Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print  
Autor Topic: Pytanie_O_Specjalizacje  (Read 38472 times)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #105 on: January 04, 2012, 08:51:53 AM »

Quote
Co do biochemi to się bardzo mylisz ... Na 50 można zrobić ...

Napisałem o tym w powyższym poście ...
Quote
Tak naprawdę mało przydatny do maks lvlu

Na makslevelu może być dochodowy - najpierw jednak trzeba ten poziom osiągnąć co moim zdaniem jest marudne :)

Quote
który nigdy się nie kończy
... z tego co wiem, choć makslevelu nie mam i mogę się mylić, stimy które nigdy się nie kończą wymagają do używania biochemii, zatem ich wartość rynkowa jest chyba raczej niewielka :)

Osobiście uważam, że biochem jest nieco niewyważony w  stosunku do innych craftów. Medpaki crafci sie długo, nie wiem czy nie dłużej niż cooldown na nie :) Ostatnio zrobiłem koledze niebieskie stimy na 16 lvl. No zajebiste są ... leczą postać i kompana HoT'ują. Jednak, z tego co pamiętam,  czas zużyty na zrobienie takiego stima to 8,20 min., co oznacza że w godzinę robisz ich 7  :)  A ile trwa kliknięcie na stima jak giniesz? :)
Poza tym dla gracza, który jak ja postanowił na postaci nie mieć żadnego punktu Mrocznej Strony biochem używający dyplomacji do craftu jest podwójnie trudniejszy. Każda misja dyplomatyczna daje punkty Mroku lub Światła zatem jeśli nie chcesz ich otrzymywać masz dostęp do przynajmniej o połowę mniej misji niż inni. :) Zdarzało się już często tak, że z lightpoint misji nie miałem żadnej, która dawała mi potrzebne komponenty.

Nie twierdzę, że biochem jest gorszy ... mogę tylko powiedzieć, że moim zdaniem w lvlowaniu jest trudniejszy i bardziej marudny niż dwa inne które posiadam.
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #106 on: January 04, 2012, 09:30:41 AM »

Z kolei artifice-archeology-treasure hunting robi się łatwo. Trzy wieczory i masz 400 lvl w każdym. Wysyłałem czterech kompanów a sam robiłem misje w kosmosie.
Treasure hunting zarabia na siebie. W lockboxach znajduje się nie tylko kasa ale i itemy a nawet relikty. Zielone opycha się vendorom a lepsze na GTN.   

Wie ktoś z czego najlepiej dropią misje do archeologii i skarbo-szukactwa?
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #107 on: January 04, 2012, 11:31:13 AM »

Biochem robi się do 400 w 1 dzień, przecież dyplomacja nie jest potrzebna do lvlowania crafta. Co do punktów ciemnej strony to jak wbijesz 10000 light, to ci się te dark skasują i będziesz miał 0. W biochemii zarabia się na implantach a mówiąc o niekończących się stimach miałem na myśli bonus dla craftera, bo każdy craft ma najlepsze recki BoP. Najlepszy stim daje więcej statystyk niż dodatkowy item.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #108 on: January 04, 2012, 11:39:01 AM »

Biochem robi się do 400 w 1 dzień, przecież dyplomacja nie jest potrzebna do lvlowania crafta.

Ty tak na poważnie to pisałeś? Pytam bo mam Biochem i Dyplomacje i zainteresowało mnie to "wbijanie" do 400 w jeden dzień. Chyba, że nie chodziło ci o takie "dosłowne" jeden dzień, bo jak tak to nie wiem po co to w ogóle pisane było.
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #109 on: January 04, 2012, 01:14:10 PM »

Oczywiście na 5 kompanionów na 50 poziomie robisz to w 1 dzień bez problemu.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #110 on: January 04, 2012, 01:37:28 PM »

A no to chyba, że tak w sumie to po Twojej wczesnej odpowiedzi można było się tego domyśleć, to takie oczywiste był przecież ;)  (to, że dla Ciebie jest coś oczywiste nie musi oznaczać coś oczywistego dla innych osób pamiętajcie proszę o tym) To tak jak bym napisał sobie np. "A ja przechodzę sam całego Esseles!" Tylko, że jak jestem na 50 poziomie i na Easy mode on, ale po co o tym pisać... :)
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #111 on: January 04, 2012, 01:47:37 PM »

No przepraszam, nie widzę sensu dyskutowania craftów na mniejszym lvlu niż maksymalny, stąd wydało mi się oczywiste, że mówimy o 50lvlu.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #112 on: January 04, 2012, 02:03:53 PM »

Nie ma za co przepraszać trochę off top się tu nam zaczyna, nie uważasz? :) I nie przepraszaj tylko też za to bo to już by nie było szczere i prawdziwe ;)
Pages: 1 ... 6 7 [8]
  Print