Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Nowy balans klas  (Read 8528 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #30 on: June 13, 2018, 08:07:18 PM »

Minstrele powinni się cieszyć. Poprawka będzie polegała pewnie na dopisaniu *100 w kilku miejscach :) Przegną w drugą stronę i tak zostanie bo nie testując muszą polegać na reakcji graczy, która jest tylko w sytuacjach kiedy jest źle.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #31 on: June 15, 2018, 04:21:41 PM »

Quote
Minstrele powinni się cieszyć. Poprawka będzie polegała pewnie na dopisaniu *100 w kilku miejscach :) Przegną w drugą stronę i tak zostanie bo nie testując muszą polegać na reakcji graczy, która jest tylko w sytuacjach kiedy jest źle.
Ja tam niewiele wiem ale z tego co wiem ZAWSZE jest źle, albo od bardzo dawna nie widziałem i słyszałem żeby było DOBRZE ;D

W sumie nie narzekam. Jak kiedyś pewna osoba powiedziała - "minstrel jest od tego żeby stać z tyłu i healować a nie plątać się mężczyznom pod nogami w pierwszej linii" :P Osłabili dps, grzebią w healu - może w końcu wrócą dobre, stare czasy :)

Chociaż z tą zmianą w Chord of Salvation i Raise the Spirit to ktoś dał chyba pupy. Pomysł dodania do instant heala pojedynczego aoe HoTa za 230 nie jest zły, jest po prostu błędny albo głupi. Jak już Raise zaczął nadawać się do użytku (szczególnie że ten HoT działał też na War Speechu) to teraz znowu jest do niczego.
NO ... i to mówiłem ja ... Jarząbek :)
Pages: 1 2 [3]
  Print