Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: preview weekend  (Read 5475 times)
Asmodeus
Gość
« on: August 22, 2008, 10:09:51 PM »

jesli tak samo bedzie wygladac headstart i nastepne dni po nim to z przykroscia musze powiedziec ,ze bedzie fail.  LAgi sa takie(to rowna sie lagom z poczatku bl )
DA sie to ominac omijajac 1 -2 zony poczatkowe  i isc na 1 lev na moby 3-4 lev  tam mniej graczy i mniej laguje  +bg(zero laga chodza piknie). Ale ci co sie nastawili na spokojne robienie q i zwiedzanie...  po zwiedzac mozna  ale mobki  to raczej gatunek wymarly, srednio na 1 moba czailo sie dzis 3-5 graczy. Liczbe osob na serverze pokazuje od 1500 do 1600 i jest masakra, nie wiem jakie sa limity. Kolejka na server jak sie wbijalem okolo 5 min(pokazywalo 18min)


w przypadku who  chyba bym doradzal (jesli beda lagi i inne dziwne zwiachy) odczekac 4-5 dni  wtedy cholota wbije pare parenascie lev  i da sie questowac na startowych lokacjach, ale problem wroci przy  oblezeniach zdobywaniach miast   to beda lagi i crashem servera.    Mam nadzieje ,ze to ciagle jest jakas old beta i wersja final bedzie duzo mocniej poprowiona.(lagi to moze  wina polaczenia z pl do us  , oby)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: August 22, 2008, 10:38:34 PM »

Spoko spoko - o ile pamiętam, to wersje beta pełne są instrukcji raportujących, które same z siebie generują niezłe obciążenia. W wersjach finalnych się je zazwyczaj usuwa albo chociaż wyłącza, co znacząco wpływa na jakość połączenia ;)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #2 on: August 23, 2008, 12:15:17 AM »

Mythic i GOA mają hidden agenda codo preview weekend. :P
Chodzi o sprawdzenie jakie obciążenie mogą wytrzymać serwery w obecnym stanie.
W tle chodzi debugger, zbiera raportuje itd.

Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: August 23, 2008, 12:23:56 AM »

Wlasnie gram na eu server i nie ma takiego strasznego lagu, ale na innych forach pisza ze goa wymienia caly serverpark wiec nie martwil bym sie tak mocno.

Fajna gra :)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #4 on: August 23, 2008, 12:25:46 AM »

Preview jest tylko na us serverach.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: August 23, 2008, 12:26:26 AM »

Gram w eu bete. :)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: August 23, 2008, 12:33:28 AM »

Dawaj nicka, złoje ci skóre. :P :P
Asmodeus
Gość
« Reply #7 on: August 23, 2008, 12:58:27 AM »

cosik poprawili, lag jest mniejszy   gralem tera prawdziwa bitwe :D  okolo 50-60 orderu przeciwko 40- 50 destro. (inzynierzy krasnolodzcy sa przegieci jesli chodzi  o bitwy)  klimat wypas,  ale full wypasik bedzie rajdy vs rajdy.  NA maksa mozna robic zasadzki pulapki  jest sie gdzie schowac itp.    Jesli tylko ,all bedzie z serverami   to bedzie po prostu wspaniale.  ( zlukalem 2 servy dzis  i na obu order ma przewage ) i order ma lepszych hilerow  wp  po prostu wymiata  jest jest ich paru  to nie da sie ich kilnac ...   bedzie kombinowania :D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: August 23, 2008, 01:04:53 AM »

Dawaj nicka, złoje ci skóre. :P :P

Daj swojego cwaniaku.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #9 on: August 23, 2008, 01:12:10 AM »

Weź..... tchórzu.... mam ci 8 nicków podać?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: August 23, 2008, 01:20:03 AM »

Weź..... tchórzu.... mam ci 8 nicków podać?

Spodkamy sie w grze 7-go ;)
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #11 on: August 23, 2008, 11:57:40 AM »

GOA stawia servery za 9mln euro więc wierzę, że taki sprzęt się sprawdzi i wytrzyma wszystkie obciążenia :) to właśnie ze względu na prace z serverami opóźnione jest zakładanie kont europejskich.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #12 on: August 23, 2008, 12:23:32 PM »

Spodkamy sie w grze 7-go ;)

A ty na spodku przylecisz?  ;D

Asmodeus
Gość
« Reply #13 on: August 23, 2008, 03:32:33 PM »

 dzis 3 razy wyszlo mi do windy   po prostu tyle sie dzieje na rvr   momentami to 1/3 ludzi znikala by sie pojawic po minucie dwoch(crash e )
a hilerzy orderu sa za przegieci, jak ich nie nerfna , to  ciezkie bedzie zycie destro.
Ja sorc em nie mam szans zabic zadnego hilera po prostu nie ma takiej mozliwosci(chyba ze typ bedzie afk). Disciple za to jest fajny do pve questowania  pq instancji  championy moze brac solo na klate i przezyc, a sorc si sklada po nastu sec.
Pages: [1]
  Print