Poll
Question: Czy masz zamiar grać w Secret World (i chciałbyś grać jako Twierdzowicz)
Tak - 15 (38.5%)
Nie - 24 (61.5%)
Total Voters: 39

Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: Secret World - ewentualny oddział Twierdzy  (Read 23673 times)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #30 on: December 18, 2012, 11:07:40 AM »

Aż się skusiłem i kupiłem za 5 dyszek na allegro kluczyk. Zobaczymy co i jak poprawili od czasów bety  ;)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #31 on: January 17, 2013, 09:26:10 AM »

Ile osob zdecydowalo sie zagrac w TSW odkad zmienil sie model z abo na f2p?
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #32 on: January 17, 2013, 09:48:26 AM »

Ile osob zdecydowalo sie zagrac w TSW odkad zmienil sie model z abo na f2p?

Też jestem ciekaw jak to wygląda, bo z czasów AO i Conana pamiętam że F2P w wykonaniu FC polegało na zablokowaniu dokładnie wszystkiego
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #33 on: January 17, 2013, 10:06:20 AM »

Funcom z F2P praktycznie nie obcial nic. Gracze maja dostep do pelnego contentu poza kolejnymi DLC, outfitami, boostami itp , na ktorych Funcom teoretycznie zarabia.

Zdazylem przetestowac TSW i zostalem mile zaskoczony. Zadalem pytanie glownie w celach informacyjnych.

Moja ogolna opinia jest taka: gra dosyc ciekawa, inna z dobrym story, brak poziomow - wszystko zalezy od gear'u. Brak klas - kazdy moze byc wszystkim. Wiekszosc questow powtarzalnych wiec zawsze mozna sobie podbic brakujace skile w nizszych lokacjach. Atmosfera Lovercraftowskiego horroru (i nie tylko) jest super. Fabula nawet pobocznych questow wciaga. Alternatywna wersja naszego swiata to kolejna odmiana w stosunku do innych gier.

Nie jest to SWTOR w ktorym interakcja w sekwencjach filmowych jest genialna, ma troche bledow jak na funcom przystalo, niemniej jednak gra sie przyjemnie. Brakuje dobrego LFG, bo ten funcom'owy jest dosyc prymitywny. (Do Wow'a juz nie porownuje ze wzgledu na to ze ta gra przejadla mi sie totalnie. Ilez mozna grac w jenda gre - niedlugo to juz prawie dekada bedzie :) )

Nie moge sie wypowiedziec na temat PvP poniewaz nie bawilem sie w to jeszcze.
O samym endgame rowniez nie mam bladego pojecia.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #34 on: January 17, 2013, 11:23:12 AM »

Małe sprostowanko :) Gra nie jest F2P tylko B2P i content w żaden sposób nie jest obcięty :) Sam chyba ją wypróbuję, bo dzięki temu, że server jest podzielony na mniejsze światy można grać razem mimo tego, że w innym się znajdujemy. Także, nie ma pustek.
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #35 on: January 17, 2013, 11:25:29 AM »

Fakt, B2P :)

Polecam i ostrzegam - wciaga :)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #36 on: January 17, 2013, 03:21:00 PM »

Wciąga, przynajmniej na etapie poznawania świata i fabuły. Questy ciągle zaskakują i to tylko pozytywnie (chyba, że trafi się bug ale wiadomo Funcom khkhk). W każdym razie klimat i pomysły na questy bomba, walka inna i wymaga przestawienia sobie w głowie faktu że broń to tylko skin skilla a nie faktyczny przedmiot. Ja w becie nie trawiłem tej gry właśnie ze względu na combat. Teraz się przemogłem i naprawdę warto ;D

Co nie zmienia faktu że Twierdzy tu nie będzie, za mało u nas chętnych  ;)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #37 on: January 17, 2013, 03:30:18 PM »

Oj szkoda szkoda ze tak malo :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #38 on: February 06, 2013, 04:01:05 AM »

Gra ktoś może na daemonie? Bo siedzimy tam z kuzynem i próbujemy jakiś polski cabal znaleźć ale jakoś nie wychodzi to chociaż znajomości by się przydały xD

Oczywiście jak znacie jakiś polski cabal na daemonie to tez byłbym wdzięczny za info.

