Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Steam  (Read 12060 times)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« on: July 07, 2011, 08:01:53 PM »

Zakładam ten topic z racji tego, że na steamie pojawiają się świetne promocje oraz jak wiadomo nie każdy je śledzi lub steam'a nie ma w ogóle.

Z tego co mi się dziś rzuciło w oczy to Company of Heroes complete pack za 6.24E
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #1 on: July 09, 2011, 09:49:22 PM »

A ja zakupiłem kilka tytułów z serii Command and Conquer wraz z dodatkami w cenie 3-5 euro każda. Jeśli ktoś miałby ochotę na zabawę w co-opa w Red Alert 3, lub potyczki w C&C 3 lub C&C 4 zapraszam :)
opey
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #2 on: December 14, 2011, 12:06:34 AM »

Jeżeli, chodzi o steama, to gram aktualnie w MW3. I zapraszam :)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #3 on: December 18, 2011, 11:12:23 PM »

Dobra platforma,fajne promocje,ale czasem zdarzy mi się kupić coś na wyrost co tylko "leży" na półce-niech ich  :D
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: December 19, 2011, 12:08:16 PM »

Właśnie ze względu na te fajne promocje napchałem sobie biblioteke grami, w które zapewne nie zagram (z różnych przyczyn). Np. V:TM Bloodlines czy Risen.

Wczoraj odpaliłem na próbę F:NV (też kupiony na Steamie z okazji jakiejś wyprzedaży). Po ES V:Skyrim (który mnie zassał na prawie 100h i jeszcze nie mam dosć - za to doczekać się nie mogę na edytor i pomysły modderów) to był straszny zawód. Grafika taka sobie, animacje koszmarne, sterowanie (a już szczególnie UI) niewygodne. Pipboy... aaargh. Rany, jak można było tak skaszanić gre-legendę (Fallout 1/2). Podobno fabularnie nie jest źle, ale jak ja mam zabrać się za fabułę, kiedy UI skutecznie mi przeszkadza w cieszeniu się grą? To już zręćznosciowe Borderlands było znośniej zrobione (kolejna gra kupiona na wyprzedaży w Steamie... widzicie trend? ;)).
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #5 on: December 20, 2011, 01:12:44 AM »

Właśnie ze względu na te fajne promocje napchałem sobie biblioteke grami, w które zapewne nie zagram (z różnych przyczyn). Np. V:TM Bloodlines czy Risen.

Wczoraj odpaliłem na próbę F:NV (też kupiony na Steamie z okazji jakiejś wyprzedaży). Po ES V:Skyrim (który mnie zassał na prawie 100h i jeszcze nie mam dosć - za to doczekać się nie mogę na edytor i pomysły modderów) to był straszny zawód. Grafika taka sobie, animacje koszmarne, sterowanie (a już szczególnie UI) niewygodne. Pipboy... aaargh. Rany, jak można było tak skaszanić gre-legendę (Fallout 1/2). Podobno fabularnie nie jest źle, ale jak ja mam zabrać się za fabułę, kiedy UI skutecznie mi przeszkadza w cieszeniu się grą? To już zręćznosciowe Borderlands było znośniej zrobione (kolejna gra kupiona na wyprzedaży w Steamie... widzicie trend? ;)).

Troche przesadzasz. F1/2 przeszedłem ponad 50 razy do końca, a w NV juz mam ugrane jakeis 60 h. Jakso nie widze tych problemow o których piszesz.  Jest o wiele lepszy niz F3 i naprawde wciągający. Chyba najbarizdej udany Fallout od czasów F2.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #6 on: December 20, 2011, 10:08:54 AM »

Też mi się wydaje, że F:NV jest bardzo udany.
Fabularnie na pewno dużo ciekawszy niż F3. A co do grafiki - oczywiście, że będzie uboższy od Skyrima, ale mimo wszystko klimat oddaje świetnie. Fakt, że dla kogoś kto grał w F1/2 obsługa gry to może być jakieś totalne nieporozumienie/zagubienie, ale myślę, że warto dać tej grze szansę, bo naprawdę jest tego warta.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: December 20, 2011, 10:43:14 AM »

Dyskusję o F:NV możnaby wyciachać do osobnego wątku.
O fabule w ogóle się nie wypowiadam, bo nie miałem okazji jej poznać. Poza obejrzeniem intra zrobiłem może ze 2 kroki poza chatkę Doca.
Spróbuję jeszcze raz, po doinstalowaniu jakichś modów graficznych, tylko w FPP (chyba, że ktoś znalazł sposób na sprawienie, że postać w TPP nie porusza się jak manekin na sprężynkach). W ramach chwili odpoczynku od Skyrima (byle do stycznia, byle do CK :))

Natomiast jeśli chodzi o temat główny tego wątku: od wczoraj na Steamie trwa świąteczna wyprzedaż. Duuużo promocji. I prezenty. Muszę być twardy, muszę być twardy... (choć jak rzucą Darksiders za 5€ to...)
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #8 on: December 20, 2011, 11:26:29 AM »

hehe Ja dostałem HL2:EP2 jako gift :) . Kurna nie wolno w świeta takich wyprzedazy robić bo na bank człowiek kupi coś co nie jest mu potrzebne :P
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #9 on: December 20, 2011, 11:33:27 AM »

Najlepsze są packi-przecena z 587 euro na 99.99 (Square Enix Complete Pack) za 59 gier ,albo Ubisoft Holiday Collection z 289 na 69.99 za 15 gier,i mamy grania na kolejny rok  ;D ;D
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #10 on: December 20, 2011, 12:07:38 PM »

Ja polecam Orcs must Die, - wariacja na temet  "tower defence" w doskonałej oprawie za całe 13 zł :P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: January 11, 2012, 08:23:43 PM »

Po ostatniej wyprzedaży zostało mi trochę znizkowych kuponów: -50% i -25% na 1 grę od Valve, -50% na Psychonauts i Mount&Blade: Ogniem i Mieczem. Może ktoś chce?
Mam tez do zgiftowania remake Monkey Island 1, gdyby się ktoś chciał na coś wymienić.
Garethir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 349



« Reply #12 on: January 17, 2012, 05:11:39 PM »

Ja mam CS na wymiankę jak coś :) Ja zakupiłem Dungeon Defenders, polecam. Świetnym tytułem jest też Bastion - wciąga, naprawdę świetny tytuł.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #13 on: January 23, 2012, 02:18:22 PM »

A  nie macie moze zaproszenia do DOTY 2?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #14 on: July 13, 2012, 07:32:40 AM »

Steam Summer Sale 2012 rozpoczęta.

Dziś m.in. Crusader Kings 2 z wszystkimi DLC za 12,50 EUR.
Pages: [1] 2
  Print