Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: SWTOR is going free-to-play  (Read 16934 times)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #30 on: November 12, 2012, 12:09:05 PM »

Odszukałem w koszu maila o tych monetach i tam jest zapisek:
"Remember, you must return as a Subscriber to take advantage of this golden opportunity! "

Ja bym to interpretował tak, że muszę odnowić subskrypcję żeby skorzystać z odłożonych monet.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #31 on: November 14, 2012, 07:14:35 PM »

Czy FtP wchodzi dokładnie o północy czy dopiero o którejś tam godzinie różnie w eu i cowboyland ?
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #32 on: November 15, 2012, 12:32:53 AM »

raczej po maintenance razem z 1.5 czyli jak się serwery nie wysypią 15-go wieczorem
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #33 on: November 15, 2012, 09:43:13 PM »

Zasysam klienta, ale pewnie dopiero jutro skończę. Zobaczymy co gra teraz oferuje.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #34 on: November 16, 2012, 12:07:39 AM »

Zasysam klienta, ale pewnie dopiero jutro skończę. Zobaczymy co gra teraz oferuje.

Od jakiś 2h gram w F2P zrobiłem nowa postać i powiem na początkowych planetach ścisk straszny ciekawe ilu z tych ludzi się utrzyma.

Próbowałem też logować się na konto F2P kolegi i powiem kolejki straszne i totalnie chaotyczne póki co więc jak nie macie suba to możecie będąc na 2 pozycji czekać 20 sekund albo 2 godziny bo preferow wrzuca przed F2P chyba dokładnej pewności jeszcze nie mam jak działa ta kolejka.

Wygląda na to, że Czarujaca przejęła władze na Twierdzą - Republika (dokładnie nie jestem pewien kto to) może sam/a się wypowie kimkolwiek jest.

May the Force be with Twierdza


EDIT: Jeśli idzie o cięcia w barach to z tego co mówili na czacie F2P mają standardowe 4 a subsy po prostu 2 dodatkowe czyli pic na wodę bo 4 bary tow  sam raz moim zdaniem
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #35 on: November 16, 2012, 11:22:05 AM »

Quote
Jeśli idzie o cięcia w barach to z tego co mówili na czacie F2P mają standardowe 4 a subsy po prostu 2 dodatkowe czyli pic na wodę bo 4 bary tow  sam raz moim zdaniem

A mi osobiście dodatkowe 2 bary się przydały. Jak masz trochę pojazdów, petów, wykupisz dodatkowe quick travel'y (np. do Black Hole) w Legacy, droida na naprawianie, pocztowego itd... robi się mega ciasno na 4 paskach.

BTW, Section X naprawdę fajnie zrobione. Długie jak na daily, ale niektóre questy robisz w miejscach gdzie republika... wtedy zaczyna się cała zabawa :D
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #36 on: November 16, 2012, 11:54:00 AM »

Z tego co ogladalem ten Cartel Market, to cale to f2p jest bardzo podobnie zrobione do systemu f2p w lotro, mozna sobie odblokowywac za coiny np. "legacje" na uzywanie itemow, limit fp, wz czy ops, niestety nie mozna tylko farmic coinow jak w lotro, trzeba kupic coiny albo suba i za suba sie dostaje.
Gdzies wyczytalem w opisie patcha 1.5 ze osoby za subscrypcja nie obowiazuje kolejka podczas logowania, wiec wyglada na to ze tylko f2p maja kolejka, tylko ze teraz nie moge tego teraz znalesc.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #37 on: November 16, 2012, 02:46:09 PM »

Jaki jest w końcu limit slotów na f2p?
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #38 on: November 16, 2012, 05:09:40 PM »

2 sloty, ale z tego co u mnie widze to wszystkie postacie zbilo razem sa jakies nicki do zmiany.
Jednak ten model f2p jest kiepski moim zdaniem. Mogli dużo więcej sciągnąć z true f2p l2 ncsoftu ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #39 on: November 16, 2012, 08:43:29 PM »

Mam dostęp do wszystkich 8miu postaci wcześniej stworzonych. Mam konto "preferowane" czy jakoś tak.

Bary są tylko dwa. Kolejne chyba trzeba wykupić (można to zrobić za 250CC dla jednej postaci, lub za 500 coś dla całego konta).

Tylko że mimo że dostałem maila o przydzieleniu CC nadal nie mam ich ingame.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #40 on: November 17, 2012, 02:09:19 AM »

Nie wiem czy było. EA ogłosiło, że dla Polaków od teraz abonament jest o połowę tańszy (29.90 zł). Sprawdzone :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #41 on: November 17, 2012, 07:55:05 AM »

29,90zł przy odnawialnym subie na 30 dni.
90 dni - 84,99zł
180 dni - 149,99zł

Jednorazowe 60 dni - 59,99zł


EDIT:

zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Jak próbuję wejść na stronę swtor.com przez wcześniej zapamiętany link lub przez google to wyskakuje mi cały czas Maintenace. A jak wchodzę przez tego maila o Cartel Coin to strona działa normalnie. Ma ktoś tak?
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #42 on: November 17, 2012, 12:27:38 PM »

Sprawdzałem przed chwilą i u mnie działa normalnie.

Te CC dostane jak wykupię suba na miesiąc? 
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #43 on: November 17, 2012, 01:21:14 PM »

Wykupiłem tą opcję na 180 dni. Pewnie pogram z tydzień, ale te 150zł to nie jest jakaś fortuna, wychodzi na miesiąc mniej więcej koszt jednej flaszki ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #44 on: November 17, 2012, 01:24:26 PM »

No a ja na razie zdecydowałem się na 30 dni ;)

Edhenor - tak, CC naliczą jak odnowisz suba. Ja dostałem 1000 CC.

Ale tak w ogóle to wkurzyłem się na ten system f2p - nie dość że z automatu nie dostaliśmy tych CC tylko trzeba mieć aktywnego suba, to jeszcze tylko dwa bary w tej grze skutecznie utrudniają grę.


EDIT: robimy coś poważniejszego po stronie republiki? Ja w zasadzie miałem w planach pobawienie sie altami i poznanie historii klasowych na f2p, al skoro mam już suba... ;)
Pages: 1 2 [3] 4
  Print