Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Nastepna beta  (Read 4275 times)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« on: February 21, 2014, 10:06:21 AM »

Skoro w tym tygodniu cisza, to raczej na 99.5 % w nast weekend bedzie kolejna beta.

Mozn by sprobowac wieksza grupa pobawic sie razem
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #1 on: February 21, 2014, 10:26:07 AM »

z tego co wiem następna beta ma być dopiero na początku marca ale to informacje z 3 ręki więc głowy za to nie dam
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #2 on: February 21, 2014, 10:39:48 AM »

No moja to czysta spekulacja. Nast weekend to przelom Marca i Lutego, w sumie miesiac przed Early Access.

Generalnie ESO nie bedzie mialo Open Bety (ze wzgledu na Maturity Rating) ale bedzie dawalo cos jakby open beta dla praktycznie kazdego kto chce sprawdzic.

A ze z reguly open bety startuja na 1 miesiac przed Release, to mysle ze jest wielce prawdopodobne iz w nast weekend gramy w ESO :)
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #3 on: February 21, 2014, 10:46:01 AM »

byłoby fajnie , musze sprawdzić build który wykombinowałem , a tak w ogóle słyszałeś że ma być coś OKOŁO 150 skill pointów ?
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #4 on: February 21, 2014, 10:48:22 AM »

Generalnie bedzie tego strasznie duzo i mozliwosci zdobycia ich rowniez.

Poczawszy od levelowania, poprzez quetsy az po skyshards czy lochy a na quets line 50+ i 50++ konczac
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #5 on: February 21, 2014, 10:52:38 AM »

Hmm na nastepna bete trzeba od nowa caly client sciągac? Bo odpalilem czytajac o prawdopodobnej becie i 21 gb znowu. to nie podmienia jakos danych? biorac pod uwage tutejsze lacze znowu w sobote bym przysiadl (o ile bedzie).

P.S.
byłoby fajnie , musze sprawdzić build który wykombinowałem , a tak w ogóle słyszałeś że ma być coś OKOŁO 150 skill pointów ?
  Milo widziec ze zyjesz queil xD bo odkad pytalem o ten cabal w tsw nie bylo z toba kontaktu (tu Sennar z swtora)  pzdro ogolnie
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #6 on: February 21, 2014, 10:55:54 AM »

<kładzię ręke na sercu> żyje ?..... JA ŻYJE !!  mghm... siema :D   no troche nie wchodziłem na forum , nie było specjalnie w co grać przynajmniej dla mnie  . No hej hej , bedziesz grał w ESO ?  ps. Perun co myślisz o  moim pomysle na templara ? tzn  dual wield  1 zaklęcie leczące na max rozwinięte  , heavy albo medium armor < dla szybkości poruszania >  i ... wilkołak :D  główny rozwój pod hp/stamina  od czasu do czasu magicka aby troszke jej było
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: February 21, 2014, 11:06:30 AM »

Hmmmmm :) W koncu beta wiec potestowac mozna :) Bo respeki beda mega drogie
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #8 on: February 21, 2014, 11:19:41 AM »

<kładzię ręke na sercu> żyje ?..... JA ŻYJE !!  mghm... siema :D   no troche nie wchodziłem na forum , nie było specjalnie w co grać przynajmniej dla mnie  . No hej hej , bedziesz grał w ESO ?  ps. Perun co myślisz o  moim pomysle na templara ? tzn  dual wield  1 zaklęcie leczące na max rozwinięte  , heavy albo medium armor < dla szybkości poruszania >  i ... wilkołak :D  główny rozwój pod hp/stamina  od czasu do czasu magicka aby troszke jej było

Po becie gra zapowiada sie ciekawie sa tylko 2 problemy

1) nie wiem czy znajde w miejscu gdzie jestem dosc czasu na gre zeby warto bylo sie pisac na abonamentowke
2) obawiam sie ze poki co malo pasi mi pakt, a za to bardzo podoba sie... Dominium (ironicznie jedyna frakcja w ktorej nie mam znajomej gildii bo moj cabal z tsw gra w konwencie xD) jako ze glowna mechanike  z grubsza odpalilem to moze na najblizszej becie dam szanse paktowi... kto wie

ogolnie tez od dluzszego czasu sie troche nudze jakis czas spedzilem w rifcie ale braklo mi pewnej reki do cleansowania na expert dungach (gralem porytym wladca chlorofilu (dmg/heal naraz))) troche w nwo ale jak zobaczylem co ci ludzie wyprawiaja (wychodzenie z pvp po zobaczeniu skladu, cheatowanie dungow) to mi sie totalnie odechcialo.

