Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Matron's Clutch - Stonefalls  (Read 2367 times)
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« on: April 22, 2014, 10:49:48 AM »

Witam,

zbieram ekipę na tego mini bossa :) Tylko on został mi do zaliczenia w Stonefalls.
Myk w jego pokonaniu polega na tym, iż trzeba pullnąć wszystkie mobki znajdujące się w strefie i pokonać je jednocześnie zanim zdąży się którykolwiek resnąć. Wtedy dopiero pojawi się mini boss :) Niestety z grupą randomów jest to niemożliwe do wykonania :/
Wypad dzisiaj około 22.30-23 :)
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: April 22, 2014, 11:41:52 AM »

jeśli level 15 to nie za mało, to ja się chętnie przejdę :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #2 on: April 22, 2014, 01:34:18 PM »

Można spróbować. Ostatnio było nas parę sztuk z Twierdzy plus trochę randomów. Dałbym sobie rękę..., że były momenty przestoju, gdy nie było ani jednego moba.
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #3 on: April 22, 2014, 02:14:30 PM »

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/67514/matrons-clutch
Quote
"Can confirm not broken, all the way atleast. We had to wait a few minutes for all the mobs to spawn then pulled them all at the same time and killed them together. Boss spawned after they all died. Previous to this a group of 10+ people sat there killing all the mobs for over 15 minutes and no boss spawn."

Zapisuje się.

Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #4 on: April 22, 2014, 03:47:51 PM »

Jak będę w grze to się do was odezwę :D
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #5 on: April 23, 2014, 08:45:41 AM »

Byłem w grze punkt 22.30 ale nikt nie chciał iść jak pytałem :P
Niemniej potwierdzam, że po biciu około 10 min mobków Matrona się w końcu pojawiła :)
Jeden hint, który mi sprawnie uciekał :) we wraku statku przy wejściu tym "głównym" z lewej strony jak się wchodzi to są takie schodki do środka. Na nich się także pojawia mobek, a i czasami w środku. Stąd czasami przeświadczenie, że może ubiliśmy wsio, a tam sobie jeden stoi i czeka cierpliwie...
Pages: [1]
  Print