Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Postacie  (Read 3052 times)
Ejexen
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91



« on: October 24, 2008, 02:59:01 PM »

Ostatnio ten temat trochę spadł na dalsze plany naszych dyskusji in-game i Vent ale... Jakiś czas temu wszyscy narzekali na brak tanków i małe leczenie. Postanowiłem więc zobaczyć, jak ten problem widzą nasi przeciwnicy i...

Chodząc po różnych forach zauważyłem, że wszyscy powyżej T2 (czyli aby być dobrze zrozumianym T3 i T4) MOCNO narzekają na Order. Dlaczego? Ano dlatego, że:
1) Dużo tanków (jakoś tego nie zauważyłem)
2) Dużo aktywnego healu (hmm, patrz wyżej)
3) Upierdliwy dps (nerfnąć BW)

Nie wiem, jak was ale ja się trochę zdziwiłem :)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: October 25, 2008, 08:08:56 PM »

Nie wiem gdzie ci ludzie widzą tanków w oderze, bo jest ich garstka, 2-3 na warband, podobnie z healerami (tych jest teoretycznie więcej, bo wiecej klas leczących, ale sporo z lekarzy woli dps). Widac często na scenariach ile tanków i healerów ma destro, zatrzęsienie.
Nerfowac BW, jedynej mocnej klasy dps, a i tak słabszej od sosjerki, nie widzę sensu, chyba że WAR ma się zamienic w konflikt jednostronny, tzn. że destro ma bic samo siebie bo w orderze nikt nie zostanie.
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #2 on: October 25, 2008, 08:40:50 PM »

Ejexen 
he he..
może ci się właśnie pomyliło i narzekają jednak że NIE MA

bo ewidentnie jest odwrotnie, jak już wielokrotnie o tym pisaliśmy

ciekawy jestem tego dodatku grudniowego
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #3 on: October 26, 2008, 04:09:17 AM »

Piszecie, ze destro Was bije. A przeciez te narzekania nie biora sie znikad. Jak zauwazylem, to wlasnie order ma przewage. Zawsze sa dwie strony medalu.
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #4 on: October 26, 2008, 11:40:01 AM »

Ja się dorzuce:

1.)Nerfnąć Sorceresses (na scenario SM dla nich jest na 3-4 crity + ich doty)
2.)Za dużo BO i Chosen, ich armor i toughness jest upierdliwy
3.)Greenskin Shaman nawet 3-4 lvl niższy jest w stanie wyleczyć sie mojego DPS-a i jeszcze prawie mnie zabić

....  ;D

Uważam że Mythic zbalansował obie strony i dał im taki sam pakiet archtypów, przez co ta gra dla mnie jest zbalanowana. Wszystko kwestia odpowiednich drzewek i sprzetu.

W sumie jak na grę ktora jest prawie półtora miesiąca to uważam że należycie utrzymują zbalansowanie postacji.Jeszcze jedna uwaga , robie altów jest w tej grze oczywiste bo niby jak chcemy utrzymywać niższe Tiery pod kontrolą bez nich :)
Pages: [1]
  Print