Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie  (Read 2566 times)
Nesill
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: August 06, 2013, 07:14:21 PM »

1. Nesill@nesill poziom 60 łotrzyk

2. Krzysiek 19lat.Jeśli chodzi o mmo grałem z niewielkimi sukcesami w Last chaosa, pokexgames, tibia. Aktualnie ukończyłem Liceum zdałem maturę i wybieram się na studia.Gram od kilka godzin dziennie.W neverwinter gram od miesiąca może troche krócej uznałem, że czas na przyjęcie się do dobrej gildi z ts'em i tradycjami.Od gildii oczekuje fajnej zgranej grupy z którą będę mógł wykonywać ciekawe questy i nie czekać w kolejce ....

3. Potwierdzam przeczytanie Kodeksu Twierdzy i Zasad Rekrutacji, treść zrozumiałem i akceptuję.


Proszę o przyjęcie do grona Oddziału Twierdzy (Neverwinter).
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #1 on: August 06, 2013, 07:23:19 PM »

ZA
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #2 on: August 06, 2013, 07:30:20 PM »

Jestem na TAK. Możesz zgłosić się po zaproszenie online.
Nesill
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: August 07, 2013, 01:35:14 PM »

niemoge się z wami skontaktować ;s
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #4 on: August 07, 2013, 04:24:14 PM »

Quote
zwracać do uprawnionych Graczy Oddziału Twierdza (Neverwinter). Technicznie polega to na tym, że naciskamy „O” (nie zero :P ), przechodzimy do zakładki „Znajdź Gildię”, w polu „Szukaj” wpisujemy nazwę: T W I  E R D Z A (tak jak widać, z dużych liter i ze spacjami), gdy pojawi się na liście, klikamy dwa razy na nazwie, wówczas wyświetli się lista Graczy uprawnionych do awansowania. Prawym przyciskiem myszy klikamy na wybranego Gracza i wysyłamy prywatną wiadomość z prośbą o awans/przyjęcie do Oddziału. Uwaga: Może się zdarzyć, że w danym czasie nie znajdziecie w grze gildii T W I E R D Z A, oznacza to, że nikt z uprawnionych Graczy nie znajduje się online, wówczas prosimy pisać maila wewnątrz Gry na handle Założycieli Oddziału (@kai3man,@rotrude, @zgrzytek lub @Urendir) i cierpliwie czekać na odpowiedź.

Gracze, którzy mogą rekrutować, zwykle pojawiają się między 19-tą a 22-gą wieczorem.  Wczoraj osobiście byłem od 19-tej z groszami do 22-giej z groszami ;)
Pages: [1]
  Print