Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: BS - propozycja  (Read 9381 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #15 on: May 18, 2009, 01:44:10 PM »

Zdaje się, że jednak nie pójdę na BSa, bo w tym czasie mamy wypad do LV.

Jakby coś się zmieniło będę krzyczał ingame ;)

chyba już nie masz :)
Luna

Ano nie mam ;)

Więc możecie mnie doliczyć na środe - Kostuch RP
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #16 on: May 19, 2009, 10:42:34 AM »

Chetnie dolacze badz to WP (33 lvl, do 20.05 zapewne bedzie 34) badz Inzynierem 35 lvl.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #17 on: May 19, 2009, 11:05:34 AM »

Wpisywać się ludzie na eventa w kalendarzu gildiowym w grze, żeby było jasno wiadomo ilu jest chętnych.
No i oczekuję propozycji kandydatur na doświadczonego kierownika/przewodnika wycieczki ;)
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #18 on: May 19, 2009, 01:55:13 PM »

Ja niby ostatni wypad prowadziłem i zbierałem ludzi, bo organizator się nie pojawił (ani razu się nam nie udało :P i mieliśmy za mało ludzi) i w sumie wiem czego unikać i co i jak robić.

Tak czy inaczej tym razem, jeśli będziemy mieli dwóch healerów, inżynier nie będzie zostawiał za sobą wieżyczek i nie będziemy mieli randomowego helera, który kosmicznie zbiera aggro, to sukces niemalże gwarantowany.

O pierwszej rzeczy się dowiemy przed wypadem, o drugiej się dowiedziałem (wraz z ekipą) na ostatnim wypadzie w dość bolesny sposób, a trzecie jest związane z punktem pierwszym, zatem do jutra.
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #19 on: May 19, 2009, 02:00:19 PM »

Obawiam się, że ja z tych eventów wypadam. Najprawdopodobniej nie będę grać gdzieś do 20 czerwca.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #20 on: May 21, 2009, 07:29:04 AM »

Mimo różnych przeciwności losu (głównie braku w początkowej fazie przewodnika wycieczki, oraz faktu że niektórzy polecieli na MG zamiast BS ;) ) wypad myślę że się udał.

Jodyna ma  w końcu swoją laskę (więc nie będziemy musieli czytać jak bardzo mu Jej brak ;) ), a i mojemu Kostuchowi sie niebrzydka laska trafiła  ;D

Mam nadzieje, że po moim odejściu daliście radę tego PQ jeszcze zrobić (jeszcze raz sorki, że musiałem spadać, ale i tak dwa przeloty więcej z Wami zostałem).

Wyprawa ta dała mi dobrą lekcję i już wiem, że w skillu leczenia jeszcze duuużo muszę się nauczyć. Mimo to polecam się na przyszłość - zarówno na farmienie PQ jak i przejscie się po ścieżkach z przyjemnością jeszcze się wybiorę.
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #21 on: May 21, 2009, 08:47:49 AM »

Wczoraj bylo calkiem bardzo niezle ;)
Mnie sie trafily rekawice bloodmoona i mloteczek jednoreczny rowniez bloodmoona.
Licze ze jeszcze sie tam wybierzemy i pokompletuje reszte setu.

P.S. Ten bloodmoon to niejest lesser ward tylko zwykly set?
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #22 on: May 21, 2009, 09:25:05 AM »

chyba BloodLord ;)
anyway nie będe męczył o laseczki :) bo mam
świetna laska już na wyposażeniu

jakby ktoś chciał kiedyś do Bsa heala prosze pisać, dzwonić mailowac czy też po prostu dać znać
a środkową ściężkę obrobimy parę razy i po sprawie

a tak mimochodem wkurza mnie fakt że jedna z 2 najlepszych broni dla AMa jest w BS :)
hyhy
dzięki za wypad
Luna
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #23 on: May 21, 2009, 09:31:50 AM »

Az sprawdze, ale mialem wczoraj wrazenie ze pisalo "bloodmoon".
Moze jakies omamy mialem, wroce z pracy to obadam co tam moj ludzik ma w plecaku i na lapkach.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #24 on: May 21, 2009, 09:37:01 AM »

Ja również dziękuję pięknie wszystkim za przybycie i dobra zabawę okraszoną niebieskimi workami ;)

I propozycja powtórki - środa 27.06, na tych samych zasadach (zbiórka od 20.30, start o 21.00).
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #25 on: May 21, 2009, 10:26:14 AM »

Az sprawdze, ale mialem wczoraj wrazenie ze pisalo "bloodmoon".

A Bloodmoon to nie te bronie właśnie?
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #26 on: May 21, 2009, 11:14:41 AM »

Bloodmoon to bronie, Bloodlord to set, litości, ludzie... :P

A ja się oczywiście cieszę z mojego rapiera +4% melee crit. chance :)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #27 on: May 21, 2009, 12:07:29 PM »

Ja też dziękuję, choć moje worki nie były tak obfite. No ale za to Gunbad na szybkensa sobie zobaczyłem ;)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #28 on: May 21, 2009, 12:36:53 PM »

Wczoraj bylo calkiem bardzo niezle ;)
Mnie sie trafily rekawice bloodmoona i mloteczek jednoreczny rowniez bloodmoona.
Licze ze jeszcze sie tam wybierzemy i pokompletuje reszte setu.

P.S. Ten bloodmoon to niejest lesser ward tylko zwykly set?

Jeśli masz BloodLORDA, to na rękawiczkach jest lesser ward, jeśli cokolwiek innego stamtąd to nie :).
Grimgir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #29 on: May 21, 2009, 02:58:18 PM »

Co by nie mówić wypad należał w pełni do udanych, jeśli chodzi o przebieg i skład. Poza tym, że chyba jako jedyny nie załapałem się na niebieski wór. Widać za mało jęczałem na vencie o ten worek  :), ale to dlatego, że toporek czysto do kolekcji potrzebuję. Gratki dla wszystkich, zwłaszcza dla Jodyny, który wyrwał upragnioną laskę i dzięki Jacah za troskę o to, że zabrakło dla mnie woreczka, aż mi głupio  :). Klink miałem przez chwilę małe dejavu jak usłyszałem, że musisz tylko bajeczkę włączyć, mam to samo  ;D
Pages: 1 [2] 3
  Print