Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: początek zmian? (nowa waluta na Etten - Commendations i inne)  (Read 12246 times)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #30 on: March 14, 2012, 10:44:24 AM »

Quote
tylko? :D Ja aż 644
Ale Paulo Nephejro 292 commendations dostał za samą wizytę. Bo po jego wejściu Etten opustoszało ;D
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #31 on: August 03, 2012, 01:04:36 AM »

Ok - pograłem na Etten 3 dni i mogę się coś na temat DP a CP wypowiedzieć. I mam wrażenie, że ani DP i CP nie są ważne. Ważne są TP. Rozdzielenie DP i CP ma tylko jeden cel - wyciągnąć jak najwięcej TP za kupowanie skilli. Bondziu wspominał, że zbieranie CP idzie na Etten nieźle - owszem idzie ale grając regularnie (bez przegięcia nie jestem żadnym no-life ;) ) dopiero dzis doszedłem do 1,5 k CP i stać mnie wreszcie na jakiś skill... Tylko, że.. w międzyczasie wskoczyłem na 2 Rank (głównie z questów). Skilli i Triatów jest na kilkadziesiąt tysięcy CP. Stara gwardia zupełnie tego nie odczuwa, bo już dawno wyfarmiła potrzebne rzeczy (pewnie jeszcze za czasów kiedy DP rządziło na Etten).
Mimo wszystko powrót mi się spodobał. Jako, że mam niski rank unikam jeszcze jakichś poważniejszych starć z freepami i mocno pracuję nad mapami (po 500 CP za zrobienie każdej mapy jest ok z tym, że to i tak kropla w morzu potrzeb).
Jestem także w stanie znieść wydawanie TP (nawet zainwestowałem je na kilka skilli - miałem zapas a i w końcu one po to są). Co mi się nie podoba?? 2 freepów lejących Tyranta. Jest to dla mnie rozwalenie balansu. Wiem, że coniektórzy z was powiedzą, że z natury rzeczy freepy powinny być silniejsze od creepów ale chyba sposób wprowadzony przez turbine nie jest najlepszy i psuje sporo z atmosfery gry na Etten. Zabito także pojedynki 1v1 - creepy próbują ale są w totalnym odwrocie.  Nie doświadczyłem jeszcze jednej rzeczy, o której wspominał mi Elka - strzały freepów rażą creepów na cmentarzu mimo osłony One-shoterów. Jeżeli tak jest - należy to traktować w charakterze buga a nie zachwiania balansu.
To tyle na gorąco.


pozdrawiam
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #32 on: August 03, 2012, 03:52:09 PM »

Odniosę się tylko do tematu commsów. Masz rację Quintu. Dla osoby, która zaczyna zdobycie skilli, traitów, audiacity trwa bardzo długo. Turbinki coś innego obiecywały a co innego dostaliśmy. Nawet za 10k (cap) nie ma szans na wykupienie wszystkiego co masz na danym ranku do kupienia. Miało być inaczej. Ceny początkowych skilli i traitów powinny być znacząco niższe, tak żeby do tego r5-r6 gracz wykupywał skille na bieżąco. No ale to by popsuło biznes ;)

Swego czasu likwidowali greendotów jakoby w celu wyrównania siły początkujących creepów ... HA HA HA :) W tym momencie mamy dużo mocniejsze freepy i golasa bez audiacity :)



 
Pages: 1 2 [3]
  Print