Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: ..:: Klub (p)AA - (prawie) Anonimowego Altoholika ::..  (Read 17708 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #15 on: January 05, 2012, 04:45:30 PM »

Ja mam dwa mainy (bo obiema lubię grac i obie sprawiają mi dużą frajdę) + alta. Mainami gram na zmianę, a altem jak już na mainach nie mam co robic, albo mam ochotę na coś innego.
Reszta do kraftu i w sumie li tylko (lubię być samowystarczalna). Co więcej - myśl o levelowaniu kolejnej postaci powoduje u mnie wysypkę i mdłosci.
Za to moje mainy staram się mieć dopieszczone na maksa.
I tu się zgodzę z Milordo - nie można mieć 6 postaci i wszystkimi grać dobrze - dlatego lepiej skupić się na 1-2 i starac się grac nimi jak najlepiej, niz kilkoma, ale srednio albo kiepsko.
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #16 on: January 05, 2012, 05:43:10 PM »

2 postacie - wrd 70 i champ 19. Na champa prawie nie wchodzę(no chyba,że czasami :)) więc można powiedzieć,że gram tylko wardenem.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #17 on: January 05, 2012, 09:59:00 PM »

Nie to że nie mam altów - Ale zrobienie postaci dla zarezerwowania imienia czy nawet pogranie nią kilka godzin dla zdrowotności i odpoczynku to nie jest granie :) Czy ktoś jeszcze pamięta, że mam RK lv40+? :)

Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #18 on: January 05, 2012, 10:09:58 PM »

Nie to że nie mam altów - Ale zrobienie postaci dla zarezerwowania imienia czy nawet pogranie nią kilka godzin dla zdrowotności i odpoczynku to nie jest granie :) Czy ktoś jeszcze pamięta, że mam RK lv40+? :)



a warg? to main czy alt :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #19 on: January 05, 2012, 10:16:56 PM »

Obecnie oczywiście, że main - tylko na nim mam 75lv :)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #20 on: January 06, 2012, 12:15:23 PM »

Tak jak wspomniał Utumo, mam tylko jedną postać, dosłownie, nic innego na koncie nie da się wyszperać. Ktoś pisał, że jest altoholikiem z urodzenia, w takim razie ja powiem, że jestem jednopostaciowcem z urodzenia :) Jeśli już na coś się zdecyduję to zostaję przy tym do końca, oczywiście zakładając, że wybór był właściwy i gra sprawia mi przyjemność (tak było też w NWN). Ponadto biorąc pod uwagę czas, jaki grałem Veldirem to hmmm gdybym chciał tyle samo przeznaczyć na kolejną postać to na serwerze spędzałbym więcej czasu niż mogę.

Zwykle na pytanie - kiedy będziesz miał alta? odpowiadam - na emeryturze, jak już będzie całe Śródziemie, a będzie nim łotrzyk hobbit :)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #21 on: January 06, 2012, 04:48:02 PM »

Życzę Tobie Vel,sobie i wszystkim Twierdzowiczom aby LOTRO i Twierdza tak długo istniały  ;)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #22 on: January 06, 2012, 05:00:27 PM »

Szkoda,ze poza autorem Axe'm, ktory jest ponad wszystko, oraz z malym wyjatkiem ... tylko Lotro dołącza do dyskusji. :(
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #23 on: January 06, 2012, 05:56:25 PM »

Witam, jestem Elk i jestem altoholikiem, typ 3 :)
W tej chwili w SWTOR mam 4 postacie - dzisiaj robię kolejną. I co najfajniejsze to wogóle mnie nie nudzi bieganie ciągle po tych samych planetach i robienie tych samych questów.
Tyle tylko, że z reguły robię dużo postaci ale tylko jedną lub dwoma docieram do max lvl'u.
I wcale nie uważam, że nie da się grać dobrze wieloma klasami - wszystko zależy od definicji "grania dobrze". W SWTOR fajne jest to, że klasy różnią się wątkiem głównym - dodatkowo można sobie zobaczyć jak kończy się quest stając po innej stronie niż poprzednio - dla mnie ta gra jest stworzona do tego, żeby mieć co najmniej dwie postacie.
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #24 on: January 06, 2012, 06:58:03 PM »

Cześć, jestem Bu i jestem altoholikiem typu 3.
  Alt powstaje zwykle żeby polevelowac z kimś zaprzyjaźnionym.
A potem małe doszlifowanie i dzięki różnorodności postaci łatwiej się gdzieś wybrać wspólnie. Pełniej tez poznaje instancje w rożnych rolach.
  Czy lepiej grac tylko mainem, czy wylevelowac gromadkę?
  Czy jakbym nie robiła altow to healowalabym mainem lepiej niż dc Quinn?  Moze, ale prawdopodobniejsze ze od dawna bym nie lotrowala.
 
