Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Xandiu  (Read 5219 times)
Phara
Gość
« on: July 27, 2008, 02:09:11 PM »

W związku z wieloma skargami został wyprowadzony wniosek o usunięcie Xandia z gildii.


Główne zarzuty:
- niedojrzałe zachowanie;
- używanie Niepokonanego jako alta;
- handel wewnątrz gildii (nieuczciwy);
- spamowanie whispami;
- opuszczanie party w instancji po wydropieniu dla siebie itemu;

Xandiu, jesli chcesz coś wyjaśnić, napisz to tutaj. Jeśli nikt nie poda mocnego argumentu przeciw, usunięcie nastąpi jutro.
Xandiu
Gość
« Reply #1 on: July 27, 2008, 03:36:56 PM »

W związku z wieloma skargami został wyprowadzony wniosek o usunięcie Xandia z gildii.


Główne zarzuty:
- niedojrzałe zachowanie;
- używanie Niepokonanego jako alta;
- handel wewnątrz gildii (nieuczciwy);
- spamowanie whispami;
- opuszczanie party w instancji po wydropieniu dla siebie itemu;

Xandiu, jesli chcesz coś wyjaśnić, napisz to tutaj. Jeśli nikt nie poda mocnego argumentu przeciw, usunięcie nastąpi jutro.

Co do Niepokonanego to mój nalepszy przyjaciel i czasami wchodze pomóc mu lub pomóc komuś na przykład Ottavio.
Nie rozumiem ostatniego zdania ponieważ: nie wiem kiedy opuscilem party?
Dopiero niedawno dowiedzialem sie od Yarganna co to spam :P
Handel w gildii  dotyczyl sprzedania Motiemu shardów o 10g tańszych niż na ah
 
Niemam nic więcej do dodania Xan
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #2 on: July 27, 2008, 03:54:51 PM »

Rozmowa na vencie była typu "Znasz Niepokonanego? Kiedyś był w naszej gildii, traktuje tą postać jako mojego alta"

Sprzedać chciałeś za 37 a kupiłeś za 35

http://img355.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot072708092237uf6.jpg


Old Hillsbrad robiliśmy po bossie (przed którym zarezerwowałeś ringa, który z needowałeś) musiałeś nagle spadać i zostaliśmy bez tanka.
Xandiu
Gość
« Reply #3 on: July 27, 2008, 04:07:06 PM »

Rozmowa na vencie była typu "Znasz Niepokonanego? Kiedyś był w naszej gildii, traktuje tą postać jako mojego alta"

Sprzedać chciałeś za 37 a kupiłeś za 35

http://img355.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot072708092237uf6.jpg


Old Hillsbrad robiliśmy po bossie (przed którym zarezerwowałeś ringa, który z needowałeś) musiałeś nagle spadać i zostaliśmy bez tanka.

1.Juz wole grac postacia Przyjaciela  który mnie szanuje i przynajmniej prosi o pomoc.
2.Skoro Yarge powiedzial za ile kupilem to trudno -_-
3.Skoro ty masz gdzieś swoich rodziców jak cie proszą o pomoc ja nie wnikam.Bo ja swoim pomagam.Chcialem zrobic calą inste,gdybym był taki chamski jak sugerujesz leavnol bym odrazu po pierwszym bossie.Pomagałem tacie.
4.I kto niedalej jak wczoraj  mowił na vencie:Nie czepiaj sie Xana...
5.Wyszlem z gildii po myslalem ze jak Hurika nie ma to wkoncu bede mógł wyrażac swoią opinie.
6.TO nie ja zostawilem zapisaną osbbe na lodzie.Zrezygnowałem z planów żeby pojść na kara.

Czekam nba wyjaśnienie Xan
Shinoda
Gość
« Reply #4 on: July 27, 2008, 04:07:48 PM »

Old Hillsbrad robiliśmy po bossie (przed którym zarezerwowałeś ringa, który z needowałeś) musiałeś nagle spadać i zostaliśmy bez tanka.

To sie nazywa kontrolowane DC :P
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #5 on: July 27, 2008, 04:26:48 PM »

1.Juz wole grac postacia Przyjaciela  który mnie szanuje i przynajmniej prosi o pomoc.

OKREŚLIŁEŚ GO jako "rozpieszczonego bachora"... uhhh jacy przyajciele

4.I kto niedalej jak wczoraj  mowił na vencie:Nie czepiaj sie Xana...