Jak coś jesteśmy dumnymi Templariuszami stawiającymi na Fusang czoła Iluminatom niczym polacy niemcom na Westerplatte normalnie że tak powiem 40:1

Dzięki tej grze mam już z mózgu śliczną papkę :)

A pomysły na questy to naprawdę bomba i to mocniejsza od tej w hiroszimie, niektóre tak schiznięte że aż strach. Póki co dungi fajne (byłem na razie tylko na Polaris, Hell Raised i Darkness War wszystko w normal mode) na razie mój gear waha się od QL 5 green do Ql 10 blue, więc ostry rozstrzał xD

Aktualnie konstruuje Puritana (wcześniej Witch Huntera próbowałem, ale mi mało przypadł (szkoda bo miałem all poza aktywną elitą (Eruption))) mam już gotowy build bazujący na Puritanie, ale tak czy siak wymaga jedynego skilla którego mi do Puritana brak (pasywnej elity (Close Quaters czy jakoś tak))

Pzdr twierdzo Filavorin (jak coś nickname na daemonie "Szept" (bez cudzysłowiu))

P.S. A w ogóle da się być w cabalu z innego serwera? Bo zauważyłem, że chodzę na dungi z ludźmi z innych serwerów (tu to się chyba dimension nazywa, ale serwer już z nawyku zresztą ludzie szybciej zczają o co chodzi). Zmiana serwera raczej odpada bo gram sobie z kuzynem który raczej nie będzie chciał robić postaci od nowa (choć jakoś mega daleko nie jesteśmy on Blue Mountains, ja Scorched Desert), a Bonus Pointów na transfer nie starczy (ja już połowę na Issue #5 wydałem).

Not-Fun Fact: Znowu powieść napisałem zamiast posta...

Edit: Ogólnie zauważyłem, że na Chronicle jest jakaś mini-Twierdza pod komendą Germiona, ale nie wiem gdzie podają na jakim serwerze i się ciągle doszukać nie mogę
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #39 on: February 13, 2013, 09:20:18 AM »

Cabal może być wieloserwerowy bez problemu. Jedyne ograniczenie jest w PvP bo w jednej grupie mogą być ludzie z jednego serwera. Ograniczenie Cabala jest co do frakcji jedynie.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #40 on: January 15, 2014, 01:56:26 PM »

Jak tam, ktoś jeszcze w to pogrywa?

Muszę przyznać, że jest to niezwykła odskocznia jeśli chodzi o questy, linie fabularną i rozwój postaci w stosunku do innych mmorpg. Zdecydowanie polecam.

Jest nawet zupełnie przyjemny polski Cabal (i tu niespodzianka, również prowadzony przez kobietę :) ), do którego od kilku dni należę (http://hot.tswo.pl/).

Biorąc pod uwagę iż jest to od pewnego czasu b2p, a klucz można dostać na allegro za 50 PLN, zapraszam niezaznajomionych z tym tytułem. Jeśli lubicie ciekawe (często wymagające niezłego główkowania) questy, bawiły was gry przygodowe, to myślę, że możecie spędzić naprawdę wiele godzin w świecie TSW, bez znudzenia. Są instancje, są raidy, ale przede wszystkim jest to stara dobra, gra przygodowa, na niespotykaną skalę.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #41 on: January 16, 2014, 12:24:59 PM »

Heh pierwotnie rozważaliśmy z kuzynem dołaczenie do Hermeticów xD w końcu trafiliśmy do innego polskiego cabala Internalli Invictus bo w Hermeticach przyuważyłem wtedy że to cabal RP (a ja w cholerę się na horrorach i teoriach spiskowych nie znam xD (ale gra i tak mi się podobała).

Odeszliśmy z gry bo nie było totalnie z kim grać, a latać w kółko we 2 i tylko farmić sygnety to niezbyt (choć chain Tylera Freeborna był epicki).

