Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: Co dalej z gildią?  (Read 54492 times)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« on: November 18, 2008, 11:34:20 AM »

Czy jest sens trzymać ten dział?

Prawdopodobnie, jeżeli nikt nie będzie grał w Twierdzy na Hellfire, przeniosę mojego locka na Eonar w celu wykorzystania jego zasobów dla mojego maina.

99% gildii przeszła do AoP.

Proponuję zlikwidować ten dział, bo Twierdza na Hellfire jest martwa, podzielić golda z banku pomiędzy ostatnio aktywnymi dwoma lub trzema graczami i tyle.

Dzisiaj wejdę na Hellfire około 21-22 i zrobię czystki. Wywalam wszystkich nieaktywnych od miesiąca w górę.

Przez najbliższych kilka dni, dam uprawnienia do pobierania itemów z banku. Niech sobie weźmie co kto chce.

Po ustalonym czasie proponuję zlikwidować gildię, uśpić ją tylko dla nazwy i banku na jakimś alcie. Szkoda tracić 4 taby w banku za pare K golda.  ;)
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #1 on: November 18, 2008, 11:49:31 AM »

Ja tam lubie wpadac na Wasze forum, mimo, ze juz dawno mnie w Twierdzy nie ma. Fakt faktem, nic sie nie dzieje w dziale Wow, ale zeby od razu kasowac? Juz raz wracaliscie cala gromada do Wow-a, po 3 miesiacach w Lotro, wiec wszystko zdarzyc sie moze.
No ale nie mnie o tym sadzic.

P.S. Na marginesie, widze ostatnio regularnie 3 moze 4 osoby grajace w Twierdzy w Wow, pytanie tylko, czy zagladaja na forum.
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #2 on: November 18, 2008, 12:23:36 PM »

Szkoda ze gracie na Eonar i to po stronie Alliance - ja, żona i Laerie-aka-Szkielon z AoC gramy po stronie hordy na Alonsusie
Akkara
Gość
« Reply #3 on: November 18, 2008, 07:00:44 PM »

Też dzisiaj wejdę - jak patch się ściągnie. Mojej postaci nie wywalaj proszę :)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #4 on: November 18, 2008, 09:02:42 PM »

Was? Wywalać? w życiu! ;D ;D
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #5 on: November 18, 2008, 09:13:34 PM »

Tak zapytam, Ty Akkara się też przenosisz ? Bo z tego co wiem to Zielarz ani myśli się od WH odrywać ;P
Akkara
Gość
« Reply #6 on: November 18, 2008, 11:34:05 PM »

Zielarz jak na razie tonie w Falloucie. Co zrobi jak mu się znudzi, zobaczymy :)
Hege
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #7 on: November 19, 2008, 12:31:24 AM »

Szkoda, naprawde szkoda ze wszystko potoczylo sie tak a nie inaczej...
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #8 on: November 19, 2008, 12:33:53 AM »

Porządki zrobione, zostało około 30 osób z czego większość to zapewne alty. Wszyscy poza Pharą, Zielarzem i Songiem oraz ich altami, którzy się nie logowali od ponad miesiąca są wywaleni.

Generalnie, Twierdza na Hellfire zostaje zawieszona. Proponuje ten dział na forum przenieść do Inne Gry MMO.

Nikt nie podjął się reaktywacji, zresztą nie bardzo widzę na to szansę na tym serwie.

Pozostają wspomnienia... Twierdza w WoW raczej nie zaistnieje już. Chyba że zacznie ktoś od nowa na jakimś nowym serwerze. Jest takich kilka teraz dodanych. Ale komu by się chciało zaczynać od nowa...
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #9 on: November 19, 2008, 09:04:32 AM »

Porządki zrobione, zostało około 30 osób z czego większość to zapewne alty. Wszyscy poza Pharą, Zielarzem i Songiem oraz ich altami, którzy się nie logowali od ponad miesiąca są wywaleni.

Generalnie, Twierdza na Hellfire zostaje zawieszona. Proponuje ten dział na forum przenieść do Inne Gry MMO.

Nikt nie podjął się reaktywacji, zresztą nie bardzo widzę na to szansę na tym serwie.

Pozostają wspomnienia... Twierdza w WoW raczej nie zaistnieje już. Chyba że zacznie ktoś od nowa na jakimś nowym serwerze. Jest takich kilka teraz dodanych. Ale komu by się chciało zaczynać od nowa...


Sorry za offtop, ALE KIEDY KAROLUS KUPISZ SOBIE MIKRO, ZEBY CIE MOZNA BYLO NA VENCIE POSŁUCHAĆ? ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #10 on: November 19, 2008, 09:19:32 AM »

Ja mam micro, nawet nie jeden, tylko coś mi się spierniczyło w driverach na kompie i mi micro nie działa. Ani w tych jeb... windowsach ani w vencie. Posłuchać mnie można jak sobie venta odpalę na laptopie. Dlatego dzień w którym kupie Maca zbliża się...  >:( >:(
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #11 on: November 19, 2008, 09:54:46 AM »

Porządki zrobione, zostało około 30 osób z czego większość to zapewne alty. Wszyscy poza Pharą, Zielarzem i Songiem oraz ich altami, którzy się nie logowali od ponad miesiąca są wywaleni.

Generalnie, Twierdza na Hellfire zostaje zawieszona. Proponuje ten dział na forum przenieść do Inne Gry MMO.

Nikt nie podjął się reaktywacji, zresztą nie bardzo widzę na to szansę na tym serwie.

Pozostają wspomnienia... Twierdza w WoW raczej nie zaistnieje już. Chyba że zacznie ktoś od nowa na jakimś nowym serwerze. Jest takich kilka teraz dodanych. Ale komu by się chciało zaczynać od nowa...


Dzieki Karol,  Altow nie posiadam, może kiedyś jeszcze wrócę do wowa, ale póki co nie zapowiada sie.

Edit: Ah jest jeden alt mojego syna, ale nic sie nie stanie jak zostanie usuniety.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #12 on: November 19, 2008, 10:21:25 AM »

Jest jeszcze Twierdza założona z bankiem na Burning Legion. Tak jest serwer PvP, jest maaasa Polaków, chyba największy "polski" serwer. Rotacja ludzi w gildiach ogromna, jak by się ktoś chciał wziąśc to nie widzę problemu. GMa daje od ręki.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #13 on: November 19, 2008, 10:53:17 AM »

no szkoda no
Luna
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #14 on: November 19, 2008, 07:49:37 PM »

Heh, fajnie było w Twierdzy na Hellfire kiedyś...szkoda... A zresztą, wow mi się znudził i nie zamierzam w niego grać choćby podnieśli limit lvl do 100 :D

PS: Luna, grasz gdzieś obecnie?
Pages: [1] 2 3 4
  Print