Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aetherian Archive 12-man Trial [Środa 15-10-2014]  (Read 3921 times)
DeathThorn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



WWW
« on: October 12, 2014, 09:09:09 AM »

Raid będzie trwać od 20:00 do 24:00

Schemat zapisu: odpowiedź w tym temacie i podanie swojego Nicku, klasy postaci, Veteran Ranku oraz roli w grupie. Przykład: DeathThorn-DK-VR14-Tank

Zapisy kończą się we Wtorek o godzinie 23:00
Grupa jest podana poniżej

Tanks:

MT: - DEATHTHORN ( Dragon Knight - VR-14 )
OT/DPS:

Healers:

Heal1:
Heal2:
Heal3/DPS:

DPS:

DPS1: - PERUN ( Nightblade - VR-9 )
DPS2:
DPS3:
DPS4:
DPS5:
DPS6:
DPS7:



Rezerwa:



Invity do grupy zaczną się o 19:30

Wymagania:
VR10++
Najlepiej blue gear lub wyżej ( w pełni naprawiony )
Znajomość taktyk ( http://dulfy.net/2014/05/22/eso-aetherian-archive-craglorn-trials-guide/ )
podłączenie do TeamSpeak 3 ( sprawne słuchawki i mic )
Potki + ŻARCIE !!! + buff z kamienia
Soul Gemy ( minimum 50 )
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: October 13, 2014, 08:31:28 PM »

I am in
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #2 on: October 15, 2014, 09:45:12 AM »

DeathThorn spraw sobie gear do dps-u i na Triale możesz chodzić codziennie, DK bardzo chętnie wezmą. Trzeba być elastycznym i umieć się dostosować do realiów. Jako racjonalista w tak "licznej" gildii jak Twierdza nie liczyłbym, że ten rajd wypali. XenoTavern też miewa z tym problemy. Oczywiście ja na pewno będę online ;)
 
DeathThorn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



WWW
« Reply #3 on: October 16, 2014, 09:31:41 AM »

Ja jestem tankiem , i nie bede sie pchal na dps-a , i blokowal innym spoty , przebudowa na dpsa dla mnie to zmiana totalnie calej sciezki i sposobu grania , sorry ale nie mozna byc i dobrym tankiem i dobrym dps-em na 1 postaci , cos za cos , zostaje przy MT nawet jesli na triale nie dane mi bedzie lazic :(
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #4 on: October 16, 2014, 10:16:29 AM »

Ci hipotetyczni inni to żaden argument. Nie wiem jaka ścieżkę masz na myśli. Skill pointy pewnie masz. Potrzebujesz tylko innego sprzętu, addona Wykkyd's Outfitter, chęci i ... voilà! Można być dobrym kierowca ciężarówki i szaleć na ścigaczu.
Widzę jednak, że największy problem to chęci :D
Pages: [1]
  Print