Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: TERA Online  (Read 22559 times)
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #45 on: May 02, 2012, 08:18:08 PM »

Poszło pełnym moim pasmem w 2 minuty :)
Bliźniak będzie miał horror bo po internet biega do "komórki"
Nohelm
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #46 on: May 03, 2012, 09:05:57 AM »

..no jeszcze 3h i zaczynamy palić, gwałcić, plądrować i mordować w TERA....:))))
Liquorek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #47 on: May 03, 2012, 11:00:37 AM »

Do start Official server już tylko 1:00 godz.  :D
Czekam na to od 7:00 rano zalogowany i odliczający każdą minutę, a do zabicia czasu co prawdziwy Likier może robić ? No właśnie  ;)
Liquor jak sama nawa wskazuje "Pije"  :P ... Pije pije i czeka.
Aktualny status inventory:
 Pocionki Browarowe wypite (uff dobrze, że po wczorajszym mam z promil jako dobry Buff rzucony)
 Od dobrej godziny ruszyły potki High Level Żywiec Polish Vodka

Jak tak dalej pójdzie to na Start game ruszę z jednym z największych Buffów na serverze a co za tym idzie ? Już na 1 lev będe robił mega lury o ile myszka mi nie będzie uciekać  8)

Go Go Go let's PLAY tera już tera tera start Terrrra
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #48 on: May 03, 2012, 11:15:16 AM »

Ty Likierze jeden lepiej odbierz tel jak do Ciebie dzwonie ...
abu....
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #49 on: May 03, 2012, 12:02:17 PM »

 moj kochany Miro blizniak moze  i ma  mobile  internet ale  tez kozysta z  ogulnie dostepnej  seci w IT , ktora bagatela ma tylko 1 Gb/s  wiec sadze ze tak zle nie bedzie  :P

a tak nawiasem mowiac to tera  jest zorganizowany glownie dla duzych gildi wiec proponuje  poszukac  jakies duzej Polskiej gildi albo  zaczac  Pazadna kampanie rekrutacyjna  Bo male gildie  w wielkosci  do 20 ppl nie maja racji bytu  z powodu mechanizmu rozwoju i rolie  gildi w end gamie :P a raidy sa tylko  5 men :P
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #50 on: May 04, 2012, 02:23:21 AM »

Problem wystąpił taki że jak ktoś by chciał dołaczyć w wasze szeregi od 3 maja to niema na razie żadnych szans ponieważ serwer jest zamkniety dla nowych graczy

https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=66808

Dlatego narazie bawie sie na serwerze Samael.
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #51 on: May 04, 2012, 03:03:30 AM »

---> Adrien
Jest rozwiązanie tego problemu, suport Frogstar przyłącza  członków z innych serwerów do istniejącej już Gildii na ESSENIA.
Znając Ciebie załatwisz to bez problemu, a inni będą stękać dalej, zgodnie z polską przywarą.
Zachęcam innych do ponownego przemyślenia tematu.
Forum jest po to aby scalać, ułatwiać i pomagać, proszę nie zapominajmy o tym.
Po mimo tych trudności, jest nas z każdym dniem więcej, co nas cieszy.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #52 on: May 04, 2012, 08:59:30 AM »

post chyba z PCC :) bo z 26.04 jak dobrze widzę. ograniczenie do 1 postaci też z PCC.

Ja na tym serwerze jeszcze 1.05 zakładałem 2 kolejne postaci.

ale kolejki są - to fakt, mniejsze wydaje mi się, ale są i trzeba się do tego przygotować (np. wskoczyć w kolejkę przed kolacją, spokojnie zjeść, dzieci umyć, poczytać bajkę, położyć spać i po powrocie do kompa już możemy się cieszyć grą :) )

a tak BTW.: klucze pre-orderowe działają jeszcze 7 dni od startu, więc spokojnie można z aktywacją gry poczekać :) - w sumie to dlatego na pudełkach i reklamach jest 37 dni gry chyba :)
Liquorek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #53 on: May 04, 2012, 09:18:06 AM »

---> Adrien
Jest rozwiązanie tego problemu, suport Frogstar przyłącza  członków z innych serwerów do istniejącej już Gildii na ESSENIA.
Znając Ciebie załatwisz to bez problemu, a inni będą stękać dalej, zgodnie z polską przywarą.

