Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: bioware banda idiotów?  (Read 5732 times)
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« on: August 06, 2013, 07:22:17 PM »

W piątek zostałem zhackowany ale udało mi się już wszystko zabezpieczyć, napisałem tickety z prośbą żeby bioware zrobił mi cofke utraconych rzeczy co jest możliwe bo wiem od osoby która była zhackowana, na pierwszy ticket odpowiedział mi bot i napisałem drugi ponieważ ten pierwszy nic nie wniósł i tak o to po 4 dniach milczenia zaraz po zpatchowaniu gry bioware dało mi odpowiedź w formie ... bana i dokładnie sprawdziłem czy nie drugi hack ale hasło na origin i battlelogu działa i tak dalej bo mam na tym samym koncie zresztą moge nawet zmienić hasło w torze za pomocą "forgot password" a  w koncu dostałem jakis komunikat że konto jest zawieszone. Nie mam dostępu ani do strony swtor a tymbardzij do gry tak więc kończy się pisanie ticketów do tej chorej firmy, hacker ktory się obłowił spokojnie gdzies expi postac a osoba prosząca o pomoc dostaje bana za nic. Prosze was o rade co moge w tym wypadku zrobić ponieważ kontakt z bioware jest tylko za pomocą ticketa czego juz nie moge zrobic lub telefonu ale niestety moj telefon jest uszkodzony taka rozmowa jest niemożliwa.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: August 07, 2013, 10:46:20 AM »

Spróbuj przez Skype'a może?
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #2 on: August 07, 2013, 01:17:24 PM »

niestety za samo założenie usługi voip na skype trzeba trochę zapłacić i jako że ogółem skype nie używam  to kupowanie takich usług dla jednego telefonu jest nieopłacalne
bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #3 on: August 07, 2013, 01:40:51 PM »

no tak ale może ta mała kwota pomoże rozwiązać Twój problem , a nie ma co ukrywać sprawa masakryczna , polecam na przyszłość zamówić Physical Security Key
$4.99 USD , skutecznie zabezpieczy Twoje konto na przyszłość , korzystam z tego od początku i działa świetnie, niestety w obecnej Twojej sytuacji ciężko mi jakoś pomóc , zostaje tylko kontakt do BIO . Spróbuj przez tego skype , wiem że wkurza to strasznie ale liczę że będziesz się z nami jeszcze bawił tą grą.
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #4 on: August 07, 2013, 05:19:13 PM »

w końcu mam nowy telefon i dzwoniłem do bioware i gadałem gościem który pobrał dane o koncie zajęło to około 20 minut po czym przełączył mnie i kazał czekać i czekałem tak do 50 min bez skutku ... (50 min ofc licząc te 20 wcześniej)
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #5 on: August 07, 2013, 05:32:48 PM »

Podsumowując żegnam się z wami tym postem bo widzę że ja już nie odzyskam konta, dzięki za gre
_Tindalos_
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 51


« Reply #6 on: August 07, 2013, 08:56:51 PM »

Nie panikuj, wszystko sie da odkrecić, zadzwoń jeszcze raz, szkoda marnowac swietnej gry przez taka pechowa sytuacje
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: August 07, 2013, 09:03:08 PM »

Albo napisz jeszcze raz, wyjaśniając wszystko, włacznie z opisem rozmowy i tym, że kolo zostawil Cię na linii.
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #8 on: August 08, 2013, 07:14:03 PM »

drugie telefon do bioware 7 min rozmowy po czym gość z "customer service" powiedział że idzie coś tam zrobić z tym kontem ale oczywiście nie wrócił po 20 minutach
_Tindalos_
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 51


« Reply #9 on: August 09, 2013, 09:23:12 PM »

To tak z ciekawości, nie tylko Ty masz jaja z TOR-em, ja po zmianie płyty głównej (bo okazalo sie ze stara była walnięta) nie moge wogole grac na stacjonarnym, mam 2 fpsy niewazne jakie ustawienia wybiore, nie da sie grac. Na lapku gorszym o polowe gra smiga na full detalach bez zaciec :) Napisalem maila, moze odpisza a narazie musze grac na lapku a na mocarnym kompie w reszte gier bo na tora ma moj komp jakas alergie chyba...
Pages: [1]
  Print