Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Powerleveling Healera or Tanka.  (Read 4546 times)
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« on: April 14, 2009, 12:13:05 AM »

Hej,

ostatnio dokucza nam "na górze" brak healerów, szczególnie do instancji. Tak się miło składa, że mam RP na 20lvl i z miłą chęcią poświęciłbym mu nieco czasu, aby dobić do 40 i wspierać gonitwy po kryptach, tunelach i ostatecznie Lost Vale. Samemu jednak biega się ciężko, randomów można rzadko znaleźć. Jeśli miałby kto ochotę na power leveling, to z miłą chęcią odwdzięczę się potem lecząc w instancjach i rvr :D

Jeśli natomiast uważacie, że bardziej przydatny nam byłby kolejny tank, to nie ma problema, mogę wylevelować kotobsa, ale tego to prawnie od zera...
W przypadku tanka nie ma co liczyć na moją pomoc przy rvr, gdzie mam slideshow ~10 fps ...
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #1 on: April 14, 2009, 12:17:20 AM »

ja sobie zrobilem ostatnio elfice tanka 7 lv coprawda narazie zbieram rested ale do ewentualnego koxu to chetnie;)
Thron
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50


"Najlepszą obroną jest atak"


« Reply #2 on: April 14, 2009, 11:00:10 AM »

Ja tam sobie zrobiłem WP i tez chce uzbierać jak najwięcej statusu Rested ;] Co prawda jak na razie 11lvl ale jest xD
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #3 on: April 14, 2009, 11:36:17 AM »

Maksymalne rested bonus jaki mozecie nazbierac to 150% xp potrzebnego na obecny lvl.
Czyli jesli na caly lvl (od zera do max) potrzeba 50kxp (nie ma znaczenia czy macie tam juz nazbierane 20 czy 40k) to przy ciaglym graniu rested ponus wyczerpie sie po zebraniu 75k xp.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: April 14, 2009, 01:09:41 PM »

Ja już healerem jestem na 32 lvl i biegam po T4. Inkwizytorem ogranicze się teraz tylko do sporadycznych wypadów na tunele/krypty (żeby GW uzbierać i móc iść na LV),a Kostuchem będę wspierał gildie w orvr i levelował do 40stki ;)
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #5 on: April 14, 2009, 04:17:41 PM »

Maksymalne rested bonus jaki mozecie nazbierac to 150% xp potrzebnego na obecny lvl.
Czyli jesli na caly lvl (od zera do max) potrzeba 50kxp (nie ma znaczenia czy macie tam juz nazbierane 20 czy 40k) to przy ciaglym graniu rested ponus wyczerpie sie po zebraniu 75k xp.



na niektorych postaciach mam 450%;)
Kfadrat
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Reply #6 on: April 14, 2009, 10:42:20 PM »

Bjarni, jak chcesz ja jestem dps na 23 poziomie, możemy pogrindować razem, przy rested leci błyskawicznie, a przy healowaniu nie ma pauz. na następnym poziomie flurry będzie mogło bić do 9 mobów na raz, więc będzie jeszcze szybciej. wiem, że to nie to o czym myślałeś, ale zawsze coś jak nikogo nie będzie innego...
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #7 on: April 14, 2009, 11:49:42 PM »

Bjarni, jak chcesz ja jestem dps na 23 poziomie, możemy pogrindować razem, przy rested leci błyskawicznie, a przy healowaniu nie ma pauz. na następnym poziomie flurry będzie mogło bić do 9 mobów na raz, więc będzie jeszcze szybciej. wiem, że to nie to o czym myślałeś, ale zawsze coś jak nikogo nie będzie innego...

O, no to luzik, jutro wieczorek powinienem mieć wolny (tj. od ok. 20.00), to  możemy pokoxać :)
Kfadrat
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Reply #8 on: April 15, 2009, 01:54:30 PM »

w jakim sensie jutro? :)bo dzisiaj (środa 15.04) jestem niestety zajęty (poker :P ). ale jutro mam cały dzień i wieczór do późna.

ale ogólnie - jestem bardzo chętny na grind. najlepiej chyba robić PQ stage 1, jest duzo do ubijania i dobry respawn. no i nagrody :)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #9 on: April 17, 2009, 11:10:20 AM »

Sluze IB na 25 ranku . Fajnie by zebrac 6 osob na podbnym ranku , umawiac sie codziennie na godzine 20 i jechac z koksem.
Morfoin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« Reply #10 on: April 17, 2009, 07:12:23 PM »

Dołaczam się do Ekipy SM 23 lvl  8)

Do zobaczenia w grze
Kfadrat
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Reply #11 on: April 19, 2009, 12:20:36 AM »

ok, proponuję ustalić jakąś godzinę i dzień kiedy zaczniemy się ustawiać, bo czekam na was panowie a was ani widu, ani slychu ;)
Pages: [1]
  Print