Jesli abonament do eso bedzie nie za wysoki to moze (bo jak bede gral 6h w tygodniu to nie warto chyba placic abonamentu

na becie bylo nawet zabawnie pvp nie doszedlem crafting liznalem bo braklo matsow. ogolnie ciekawi mnie czy w relisie beda jeszcze jakies klasy ale jakos watpie. bo ogolnie pierwotnie planowalem bosmerke na luki i altmerke na magie tak dla klimatu (altmerow nie wiem czemu lubie bardzo) a hello kitty we frakcji nie sa az tak zle nawet wydaja mi sie lepsi od argonian (tak przeraza mnie bardziej sojusz z jaszczurka niz z puchatym koteckiem) zreszta w tym fragmencie morrowind co doszedlem (ledwie skonczylem samouczek) bylo cholernie ponuro (no i pamietam burze na vvanderfell w morku wiec sadze ze tak zostanie zeby zachowac klimat)

ale dobra rozpisalem sie pozdrowienia i byc moze do zobaczenai na becie (kiedykolwiek bedzie) jak nie skasowali to moja  dunmerka sie chyba Yvones nazywa

p.s. nie patrzalem czy bylo pisane na forum ale chyba zniesli NDA


EDIT: Ogłaszam mój 666 post na forum Twierdzy... Drzyjcie śmiertelni
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #9 on: February 21, 2014, 11:23:48 AM »

<kładzię ręke na sercu> żyje ?..... JA ŻYJE !!  mghm... siema :D   no troche nie wchodziłem na forum , nie było specjalnie w co grać przynajmniej dla mnie  . No hej hej , bedziesz grał w ESO ?  ps. Perun co myślisz o  moim pomysle na templara ? tzn  dual wield  1 zaklęcie leczące na max rozwinięte  , heavy albo medium armor < dla szybkości poruszania >  i ... wilkołak :D  główny rozwój pod hp/stamina  od czasu do czasu magicka aby troszke jej było


Jesli abonament do eso bedzie nie za wysoki to moze (bo jak bede gral 6h w tygodniu to nie warto chyba placic abonamentu


p.s. nie patrzalem czy bylo pisane na forum ale chyba zniesli NDA


EDIT: Ogłaszam mój 666 post na forum Twierdzy... Drzyjcie śmiertelni

NDA juz nie ma.
Gz 666 :P

Abo bedzie standardowy jak w WoW czy SWTOR (te same stawki)

Frakcja: Bylo glosowanie :P Padlo na EP, ja sercem jestem po stornie DC ale w sumie mozna grac EP bo tez jest ciekawe. Ostaecznie to najwazniejsze jest to z kim sie gra a nie gdzie sie gra :)
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #10 on: February 21, 2014, 01:09:51 PM »


Abo bedzie standardowy jak w WoW czy SWTOR (te same stawki)



Nie, nie będzie. Abonament 50 pln.

Gra generalnie droga będzie... Na szczęście nie będzie jazdy z pustymi serwerami po pierwszym "darmowym" miesiącu i kombinowania żeby merge robić

A swoją drogą na na F2P to pewnie wcześniej niż przed gwiazdką nie ma co liczyć, zwłaszcza jak w wakacje odpalą serwery konsolowe.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #11 on: February 21, 2014, 01:11:31 PM »

Gra bedzie kosztowac 13 eur / miesiac czyli tyle co wow czy SWTOR

Quote
What payment model will The Elder Scrolls Online use?
We will be announcing exact payment methods at a later date, but globally we will be supporting multiple payment options. Players must purchase The Elder Scrolls Online in order to play it. They will have unlimited access for the first 30 days following activation and can continue beyond that with a subscription of $14.99/month (€12.99 / £8.99).

Mam nadzieje ze jak ma przechodzic to na B2P a nie F2P
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #12 on: February 21, 2014, 01:24:47 PM »

Jeśli chodzi o ilość skill pointów to jest ich do zdobycia 300+
- 50 za level up
- 50 za veteran level up
- 50 za pvp rank
- 107 za shyshardy
- 16 za dungi
- 10+ za main questy
- 4-5 skill pointów za questy w zonach (60-75)
Nie wiem czy za veteran dungi i adventure też sie nie dostaje
a to tylko zaraz po starcie. Mają dochodzić kolejne z następnymi update.
Zeby wymaksować wszystko potrzeba 448 skill pointów, więc na poczatku nie będzie to możliwe.
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #13 on: February 21, 2014, 01:30:27 PM »

no to bosko to i tak więcej niż  bazowo potrzebuje  ja osobiście mam nadzieje że gra zostanie P2P , zastrzyk finansowy sprawi że  jakość gry podskoczy  bo b2p ?  jak secret world ?  z  dlckami od święta ?  o f2p już nawet się nie wypowiadam bo jak dla mnie to plaga tych czasów 

ps. Sennar chyba mnie nie zrozumiałeś ty BĘDZIESZ grał prawda ?  < sięga po pałkę z gwoździem>
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #14 on: February 21, 2014, 01:32:18 PM »

Generalnie gra ma duzy potencjal rozszerzalnosci :) ale jedno o czym Rael nie wspomnial to jak np. dojda nowe shardy lub inne mozliwosci zdobycia skillow to i jest wielce prawdopodobne ze dojda rowniez nowe mozliwosci wydania tych punktow, jak chociazby Thieves Guild czy Dark brotherhood
Pages: [1] 2
  Print