Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Print  
Autor Topic: Pytanie_O_Specjalizacje  (Read 38820 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #30 on: November 30, 2011, 08:25:21 PM »

Dzięki. Fajna stronka ;)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #31 on: November 30, 2011, 08:28:29 PM »

wiem wiem duzo artykulow rozpisalem na forum z niej :) bardzo przydatne informacje tam sa :) milej lektury!
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #32 on: December 03, 2011, 07:35:54 PM »

Myślałem o Armormech dla mojego Vanguarda (armorki), ale po przejrzeniu recept spodobał mi się Cybertech - mody do armorków i broni, a przy okazji jakieś mody do statków, kolczyki, ze dwa mounty, przenośny teleporter ( http://www.torhead.com/ability/5Q7OTy + http://www.torhead.com/schematic/gbEohft ) i GRANATY! ;D

Cybertech + Slicing + Underworld Trading
Scavengingu nie będę brał, bo Szarlej bierze Armstech i byśmy się bili o zasoby. :P A podobno to ze Slicingu lecą recepty na mody do statków.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #33 on: December 05, 2011, 12:24:19 AM »

Po namyśle wybiorę chyba jednak archeology+synthweaving+underworld trading, crafting zbroi bardziej mi się na tanku przyda a artifice na pewno dużo Jedi i tak weźmie:)
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #34 on: December 05, 2011, 11:43:12 AM »

Zastanawiam się jaki wpływ na materiały do craftu będzie miało pominięcie misji na rzecz dwóch gatheringów i jednego craftu. Z pewnością rzadkie matsy z gatheringu nie padną, tylko z czarnego rynku itp. i tutaj ciekawi mnie dostępność tego typu matsów na aukcji. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak się ułoży gospodarka na serwerze, liczę na to że ludziska obłożą się misjami i będą pchać na sprzedaż niepotrzebne rzeczy  :P. Na pierwszym miejscu będzie cybertech.
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #35 on: December 05, 2011, 12:28:30 PM »

Zastanawiam się jaki wpływ na materiały do craftu będzie miało pominięcie misji na rzecz dwóch gatheringów i jednego craftu. Z pewnością rzadkie matsy z gatheringu nie padną, tylko z czarnego rynku itp. i tutaj ciekawi mnie dostępność tego typu matsów na aukcji. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak się ułoży gospodarka na serwerze, liczę na to że ludziska obłożą się misjami i będą pchać na sprzedaż niepotrzebne rzeczy  :P. Na pierwszym miejscu będzie cybertech.

Na pewno znajdziesz matsy na rynku. Będzie kupa graczy, którzy wezmą tylko misje i gatheringi, chociaż dziwne, że chcesz brać dwa gathery i crafta.

Ja też myślę o cybertechu dla mojego Inkwizytora :) IMO najlepszy craft w grze. Do tego scavenging i underworld tradeing bo podejżewam, że na początku ceny matsów z misji będą kosmiczne i levelowanie skilla za kupowane matsy będzie niesamowicie kosztowne.
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #36 on: December 05, 2011, 12:58:53 PM »

Czy najlepszy to się okaże ale wydaje się być najciekawszy, taka świeża krew trochę  ;). Dwa gatheringi powinny dać zaplecze finansowe w razie zbyt wysokich cen matsów. Jeżeli to się okaże kiepskim pomysłem zawsze można zmienić któryś gathering na misję (mam nadzieję).
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #37 on: December 05, 2011, 01:17:22 PM »

Na 100% można. W becie zmieniałem :)
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #38 on: December 05, 2011, 01:18:25 PM »

Dobra, dwie bety za mną.

I jestem pewny tylko do Cybertechu. Inne sie nie kalkuluja w ogole dla Gunslingera. Bronie wyciagnałem z Flashpointów, a nawet z mobków wypadały lepsze niz mogłem zrobić. Za każdym razem gdy osiągnałem odpowiedni poziom, jakis mobek dropnał lepszy :) . A dla samej reverse engineering, nie bede brał profesji ;)

I teraz pytanie co do Cybertechu brać ? Slicing i Scavenging czy moze Underworld ?
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #39 on: December 05, 2011, 01:23:28 PM »

Dobra, dwie bety za mną.

I jestem pewny tylko do Cybertechu. Inne sie nie kalkuluja w ogole dla Gunslingera. Bronie wyciagnałem z Flashpointów, a nawet z mobków wypadały lepsze niz mogłem zrobić. Za każdym razem gdy osiągnałem odpowiedni poziom, jakis mobek dropnał lepszy :) . A dla samej reverse engineering, nie bede brał profesji ;)

I teraz pytanie co do Cybertechu brać ? Slicing i Scavenging czy moze Underworld ?

Jak dla mnie Under i Scavenging.
Sliceing daje ci tylko recepty, które i tak będziesz mógł kupić. A matsów potrzebujesz cały czas.
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #40 on: December 05, 2011, 01:28:43 PM »

No właśnie i tu miałem taki sam problem dlatego wybór padł na dwa gathery a under zobaczę jak wychodzi u innych i ewentualnie będzie opcja tak jak pisałem ze zmianą. Z weapon i armor mam złe doświadczenia po WoWie, wszystko co się wykonało w pocie czoła można było sobie w tyłek wsadzić po kilku wypadach na instę.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #41 on: December 05, 2011, 01:50:39 PM »

Ragnaar pamiętaj tylko że w tej grze ma być możliwość modyfikowania nawet najsłabszych pancerzy nowymi ulepszeniami. Testerzy strasznie tego bronili. Dlatego mam nadzieję że craft broni i pancerzy będzie jednak miał sens:)
Ragnaar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #42 on: December 05, 2011, 02:03:17 PM »

Oby tak było ale co do arm i armor mam obawy, jeżeli uda im się stworzyć balans w crafcie pochylę czoła. Już widać zresztą że nie ma odpowiednika WoWowskiego jewelcraftingu który robił gemy do wszystkiego i był w sumie jedyną super intratną profką. Tutaj jest to wszystko podokładane po trochę do różnych craftów i ma szansę zadziałać. Ale to wyjdzie w praniu dopiero na 50-tym levelu.
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #43 on: December 05, 2011, 03:03:47 PM »

Ragnaar pamiętaj tylko że w tej grze ma być możliwość modyfikowania nawet najsłabszych pancerzy nowymi ulepszeniami. Testerzy strasznie tego bronili. Dlatego mam nadzieję że craft broni i pancerzy będzie jednak miał sens:)

No tak, ale to co wypadnie z bossa też będziesz mógł zmodyfikować tymi samymi modami co te słabsze, crafterskie itemki. A te najlepsze crafterskie itemy sa BOP.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #44 on: December 05, 2011, 03:20:42 PM »

Z tego co wypadnie z bossa będę mógł wyciągnąć modyfikacje i wpakować nawet do armora/broni z 10 lvl:) Wszystkie statystyki itemów zależą od tego, jakie są w nich modyfikacje. To właśnie bardzo się testerom podobało i bardzo ostro reagowali na wszelkie próby zmian tego systemu.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Print