 

Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #25 on: January 07, 2012, 12:35:10 AM »

U mnie jest tak, że bardzo często alt powstaje kiedy chcę komuś zademonstrować grę. Później - przez mój altoholizm wczuwam się w nią tak, że już żal mi jej kasować. I przeważnie gra wygląda tak, że jest jedna lub dwie postacie wiodące, natomiast po osiągnięciu nimi pewnego poziomu 'przesiadam' się na inne i dobijam do wiodących. I tak 'one by one' ;)

W SWTOR tym punktem 'ciekawości' początkowo było osiągnięcie klasy zaawansowanej. A później - statku.

Za to zwiedziłem wiele miejsc, po raz kolejny robiąc questy odkrywam coraz to nowe detale i informacje.

Tak jest przeważnie w każdej grze i dlatego wdzięczny jestem twórcom za gry, w których rozwój postaci nie leci jednym torem.

Natomiast co do 'bycia dobrym graczem' - owszem, dużo zależy od podejścia do postaci. Jeśli już decyduję się na alta - gram nim tak aby maksymalnie wyciągnąć frajdę z gry, więc włażę w różne wątki, pomagam, leczę, soluję i gram w mniejszych lub większych grupach. I mam wrażenie, że robię to dobrze.

Owszem, ktoś kto gra jedną postacią i 'zęby na niej zjadł' może czasem z politowaniem patrzeć na co niektóre akcje, ale to jest tak jakby porównać mistrza w swojej klasie i dobrego rzemieślnika - taki zrobi co do niego należy, chociaż wirtuozerię pozostawi mistrzowi ;)

Jest też i minus altoholizmu - po zmianie postaci faktycznie potrzebuję kilku dłuższych chwil aby 'przestawić' się na inną postać i w tym momencie, mimo stosunkowo wysokiego levelu faktycznie mogę grać jak patałach ;) Na szczęście są to stany krótkotrwałe ;)
Woltalin
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 454



« Reply #26 on: January 07, 2012, 05:23:53 PM »

Alt powstaje zwykle żeby polevelowac z kimś zaprzyjaźnionym.

To zdanie mi przypomniało, że zapomniałem o czymś najważniejszym, może dlatego, że jest to dla mnie zbyt oczywiste. Alty zakładałem przede wszystkim po to aby levelować bo sprawia mi to niezwykłą frajdę.
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #27 on: January 07, 2012, 06:23:19 PM »

Jak pisałem mam 7 postaci na 65+ lvlach. Każda z nich jest robiona tak aby gra nimi sprawiała mi przyjemność. Jak niektórzy wiedzą, posiadam totalnego bzika na punkcie outfitów(objawia się to ,między innymi,wykupionymi wszystkimi slotami na outfity oraz dość sporym zapasem barwników i składników na nie). Do czego zmierzam, to fakt że każda moja postać jest na swój sposób unikalna i chociaż w większości są to crafterzy, każde z nich ma swój własny styl i pomysł na grę. I tak na przykład :
-Evlimli ma zwyczaj chodzić w sukienkach(chociaż ostatnio od tego odchodzę:P)
-Iliriana stylizuję się na pirata
-Talvik jest nazywany ryjówką...
-Juro jest małym spartanem(tak mam tytuł Son of Maet  ::))
-Taltilar...main...zawsze żałowałem, i żałuje nadal, że nie jest hobbitem
Najważniejsze ,aby gra oraz levelowanie postaci sprawiały przyjemność i nie stały się swoistym obowiązkiem.  ;)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #28 on: January 07, 2012, 06:48:03 PM »

-Taltilar...main...zawsze żałowałem, i żałuje nadal, że nie jest hobbitem

Nasz klient - Nasz Pan... trosze ciachniemy nóżki... poczochramy czuprynkę, podtuczymy i rzucimy na Etten... Warg Bondura tylko czeka na to ;)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #29 on: March 03, 2014, 08:42:44 PM »

Stary topic ale moje motto pasuje jak ulał :)
Pages: 1 [2] 3
  Print