Ciesze się, że dokopałeś się ciekawego rozwiązania któremu chętnie się przypatrzę.
A tak w innej kwestii to na właściwym serwerku czyli ESSENIA posiadam już i tu pewnie sie to wszystkim spodoba Prista (Liquorek)  :) Fakt, że dopiero na 15 lev ale godzina jeszcze młoda do wieczora się wyexpi :)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #54 on: May 04, 2012, 11:27:18 AM »

Coraz wiecej nas :-) więc pomału trzeba sie będzie zastanowić nad struktura i wyborem GM :-). Na portalu tera-online.pl zostaliśmy porównani do "zwierzynca" przez jakaś niezadowolona gildiowiczke z rifta i swtor, więc trzeba pokazać klasę :-)

Co do łączenia sie to za wczesnie na taki pomysł. Jak będziemy w 10 osób na 60lvl to faktycznie taka gildia nie będzie miała sensu na serwerze PVP, ale do tego czasu liczę, że "pare" osób do nas dołączy i przynajmniej na deathmatchach powalczymy. :-)

Poza tym może jakieś sojusze bedą możliwe i koalicję - przynajmniej na czas wyborów :-)
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #55 on: May 04, 2012, 07:00:19 PM »

Miro nie pisz bajek masz tu odpowiedź supportu na żale mojego kumpla z Kohorty

This is a pw quote i get from community representative today:
I wrote:
Hello,
I am writing to You beacuse, i guess u answered friend of mine, and i have no response from frogster support from 3 days now.

I want to ask for advice not for help.I dont belive help is possible ^^

My whole guild IX Kohorta is on essenia server, as we both know its locked. I play with my friends for years and it makes no sense for me to play alone on another server or to find another guild.

Should i wait till its open again? Maybe You have any information about it?
Or i should play on Samael and wait till character transfers will be avialable?
Or maybe u got any idea for not only me.. like 10+ ppl in IX Kohorta are waiting hopeless and have no idea what to do..

I appreciate if u answer my pw.
Regards
Gregory

Answer:
Hello Gregory,

I'm sorry about the inconvenience this causes. I'm sorry to say but at the moment I have no information when Essenia will be available again. If you already would like to start I'd recommend playing on Samael. Again I don't have information about when the server transfers will be available and if they will be free or not. I'm really sorry but that's all I can tell you at the moment. So if you want to play now and don't want to wait the best choice would be to start in Samael.

Best regards
Tiala
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #56 on: May 04, 2012, 09:30:03 PM »

Właśnie dostałem maila, że o północy kończy mi się okres Head-startu (co by się zgadzało z teorią 7 dni, ale nie z tym co napisałem wcześniej :-\ ), więc tak naprawdę zobaczymy ile ludzi odejdzie z serwerów, bo nie uaktywni gry.
Może wtedy coś otworzą.
W sumie to jakoś to dziwne - w head-starcie było po 7-8 kanałów, teraz jest max 4. Więc moce przerobowe mieli.
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #57 on: May 05, 2012, 04:02:44 AM »

Adrien widzę te Kohortowe żale.
Napisali na oficjalnym forum że będzie to możliwe.
Wcześniej słyszałem o tym od Twoich kolegów.

https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=77974
Liquorek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #58 on: May 05, 2012, 12:03:08 PM »

Ołłł jeee serwer Essenia już działa wyśmienicie i nie trzeba czekac na zalogowanie wiec migiem zrobiłem nowa postać i dołączam do Was   ;D
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #59 on: May 05, 2012, 03:03:49 PM »

No wreszcie, żonka też jest już z nami w gildii.
Brawo i gratuluję cierpliwości z zakładaniem konta na ESSENIA.

---> Adrien  widzisz jednak można ... Bajko Ty jedna.
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print