Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Farma CoS t2c może się wkrótce zakończyć  (Read 2471 times)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« on: February 16, 2018, 12:14:51 PM »

Na jednym z serwerów GM zaczął straszyć ludzi banem, za robienie challenga 105 t2 będąc 115lvl. Twierdzi, że to exploit, wykorzystanie buga z resetem bosa.
Przez pół roku im nie przeszkadzało, ludzie farmili jak szaleni, bo tym jak po kolei obcinali możliwości zdobywania ashy z landscapu, to najlepszy na nie sposób poza daily na kluczyk. Teraz widać wyliczyli, że słabo się black keye sprzedają i postanowili przykręcić śrubę.

Na lotro.com jest wątek, w którym proszą o oficjalny komentarz. Na razie go nie ma, warto jednak zakładać, że skrzynka za Killnet'a wkrótce zniknie.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #1 on: February 17, 2018, 08:00:22 AM »

O, to ja bym coś przyfarmił bo nie wiedziałem :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: February 18, 2018, 02:05:57 PM »

a na niższym levelu też mogę? :) Tylko dopoki u mnie remont, to z czasem krucho :(
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #3 on: February 19, 2018, 10:12:47 AM »

a na niższym levelu też mogę? :) Tylko dopoki u mnie remont, to z czasem krucho :(

Musisz tylko podjechać pod Seregost  (mapka Agarnaith, gdzieś pod literką S powinno zaliczyć deeda) i możesz robić.

Ciągle wołają na tą inste, 2 runy (105 T1 i T2) nie trwają długo.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #4 on: February 20, 2018, 10:28:15 AM »

Lepiej już nie robić challenga na t2, również na naszym serwerze sypią się bany. Na worldzie pisali też o usuwania asha i itemów za ash zdobytych w inście. A oficjalnej informacji nadal brak...
Pages: [1]
  Print