Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Gasimy światło  (Read 6753 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« on: July 27, 2015, 09:50:39 PM »

http://www.lotro.com/en/game/articles/world-transfers
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #1 on: July 28, 2015, 10:51:20 AM »

http://www.lotro.com/en/game/articles/world-transfers

Zapewne ostatnie pozostałe dwie osoby na zamykanych serwerach będą w szoku :D

Żeby tylko naszego nie zamknęli bo zainwestowałem sporo w nieruchomości, grunty rolne w Shire oraz wynajem lokali pod domy aukcyjne :/
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: July 28, 2015, 04:05:25 PM »

Co Ty, Snow nie ruszą, w końcu to jeden z liczniejszych serwerów.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #3 on: July 28, 2015, 09:19:57 PM »

Co Ty, Snow nie ruszą, w końcu to jeden z liczniejszych serwerów.

No to jak Snowy jest jednym z liczniejszych serverów to domyślam się jaka bida jest na tych do odstrzału :D
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #4 on: July 28, 2015, 09:46:53 PM »

Nie jest to takie pewne, bo w Europie dochodzą jeszcze serwery DE i FR no i RP:

Quote
"It states, that there will be 5 US servers and 5 EU servers left by the end of the year. They mean to keep a german, a french server and a RP server, that means only 2 optional English EU servers will be left to choose from. There have been stated in the past that the lowest poplulation servers will close-I am not sure that has been confirmed. Snowbourn is the 3. largest server of the european ones, with Evernight being the largest and Laurelin next. We are dangerously close to being shut down, but it seems like we might just make it, since Laurelin is flagged as RP server. In any event- we will know by the 3. of august, where they will announce which servers are going to be terminated."
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #5 on: July 29, 2015, 12:25:05 AM »

Przeczytałem tytuł tego tematu na głównej razem z tytułem tematu "Huriel, Eoreh, inni..." w Pożegnaniach i przez moment myślałem, że Twierdza się zamyka w LOTRO ;D

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #6 on: July 29, 2015, 09:00:18 AM »

Co Ty, Snow nie ruszą, w końcu to jeden z liczniejszych serwerów.

Wszyscy mamy taką nadzieję Huri :) Ale gdy z 29 robi się 10 to nie wystarczy być jednym z liczniejszych. Do tego europejskie serwery mają gorzej bo z automatu 3 miejsca odpadają na FR, DE i RP.

Snow wg statystyk logowań jest 5tym najaktywniejszym z europejskich. Przed nami jest:
1) Evernight - to jest ciekawostka, która pokazuje spadającą liczbę graczy. Serwer dwa lata temu upadający, po oznaczeniu jako rekomendowany na najwięcej logowań.
2) Gwaihir (DE)
3) Laurelin (EU-RP)
4) Sirannon (FR)
5) Snow

Trzymam kciuki. Zawsze lepiej po "swoim" lotro a nie obcym :)

Ps. w końcu przydadzą się na coś te szpiegowskie drugie konta freepów :P
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #7 on: July 29, 2015, 09:49:05 PM »

Ale będzie zabawa jak ettenowców ze wszystkich serwerów wrzucą do tych 5 EU. Przez pierwsze parę miesięcy będzie mierzenie fujarek kto jest bardziej uber pro. Wargi będą sobie obwąchiwać okolice około ogonów żeby poznać zapachy nowych kolegów z innych serwerów. A te dramy na worldzie kto jest nubem, kto oszukuje, chyba nie starczy mi zapasów popcornu na to wszystko :D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: July 29, 2015, 10:48:17 PM »

A te dramy na worldzie kto jest nubem, kto oszukuje, chyba nie starczy mi zapasów popcornu na to wszystko :D
Ja już zbieram zapasy ;)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #9 on: July 29, 2015, 10:54:23 PM »

Ja na pewno wytransferuje creepy na Gwaihir jak otworzą darmowe transfery, dość mam ''akcji'' na Snowburne niestety.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #10 on: July 30, 2015, 10:30:48 AM »

Ja na pewno wytransferuje creepy na Gwaihir jak otworzą darmowe transfery, dość mam ''akcji'' na Snowburne niestety.

