Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Player Council  (Read 5751 times)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« on: April 28, 2013, 12:56:15 PM »

Status Player Council na Snowbourn otrzymali

    Runesi - United Kingdom
    Ambhorn Witchfinder - United Kingdom
    Vorontur United - Kingdom

Pełna lista http://forums.lotro.com/showthread.php?509600-Introducing-the-2013-LOTRO-Player-Council&p=6762777#post6762777

Jak widać najwięcej graczy z USA. Polak żaden się nie załapał.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #1 on: April 28, 2013, 02:07:52 PM »

Jak widać najwięcej graczy z USA. Polak żaden się nie załapał.

Zdziwiony nie jestem że najwiecej z USA... choć jak widac po popilacji serwerów najweicej jest graczy z EU, Turbinki promuja "amerykański styl" błeeee

A z polaków to ktos wogóle sie zapisywał? Ktos z Twierdzy np. aplikował??
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #2 on: April 28, 2013, 02:17:21 PM »

np autor tematu aplikował o ile wiem :)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: April 29, 2013, 10:48:33 AM »

Posprawdzałem sobie niektórych gości z listy i w wielu przypadkach jestem zszokowany. M.in. gość z naszego serwera (Vorontur ) - najyższy level postaci - 84, loguje się średnio 2 razy na miesiąc, choć ma i przerwy w grze po kilka miesięcy.
I  on ma nas reprezentować? 
Większość została dobrana chyba z listy potakiwaczy i fanboyów bo mało jest graczy którzy są naprawdę aktywni w grze.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #4 on: April 29, 2013, 10:53:27 AM »

Nie tylko u nas. Koleś z Brandywiny:

Quote
Nobody who does end-game content on our server I was hoping to see some new direction for raiders and the looting system at least possible inputs. I don't know the individuals on the other servers so hope there are some there at least that meet the criteria of doing more than 3 and 6 mans.
 
Also doesn't releasing these names undermine everything this is trying to accomplish? You just made of a list of names for people to harass through PM's and mail. This was supposed to be about input and output, not about the reward of social Lotro standing. I am quite pleased I was not elected, when I read through the player council notes I was under the impression that these names would be confidential and my purpose would be to coordinate with Turbine staff to make this a better game.

Anyways, trolling is not my purpose but I am rather shocked at this and felt compelled to speak out. Congrats to those that were selected and I hope you accomplish what you wished to!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: April 29, 2013, 10:55:13 AM »

Posprawdzałem sobie niektórych gości z listy i w wielu przypadkach jestem zszokowany. M.in. gość z naszego serwera (Vorontur ) - najyższy level postaci - 84, loguje się średnio 2 razy na miesiąc, choć ma i przerwy w grze po kilka miesięcy.
I  on ma nas reprezentować? 
Większość została dobrana chyba z listy potakiwaczy i fanboyów bo mało jest graczy którzy są naprawdę aktywni w grze.
Może jest aktywny na forum - ale z naszego serwera to bardziej bym widziała chociazby Mian czy kogoś tego pokroju, niż gostka, który o grze ma niewielkie pojęcie (częstotliwośc logowania by na to wskazywała).
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #6 on: April 29, 2013, 11:04:12 AM »

Posprawdzałem sobie niektórych gości z listy i w wielu przypadkach jestem zszokowany. M.in. gość z naszego serwera (Vorontur ) - najyższy level postaci - 84, loguje się średnio 2 razy na miesiąc, choć ma i przerwy w grze po kilka miesięcy.
I  on ma nas reprezentować? 
Większość została dobrana chyba z listy potakiwaczy i fanboyów bo mało jest graczy którzy są naprawdę aktywni w grze.
Może jest aktywny na forum - ale z naszego serwera to bardziej bym widziała chociazby Mian czy kogoś tego pokroju, niż gostka, który o grze ma niewielkie pojęcie (częstotliwośc logowania by na to wskazywała).
no Mian kojarzy większość chyba, w tym także creepy które nie grają na swoich freepach prawie wcale
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #7 on: April 29, 2013, 02:43:55 PM »

Tajemnicą poliszynela jest to, że chodziło o zebranie grupy potakiwaczy, która formalnie stanowić będzie ciało doradcze i sygnować - w imieniu graczy - podejmowane decyzje. Odpowiedzialność za nie ładnie się podzieli, kolegialnie jak w KC, oczywiście z ludem pracujących miast i wsi z klas słusznych i w interesie tegoż ludu ;)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #8 on: April 29, 2013, 04:29:43 PM »

Nasz ulubieniec ( Sapience ) aby zamknąć dyskusję na tema Player Council zamknął temat na forum i możemy sobie tylko pogadać o "dupie Maryni".

Napisałem do "Runesi" bo okazuje  się że znam go z lotrocommunity ( dawne forum codemaster). Obiecał że nie będzie lizał tyłka turbinkom i postawi kilka spraw na zamkniętym  forum Player Council.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: March 21, 2014, 09:00:34 PM »

https://www.lotro.com/en/game/articles/apply-2014-lotro-players-council

Chyba się zgłoszę - jak ktoś ma ochotę, może mnie poprzeć (znaczy też zgłosić) ;-)
Aldug
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 48


« Reply #10 on: March 21, 2014, 09:31:03 PM »

Bardzo słusznie, a my - lud pracujący kinshipu - będziemy spijać szampana Twoimi ustami!
viferia
Gość
« Reply #11 on: March 21, 2014, 10:53:11 PM »

Quote
LOTRO Player Council Application
If you would like to apply or nominate someone to participate in the LOTRO Player Council, please submit an email to LOTROCOUNCIL@TURBINE.COM with the following information:

 

    Real Name
    Email address
    Country (if in the United States or Canada please include your City/State/Province)
    Are you over the age of 18?
    Primary Character Name
    Primary Class
    Primary Kinship or Tribe
    Forum Name (Name displayed when using the official forums)
    Do you use any of the following? If so, which?

Huri, chyba potrzebujemy troche twoich danych zeby Cie zarekomendowac:) (chyba ze wystarczy czasc tylko te co znamy?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: March 23, 2014, 02:36:04 PM »

Huri, chyba potrzebujemy troche twoich danych zeby Cie zarekomendowac:) (chyba ze wystarczy czasc tylko te co znamy?
Z tego, co na szybko czytałam parę dni temu, to te dane podaje się jeśli sam się zgłaszasz.
Na dobrą sprawę nigdzie nie podali info, w jaki sposób dokładnie się kogoś zgłasza - tylko, że można to robić.
Ja obstawiam, że wygląda to tak, że podajesz nick, level, server, wiek, klasę, kinship, kraj, ew. forum name (na forum turbionowym mam tez Huriel).
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #13 on: March 23, 2014, 03:10:30 PM »

Ja obstawiam, że wygląda to tak, że podajesz [...] wiek [...]

Dla kobiet to nie zawsze takie proste ;) powodzenia Huri
Pages: [1]
  Print