Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Battle in the Ettenmoors - Event  (Read 4489 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« on: December 08, 2011, 07:55:06 PM »

Dec 07, 2011 23:47 EST

This weekend, LOTRO Game Masters will be entering the Ettenmoors on Creep side to help fight for Sauron! Monster players will be able to battle alongside them to help sway the tide of battle while the Free Peoples will be challenged to take on these powerful foes.  GMs will be appearing randomly across all servers from Thursday through Sunday. 

Ostatni taki event (pożegnanie z Europą) wspominam bardzo miło więc serdecznie zapraszam wszystkich na jedynie słuszną złą stronę. Obrazki z ostatniego eventu tu:

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=4131.150


Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #1 on: December 08, 2011, 10:34:00 PM »

a mnie akurat nie będzie :( Bondziu liczę na relacje z pola bitwy ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: December 08, 2011, 10:41:48 PM »

Ale będą laaaaaagi :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: December 09, 2011, 12:02:12 AM »

a mnie akurat nie będzie :( Bondziu liczę na relacje z pola bitwy ;)

O ile akurat trafię na to 'randomly' to oczywiście wrzucę fotki :)
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #4 on: December 09, 2011, 11:38:39 AM »

wczoraj żadnego GM'a nie było, przynajmniej w normalnych porach czasu europejskiego i tu może być problem dla nas cywilizowanych ludzi starego świata, że GM'i mogą się logować ale w godzinach US, kiedy my będziemy smacznie spać lub budzić się do pracy/szkoły

freepow i creepow było dużo, a lagi owszem, ale tylko podczas pierwszego spotkania z raidem później nie było już tak źle, nawet podczas przejmowania lug czy tr, gdzie oprócz graczy dochodzili npc'e nie było źle i nie mam zajeszybkiego łącza ani komputera ot standard.

PS. Bondziu niech Cię licho z tą wiadomością, bo będę siedział na etten, a miałem plan przez weekend wbić 75 lvl na kolczastym

do zobaczenia na etten
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #5 on: December 09, 2011, 01:54:05 PM »

:D to taka prowokacja żebyś r9 wbił :)
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #6 on: December 11, 2011, 10:56:51 PM »

:D to taka prowokacja żebyś r9 wbił :)
no to po całym weekendzie mogę stwierdzić, że to faktycznie była prowokacja, żebym wbił 9 rank,
podobno dziś (niedziela) było online 3 gm'ów na naszym serwerze, szczerze mówiąc nie zauważyłem, ale podobno pojawiło się trzech kolesi rank15 i zrobili event... umierali tylko troszkę wolniej niż inne creepy  ;D haha big event on Snowbourn, pity, niech mnie kule biją, ale jeśli tak to ma wyglądać to przesiadam się na SWTOR i niech mnie cmokną w pompę, za przeproszeniem, hamburgerom mówię zdecydowane NIE  8)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #7 on: December 11, 2011, 11:46:03 PM »

No to rzeczywiście mogą się uczyć od CMowych GMów.

Całe szczęście, że czasu w weekend prawie nie miałem to i żalu nie ma
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #8 on: December 12, 2011, 03:18:34 PM »

Niewiele straciłeś Bondziu. Faktycznie było 3 GMów, miałem okazję spotkać każdego z nich, ale już po 20 minutach faktycznej walki ulotnili się i widać ich więcej nie było. Przynajmniej na tyle, na ile ja siedziałem tamtego wieczoru.
Event jak event, po prostu było więcej ludu po obu stronach. I tyle.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #9 on: December 13, 2011, 11:27:54 PM »

No to rzeczywiście mogą się uczyć od CMowych GMów.

Jak widać nie tylko ja mam tak dobre zdanie o CMowych GMach i nie tylko nas zdegustował ten pseudoevent:

http://theartofwarg.wordpress.com/2011/12/10/battle-in-the-ettens-ahead-half-steam/
Pages: [1]
  Print