Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Metallica !  (Read 6843 times)
Vilo
Gość
« on: May 29, 2008, 10:15:29 AM »

Witam !
Kto był wczoraj na Metallice w Chorzowie i jakie wrażenia, moje są niezapomniane jak wleciałem w pogo i mam rozbitą głowę :)
Phara
Gość
« Reply #1 on: May 29, 2008, 10:20:56 AM »

Ja mam obite nerki i poobcierane nogi :)

Byliśmy pod sceną :)

Niesamowity klimat, fantastyczny koncert i kurde... 65 tyś ludzi!! Po prostu wow :)

http://pl.youtube.com/watch?v=RSuGKDmOlUo
Vilo
Gość
« Reply #2 on: May 29, 2008, 10:25:21 AM »

Byłeś tam  w tej " zagrodzie " ?? :) Po prostu było świetnie i to w Polsce ich chyba ostatni koncert :)
Phara
Gość
« Reply #3 on: May 29, 2008, 10:28:19 AM »

Byłeś tam  w tej " zagrodzie " ?? :) Po prostu było świetnie i to w Polsce ich chyba ostatni koncert :)

Byłaś, razem z Zielarzem. Mówisz o "zagrodzie" dla vipów? Jeśli tak, to nie. Staraliśmy się ustać na nogach po bożemu, za barierką ;)
2 razy zaliczona gleba w tej dziczy, kilka razy dostaliśmy po głowie z buta od ludzi wynoszonych na rękach.

Ostatni raczej nie. Podobno już są plany na kolejny koncert za 2 lata.
Vilo
Gość
« Reply #4 on: May 29, 2008, 10:31:20 AM »

To dobrze bo mam zamiar jeszcze raz pojechać :) A naćpanych ludzi było tyle że łoooo :P Ale tego koncertu nigdy nie zapomne. Jak trybuny fale robiły, i jak 65 tyś. osób śpiewało Nothing Else Matters ^^
Divus
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


« Reply #5 on: May 29, 2008, 10:39:06 AM »

ehhhh az sie lezka w oku kreci ;/

moze nastepnym razem
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #6 on: May 29, 2008, 10:41:09 AM »

Byliśmy, zobaczyliśmy i zwyciężyliśmy!!!!


Koncert był kosmiczny, Sandman i One super zagrane... tylko dlaczego teraz wszystko tak boli  ::)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #7 on: May 29, 2008, 10:47:04 AM »

Dla mnie Metalsika skończyła tworzyc muzykę na Master of Puppets. Black album było już kiepskie a potem te eksperymenty i inne country wymysły to totalna porażka.
Zdecydowanie wolę starszy i dużo lepszy zespół (dla mnie przynajmniej) Iron Maiden. Up the Irons!!!
Phara
Gość
« Reply #8 on: May 29, 2008, 10:51:34 AM »

Dla mnie Metalsika skończyła tworzyc muzykę na Master of Puppets. Black album było już kiepskie a potem te eksperymenty i inne country wymysły to totalna porażka.
Zdecydowanie wolę starszy i dużo lepszy zespół (dla mnie przynajmniej) Iron Maiden. Up the Irons!!!

Wczoraj zagrali tylko 4 nowe piosenki i to na początku. Potem już leciało tak jak powinno: Unforgiven, One, Sandman, Master of Puppets, Nothing Else Matters, Welcome Home i wiele innych  8)

A na Ironów już mamy bilety. 2 sierpnia, Stadion Gwardii Warszawa, meet you there ;)
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #9 on: May 29, 2008, 10:52:11 AM »

Iron MAiden - Warszawa - Stadion Gwardii - 02-08-2008 też idziemy z Pharą \m/ :)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #10 on: May 29, 2008, 11:07:47 AM »

heh
jak ja Wam zazdroszczę :)
Luna
Vilo
Gość
« Reply #11 on: May 29, 2008, 11:20:20 AM »

Ja też na Ironów jadę ^^
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #12 on: May 29, 2008, 11:24:10 AM »

http://pl.youtube.com/watch?v=CdRqzHMav9c&feature=related

To był klimat \m/

http://pl.youtube.com/watch?v=YuslprLMPPY

Kto będzie na Ironach w Wawie? to się może jakoś umówimy większą ekipą :D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #13 on: May 29, 2008, 08:37:03 PM »

Ja się z żoną wybieramy, mam nadzieję, że dostaniemy jeszcze bilety teraz, bo dopiero terminy sprawdziliśmy, że jesteśmy wolni.
Wylde
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #14 on: June 02, 2008, 10:22:34 PM »

a odswierze temat bo dopiero teraz obczailem...
Metallica rozwalila chorzow w kosmos, koncert niesamowity, szczegolnie efekty pirotechniczne, odglosy granatow i fajerwerki w enter sandmanie. Stalem ok 20m od sceny, niesamowite wrazenie, wokal powalal (nie to co na koncertach ogladanych na kompie (mowie o tych po wydaniu st. anger)), ogolnie zabawa na maksa...
aha moze nie uslyszeliscie, ale Hetfield ppowiedzial cos takiego: "4 lata to chyba za dlugo? (okrzyk), ok w takim razie nie bedziemy czekac nastepnych 4 lat, we wrzesniu wydajemy nowa plyte i przyjedziemy z nia do Polski w nastepnym roku" cos takiego bylo :P
Pages: [1] 2
  Print