Q owszem epickie ale jak grałem to ich w cholerę mało było (zrobienie wszystkich co wówczas były poza może 2 zajęło mi 2,5 tygodnia i nie to nie jest żart (gdzieś w styczniu to było) potem urąbałem Gatekeepera (healerska wersja jest naprawdę banalna i totalnie nie przygotowuje do niczego) i spędziłem ze 2-3 dni na nightmarach potem całkiem przypadkiem polazłem na Manhattan jako healer niedorajda (głównie łapałem macki i pilnowałem filfa (nawet "death from above" jeszcze nie miałem xD) ogólnie jak kończyłem to mimo że zbrakło nam raz jakis 15k życia na manhattanie to przyznam że mój gear jest ze śmietnika głównie dropy z NM bo szliśmy teamem który sobie spoko by beze mnie poradził w ogóle lairy też nie były najgorsze żałuję że mieliśmy problem z częściami do summona :(

Ogólnie na grupę miałem latać na fisty/pisty ("pisty" dla deadly aima xD) ale po tych wszystkich zmianach brak mi builda solowego (w kwestii pvp siedzimy na daemonie (zero wywiadu szczerze bo jak kupowaliśmy grę mieliśmy pewność że jest 1 serwer to braliśmy na ślepo żeby się nie okazało że ja walczymy z Akhenatenem na różnych serwerach xD (choć chyba nie trzeba by wtedy tyle łazić))

jeszcze dodam żeśmy dumni krzyżowcy pfuu... Templariusze (żebyś ty wiedział jak iluminati u nas kiedyś ownili na fusang (cały dzień ich tam ze 20 z red mistem na oko cała mapa ich poza paroma naszymi kawałkami a dragoni nawet się bali wejść xD))

Ogólnie mogę uderzyć do kuzyna czy chciałby jeszcze pograć ale fajnie by było coś więcej wiedzieć o tym cabalu (bo szczerze był pierwszym który znalazłem ale odrzuciłem bo RP ( w ogóle chyba Queill mówił że u nich gra (kolega z twierdzy SWTOR) ale długo już nie odpowiada na gadu xD

Jak możesz napisz mi pma na forum albo napisz tutaj i przy okazji podaj swój nick w TSW (może uda mi się ciebie w Chronicle znaleźć) Ja jak pisałem parę postów wyżej zwę się Szept (ktoś kiedyś mnie wziął za gościa z IX Kohorty jak po transylwanii biegałem... trzeba trzymać się chyba jakichś wzorców nicków xD)

Pozdrawiam Filavorin i Spółka

P.S. Napisz też w jakich godzinach średnio się pojawiasz (tak ogólnie bo jestem w hostelu z terapią i nie mam pełnej kontroli nad swoim czasem xD)

EDIT: Kuzyn mówi że jakbym ja wracał to on pewnie też (on z tego co wiem nieco solidniej rozwinął postać głównie pod dps bronią palną wszelkiej maści). Ja na razie sprawdzę co tam i czy zajdzie na łączu które tu jest i jeszcze będę czekał na odpowiedź z ddo od bedharotha i jednej gildii choć jak znajdzie się coś do roboty to pewnie bedharothowi by się nie chciało grać non-stop w ddo to bym się pewnie pojawiał
Ragas
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 46


« Reply #42 on: April 27, 2014, 08:51:02 PM »

Dalej ktoś gra w TSW ?  Jak wygląda end game ? chętnie wypróbowałbym tą gre. ESO mi nie przypadło mi do gustu za bardzo
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #43 on: May 16, 2014, 10:28:15 AM »

Jak coś to ja mogę pobiegać trochę :) Postać mam na jednym z początkowych lvli więc będzie spoko :)
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #44 on: June 26, 2017, 06:02:11 PM »

Dziś wyszło F2P Secret World Legends właśnie sie ściąga zobaczmy co fajnego usprawnili:)
Pages: 1 2 [3] 4
  Print