Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: NEVERWINTER ONLINE (PODANIE) GNIEWICA (aka LANTRUS)  (Read 3430 times)
Lantrus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« on: May 03, 2013, 10:54:39 AM »

Z uwagi na przynależność do gildii w SWTOR, a wcześniej w RIFT przedstawiam zmodyfikowane aczkolwiek skopiowane podanie z poprzednich gier. ;-)

Wymagane informacje:

1. Lantrus, level postaci: (obecnie) 5, klasa: Devoted Cleric

2. Wiek: 35

3. Doświadczenie w mmo: WoW (od 2005+), AoC (od polskiej premiery do teraz z przerwami), AION (od premiery do kwietnia 2011), Allods Online (od momentu premiery z przerwami do teraz), RIFT (od premiery z przerwami do teraz), SWTOR (od premiery do teraz), Guild Wars oraz Guild Wars 2 (od premiery aż do teraz).

4. Coś od siebie i o sobie.

Mam na imię Oliver i  (w innych grach możecie mnie również spotkać w grze pod nickiem OLIFER/LANTRUS/GNIEWICA). Jak można wywnioskować z punktu 3 lubię grać w gry MMO, a także w singlowe RPGi. Poza tym interesuje mnie literatura s-f i fantasy. Nie znoszę chamstwa i źle pojętego drobnomieszczaństwa. Ogólnie staram się zachowywać kulturalnie i rzadko kiedy zdarzy mi się "rzucić mięsem" ale nie jestem świętym więc od czasu do czasu może mi się zdarzyć przekląć za co z góry przepraszam. Najlepiej poznaje się człowieka obcując z nim, o czym przekonałem się grając z Wami w RIFT i SWTOR.

5. Nie jestem pewien ale mogło się zdarzyć, że miałem postać w Twierdzy na samym początku istnienia gry ale z ręką na sercu mogę stwierdzić, że na 100% nie pamiętam.

6. Oczywiście akceptuję kodeks oraz regulamin.

7. Konto casual

Pozdrawiam

Lantrus
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: May 03, 2013, 02:42:44 PM »

Dobra inva i tak już dostałeś, a dział NWO już zamówiony czekam tylko na opierniczenie przez szefowa, tylko nie mam pojęcia po co uparłeś się pisać post na tym cmentarzu...
Pages: [1]
  Print