Niech Thar skomentuje w jaki sposób ja to mówiłem...

archol
Gość
« Reply #6 on: July 27, 2008, 04:41:17 PM »

Sytuacja sie poraz kolejny powtarza. Znowu po sprzeczce i pewnych nieporozumienaich ktos opuszcza gildie. Tak byc nie powinno. Drobne spiecia zawsze beda sie zdarzac, nie wszyscy muszaa sie wzajemnie kochac, chodzi poprostu o to zeby nie robic czlownkow swojego zespolu w przyslowiowego bambusa. Jesli Xandiu czujesz sie z cala pewnoscia niewinny i jezeli musiales naprawde pomoc tacie to ja to rozumiem, ale jezeli oszukujesz samego siebie to juz twoja sprawa, sam wiesz najlepiej jak bylo naprawde.
Ja proponuje podanie sobie reki na zgode  i powrot do gildi, bo takie sytuacje nigdy do niczego dobrego nie prowadza.
Phara
Gość
« Reply #7 on: July 27, 2008, 07:07:06 PM »

Xandiu już raz został wyrzucony z gildii za oferowanie pomocy innym członkom za golda.

Został przyjęty z powrotem na próbę. Przez ok. miesiąc było w porządku. Teraz znów zaczęły sie skargi. Tym razem nie wyrzuciliśmy Xandia, sam odszedł.

Szanuję jego decyzję. Jeśli będzie chciał ponownie wrócić, zostanie to najpierw przegłosowane wewnątrz gildii.
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #8 on: July 27, 2008, 11:10:55 PM »

Mimo iż niezbyt dojrzale się zachowywał to trzeba przyznać, że zachował resztki godności odchodząc samemu z gildii... amen
Xandiu
Gość
« Reply #9 on: July 28, 2008, 08:38:06 AM »

Mimo iż niezbyt dojrzale się zachowywał to trzeba przyznać, że zachował resztki godności odchodząc samemu z gildii... amen

Niepokonany jest zupełnie inny w grze niż w realu pomagal wyixpic nim 20jakis tam level.Podkreslam że gdy zaczołem grać gdy Niep miał 37lvl.
Określenie rozpieszczony bachor dotyczyło gemów.
Sprzedawanie tych gemów motiemu to go przepraszam i właśnie za takie coś powinno mnie się ukarać.
W instancji Old Hill.. po zabiciu bossa szlismy dalej.Gdy doszliśmy do bramy z 2bossem mielismy wipa nie ukrywam że przezemnie (nie odciągnołem mobków od Arcia i w konsekfencji tego zginoł).Zaczołem ostrzegać że lada chwila będe musiał isć.

Odszedłem z gildii bo chciałem sprawe najpierw rozwiązać na forum i nie prowadzić do kąfliktów.

Xan

PS.Yargann obiecał ze zarezerwuje miejsce dla Kalthera nie poszedł wiec....?

AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #10 on: July 28, 2008, 09:20:37 AM »

PS.Yargann obiecał ze zarezerwuje miejsce dla Kalthera nie poszedł wiec....?

Zapisał się jako ostatni na Kara (w GC) i niestety brakło miejsca.
archol
Gość
« Reply #11 on: July 28, 2008, 12:11:20 PM »

Z postow przedstawionych w temacie uwazam ze owszem Xandiu moze i popelnil jakis blad moze i troche zagalpowal sie ze sprzedawaniem itemow wewnatrz gildi, ale nie ma tu na tyle powaznego przewinienia, zeby nie mogl byc nadal czlonkiem gildi, bo w przyszlosci dojdzie do takich sytuacji ze drobne nieporozumienia i wymiana zdan doprowadzi do odejscia z gildi. Trzeba zachowac rozsadek wyciagnac wnioski podac sobie rece na zgode i dac sobie jeszcze jedna szanse.
To tyle z mojej strony.
Phara
Gość
« Reply #12 on: July 28, 2008, 12:58:09 PM »

Widzisz Archol, dla niego to właśnie była druga szansa... Podtrzymuję to, co napisałam poprzednio: jeśli Xandiu uzna, że dorósł do bycia członkiem społeczności jaką jest gildia i będzie chciał ponownie wrócić, zostanie to najpierw przegłosowane przez członków Twierdzy WoW.
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #13 on: July 28, 2008, 04:06:45 PM »

Huh no trudny przypadek jest niestety z naszym Xanem, często potrafi grać przyzwoicie, ale niestety miewa i te gorsze chwile gdzie jego potknięcia są z reguły chamskie. W przyszłości (w miarę dalekiej) jestem za aby dać mu kolejną szansę, może dorośnie i zmieni stosunek do gildii. Tyle ode mnie w tej sprawie.
Pages: [1]
  Print