Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podejrzenie kradzieży konta  (Read 5415 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: June 22, 2013, 03:19:11 AM »

Witam chciałem zapytać czy mógłby ktoś sprawdzić czy któraś z moich postaci jest w którejś filii gildii SWTOR bo od ładnych paru godzin próbuje się zalogować i non stop mam złe dane (loguje sie Display Namem ofc, nie ma opcji żeby tyle razy źle przepisał hasło i Security Keya). Na stronie też próbowałem się logować, nic. Opcję odzyskania użyłem zarówno na Display Name jak i hasło już (choć pamiętam je na 101%) i od 3h czekam na jakiegokolwiek mejla, ale system nie wyświetla nic jeśli mejl jest zły, pisze że jeśli mejl jest powiązany to wiadomość zostanie wysłana czy jest powiązany już się nie fatyguje pisać...

Moje postaci które z tego co pamiętam były w filiach to

Republika: Sennar - Jedi Sage i Khaarden - Jedi Guardian (wieki nie logowałem się do republiki możliwe że zdecydowano się je usunąć no ale jeśli są nadal, poczuje się uspokojony)

Imperium: Lejre - Sith Assasin i Paslava - Mercenary (jakiś m-c bez logowania analogiczna sytuacja na krótsza metę)

Jeśli mógłbym prosić czy ktoś mógłby chwilowo spróbować wpisać te postaci na listę znajomych, wówczas powinno wyświetlić jeśli nie istnieją?

Jeśli ktoś widział te postaci w ciągu ostatniego m-c (wątpię by ktoś zwrócił uwagę no ale wolę spytać) również proszę o informacje. W tym momencie nie mam nawet pewności ze te postaci wciąż istnieją a włożyłem trochę pracy zarówno w postaci główne jak i w rozmaite alty.

Jeśli do tego czasu żaden mejl nie dojdzie to w niedziele pisze do Supportu w tym czasie postaram się wygrzebać na mejlu CD-Keya czy jak to się wtedy zwało co kupiłem na gram.pl 


P.S. Mam jednak wciąż szczera nadzieję że po prostu niepotrzebnie panikuje ale ostatnio moje nadzieję się jakoś nie spełniają...
bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #1 on: June 22, 2013, 10:51:09 AM »

jak będę w grze to posprawdzam Twoje postacie , mam nadzieję że nikt nie ukradł Twojego konta , a po stronie Mrocznej nie pamiętam zalogowanych ostatnio przez Ciebie nicków.
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #2 on: June 22, 2013, 10:55:35 AM »

Po stronie republiki:
Sennar zalogowany ostatnio 73 dni temu
Khaarden zalogowany ostatnio 69 dni temu
także chyba nikt się nie logował bynajmniej u nas :)
Eruluhil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 184



« Reply #3 on: June 22, 2013, 11:17:51 AM »

Nie sądzę żeby ktoś ukradł Ci konto. Ja także nie mogę się zalogować - od wczoraj próbowałem kilkanaście razy, ale ani razu nie dostałem one-time password na emila. Niestety mam dynamiczne IP (mobilny internet) i potrzebuje tego paskudztwa za każdym razem jak się loguję. Zresztą wielu ludzi ma tego typu problem, tu masz link do forum swetrowego http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=618866
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: June 22, 2013, 01:03:19 PM »

Czyli istnieje uzasadnione przypuszczenie że problem jest inny trochę mnie uspokoiliście dzięki.

Dzięki też za potwierdzenie nieobecności w republice w bo to by pewnie pierwsze cele były.

Ale z tym e-mailem aktywacyjnym mam ździebko wątpliwości na stronce jest proste "LOGIN FAILED", ale w launcherze pisze tylko że dane konta są niepoprawne, podczas gdy jak pisze nie ma opcji żebym tyle razy pomylił dane które m-c temu wpisywałem nie patrząc nawet na klawiaturę (na stronce mam zapamiętane hasło więc już w ogóle nie ma opcji).

Ale tak dla upewnienia zaczęli teraz przed logowaniem wymagać jakiegoś kodu co an mejla przychodzi? przeczytałem fragmentarycznie część postów w tym temacie (zrzędzenie i flame po angielsku przez 40/61 stron to ponad moje siły) sa chyba od tego sekurity keye?
bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #5 on: June 22, 2013, 03:09:16 PM »

a co Imperium ,Lejre - 69 dni temu a Paslava 26 dni , zyczę rozwiązania problemu
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #6 on: June 22, 2013, 05:21:50 PM »

nie wiem czy to dobra myśl ale może masz kilka gier od EA na tym samym koncie i przez pomyłke zmieniłeś hasło do innej gry i oddziałuje to na całość :P

 ja np na tym samym koncie co tor mam jeszcze  dwa battlefieldy bo to do origina jest przypisane jakoś
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #7 on: June 22, 2013, 06:52:57 PM »

nie wiem czy to dobra myśl ale może masz kilka gier od EA na tym samym koncie i przez pomyłke zmieniłeś hasło do innej gry i oddziałuje to na całość :P

 ja np na tym samym koncie co tor mam jeszcze  dwa battlefieldy bo to do origina jest przypisane jakoś

Pomysł trochę dziwny ale niewykluczony bo ostatnio grzebałem się z hasłem do Dragon Age: Origins (zmieniałem na identyczne ale czyw  końcu się udało nie wiem) bo kiedyś to było oddzielnie (konto EA nie Origin wówczas, choć chyba coś się rzeczywiście zmieniło)

Sprawdzę i zedytuje posta potem

Wynik Sprawdzenia: Jezu chore ale miałeś rację Darkov za cholerę bym nie pomyślał ze do MMO mam teraz to samo hasło co do DA:O wyraźnie tu pisze SWTOR Account a tam ORIGIN Account ( w silniku gry EA account bo pierwotnie tak się nazywało). Trochę dziwne.

Bardzo przepraszam za zaangażowanie Was poprzez moją zwyczajną pomyłkę i bardzo dziękuje Wam za szybką pomoc xD (co ciekawe przy zmianie trzeba było aktualne hasło podać wtedy a w obu grach były inne xD)
Darkov
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27


« Reply #8 on: June 24, 2013, 07:02:49 PM »

wiesz pomysł dziwny bo sam się tak zrobiłem :P nie pamietając na jakim koncie miałem battlefield 3 ale na szczęście w godzine się skapnalem po nazwie konta ^^
Pages: [1]
  Print