jakich "akcji"?
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #11 on: July 31, 2015, 08:03:48 AM »

Nie jest to kwestia pojedynczych zdarzeń czy postępowania kilku graczy tylko mentalności populacji Snow, od miesięcy nie ma tu miejsca dla małej grupy czy solo graczy, nic tylko rajdy, kampienie gramsów (ewentualnie GV kiedy nie ma wystarczającej ilości freepów on line) a nowa mapa to gwoźdź do trumny, nudna szufla 24/7 w 3x większym lagu, do tego komentarza freepowych szpiegów i durne dyskusje (jeśli można to tak nazwać) na creepowym ooc, pierwszy raz mam pełną liste ignore. Obraz naszego serwera od strony pvmp: wojna zergów na moście w osgiliath i kolejna na creepowym OOC.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #12 on: July 31, 2015, 09:02:26 AM »

Niestety tak jest jak napisałeś. Poza okresami w ciągu dnia kiedy można natknąć się na pojedynczych przeciwników czy małe grupy, nie ma szans żeby sobie pograć na mniejszą skalę. Ostatnio mam możliwość grania przez cały dzień to sobie obserwuję :) Ale jeśli już  ma to miejsce to i tak w końcu kończy się tym, że wmiesza się ktoś kto normalnie biega w zergu i jeśli padnie to następnym razem przyjeżdża z większą grupą i tak do skutku aż mała akcja zamienia się w regularny zerg.

Nowa mapa jest ładna graficznie, ma dużo ciekawych miejsc do poganiania się, rozwiązuje jeden z problemów Etten czyli skupianie się na przejęciu 4OP i większości twierdz żeby maksymalizować buff z PvE. Tu dosyć łatwo utrzymać buff z flag na zbliżonym poziomie, a bonusowe miejsca dają bonus tylko na swoim obszarze (dobry pomysł). Przez pierwsze 3-4 dni Osgiliath wniosło powiew świeżości, Zigi goniący ja jakimś swoim ulubieńcem z okrzykiem Avada Kedavra to coś czego dawno nie słyszałem ;) Ale po tych kilku dniach mapę można by okroić do środkowego mostu. I do Dome of Stars gdzie Othlon potrafił przez 2h trzymać fraid w oczekiwaniu na to, że craid tam wejdzie :)

Szpiedzy na ooc, gracze celowo niszczący zabawę innym (np warg pewnego pr0 freepa siedzący w OR i przechwytujący relik), robienie śmietnika na creepowym ooc (odwrotnie też tak jest?), clubb na masową skalę itd.

Brak reakcji Turbine na clubb to jedno. Przerabiałem już GMa którego ściągnąłem na miejsce "zbrodni" na TR gy gdzie kolejny alt pewnej postaci robił r15. W trakcie naszej rozmowy champ z r2 zrobił r7 :) I dalej widzę go na Etten. Przerabiałem drugiego Gma, który nic nie zrobił i mini dalej dobrze się bawił do clubbu dokładając terrain exploit. Łatwiej zarobić bana za jakiś tekst na ooc.

Podstawowy problem to jednak mentalność pewnej grupy graczy. Obyś tylko po likwidacji większości serwerów nie trafił na ten sam problem. Bo na Snow zarazę przyniosły transfery z Gilrain, Evernight czy Whitty. Są wśród nich fajni gracze, jest też pewnie wielka grupa po prostu normalnych, ale jest też niestety stado baranów.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #13 on: August 03, 2015, 04:16:58 PM »

https://www.lotro.com/en/game/articles/world-closure-announcement

a jednak ...
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #14 on: August 03, 2015, 04:28:56 PM »

&@*^*(@!!!

Głęboki wdech i wydech.

No to gdzie się przenosimy drogi kinie. Mamy 2 serwery do wyboru, myślę, że co dojrzalsi gracze obawiający się ataku gimbazy wybiorą Laurelin. Jaki poziom będzie na JEDYNYM non-rp serwerze EU-EN  Evernight nawet nie chcę myśleć...
Pages: [1] 2
  Print