Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Warzone  (Read 6062 times)
Tashus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« on: March 19, 2013, 06:56:19 AM »

Hej! W gildii jesteśmy od wczoraj, w związku z czym nie znamy się jeszcze zbytnio dobrze. Chciałbym prosić żeby wpisały się osoby, które nie tylko nie boją się chodzić na wz/ranked, ale również mają do tego odpowiednie warunki: gear/doświadczenie, itp. Jeśli to nie problem to napiszcie proszę kim gracie i jaki mniej więcej macie sprzęt. Pozdro

No i ja zacznę:
- Tashus, 50 lvl sniper, 90% EWH set, reszta WH
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #1 on: March 19, 2013, 08:04:36 AM »

yarpean - sorcerer (heal) - full WH, valor 70
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #2 on: March 19, 2013, 08:24:57 AM »

Być może się spotkamy... w polu. :)
Tashus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #3 on: March 19, 2013, 08:29:00 AM »

Być może się spotkamy... w polu. :)

Liczę na to :)
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #4 on: March 19, 2013, 09:01:28 AM »

bloodcrosair - dps merc, cazorus - maruda lub xana'bresu-sorc heal , w większości elite war hero z augmentami  , valor od 70 do 90
Kredka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Reply #5 on: March 19, 2013, 01:55:00 PM »

ja ja! :)

Kredka - Powertech, full augmented war hero + część Elity, Valor 65.

Może jakieś party na rankeda się uzbiera :)
Kajko
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


« Reply #6 on: March 19, 2013, 02:01:50 PM »

to ja chetnie też. Mogę iść powertechem tankiem (do zmiany), sorkiem healem, sorkiem dps oraz snajperem Gear w więkzości WH.
Maciborek
Gość
« Reply #7 on: March 19, 2013, 08:07:24 PM »

miejsce dla mnie please  ::)
Tashus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #8 on: March 20, 2013, 08:52:52 AM »

Tylko 2 osoby chętne?? Ohh come on!!!
Wpisywać się.............!!! or no balls :P

Dałoby radę na tsie zmontwać jeden kanał pod tajemniczą nazwą PVP or sth?? Mogłyby tam spotykać się osoby żądne krwi, a przede wszystkim byłoby to duże ułatwienie dla osób które akurat w danym momencie chcą się pobawić w wz, a nie bardzo wiedzą do kogo z tym uderzyć... Oczywiście to tylko propozycja. Cya
yarpen
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #9 on: March 20, 2013, 12:42:20 PM »

Dałoby radę na tsie zmontwać jeden kanał pod tajemniczą nazwą PVP or sth??

Pomysł mi się podoba i myślę że jest do zrobienia. Wieczorkiem jak będę to popatrzę na ts i pewnie coś takiego uda się stworzyć.
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #10 on: March 21, 2013, 07:15:36 AM »

Polecam zapoznanie się z dżentelmeńską umową ws. RWZ na naszym serwerze: http://www.redeclipse.eu/viewtopic.php?f=5&t=837

Powstała ona by uczynić RWZ bardziej urozmaiconą jak również by nie sprawić by pewne klasy zawsze były na marginesie.

No i oczywiście:
Teams do not have to agree to these rules, however if they chose not to then other teams that have agreed to them are free to run what they like against any team that chooses not to agree.

Osobiście wolałbym się na celowniku dobrowolnie nie ustawiać, żeby nie było "o super, Mroczna Twierdza, no to możemy iść full rage i sobie na nich ulżyć". ;)
Maciborek
Gość
« Reply #11 on: March 21, 2013, 08:41:41 AM »

Ale co w związku z tym? Mamy nie chodzić na RWZ?
bloodcorsair
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #12 on: March 21, 2013, 10:05:19 AM »

no cóż , wiadomo że ciężko będzie wygrywać na rwz trafiając na niektóre gildie , grające od dawien dawna na rwz . Ale od czegoś trzeba zacząć , kwestia praktyki i ogrania , mi zdarzało się ( chociaż na zwykłej wz ) trafiać na pre-made od repków ( grających głównie pvp ) i udało się wygrywać , po drugiej stronie są tylko ludzie .
Zresztą jeśli będzie " fun " to parę porażek nie zaszkodzi.
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #13 on: March 21, 2013, 10:09:37 AM »

Ale co w związku z tym? Mamy nie chodzić na RWZ?
Zakladam, ze przeczytales artykul z linka, wiec nie rozumiem pytania.

Umowa jest m.in. po to by RWZy wygladaly inaczej niż bubble stun - lolsmash - win.
Maciborek
Gość
« Reply #14 on: March 21, 2013, 10:31:42 AM »

Topic przeczytałem... może nie wszystkie 14 str ale ogólnie wiem o co chodzi. Nie rozumiem tylko Twojego zdania
Osobiście wolałbym się na celowniku dobrowolnie nie ustawiać, żeby nie było "o super, Mroczna Twierdza, no to możemy iść full rage i sobie na nich ulżyć". ;)




Pages: [1] 2
  Print