Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Potrzebuje pomocy!!  (Read 4505 times)
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« on: April 06, 2012, 12:15:58 PM »

Witam, z gory przepraszam ze dluga nieobecnosc i nie poinformowanie, niestety nie mialem jak, nieobecnosc byla powodem zakonczenia abonamentu.

Wiec mam nastepujacy problem, chcialem odnowic abonament w swtor za pomoca PayPal, wszystko wykonalem jak nalezy i na koncy chyba byl screen ze w przeciagu godziny wszystko zostanie pomyslnie zrealizowane.
Niestety na obecna chwile czekam juz trzeci dzien i abonamentu nadal nie mam a kasa na paypal nadal jest. Dzis chcialem ponowic operacje kupienia abonamentu niestety wyskoczyl mi jakis blad. Wiec nie wiem czy to paypal maja jakies problemy z swtor.com czy z niewiadomych przyczyn trwa to dluzej niz ta "godzina".
Prosze o odpowiedz i pomoc bo juz zaczynam sie martwic.
A i jeszcze jedna rzecz, czy moze ktos napisac mi jak mam wyslac ticketa do swtor bo chcialem wyslac z zapytaniem/poinformowaniem o mojej sytuacji a niestety nie wiem jak.
Dziekuje ze pomoc.
Maaro
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 70


« Reply #1 on: April 06, 2012, 02:35:49 PM »

Nie wiem jak CI pomóc w tej sytuacji ale radziłbym wycofać kasę z Paypal'a i kupić kod na Allegro, będzie na pewno i taniej i szybciej.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #2 on: April 06, 2012, 03:39:54 PM »

Jak nie na allegro to w sklepach z prepaidami.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: April 06, 2012, 07:23:01 PM »

Miałem kiedyś podobny problem z zakupem TPków w DDO możliwe że nie pasuję im coś w twoim koncie na PayPalu bo jak wtedy kupowałem z konta matki (byłem jeszcze niepełnoletni) to miałem 3 próby za każdym razem trzeba było kasę wycofywać tickety nic nie dały Turbini mówili kasy żadnej nie dostali PayPal twierdził iż nie została podjęta po wysłaniu czy jakoś tak. W końcu wysłałem kasę do lidera gildii i mi kupił (pre-paidów do tamtej gry brak było, a to był gość któremu można było zaufać (sytuacja się jeszcze parę razy powtórzyła dopóki nie założyłem własnego PayPala z którego wszystko szło git).

Więc zasadniczo masz wg mnie 2 wyjścia (po wycofaniu kasy ofc):

Bramka Nr. 1 Kupić pre-paida np stąd http://www.keye.pl/games/product/id/3991/Star-Wars-The-Old-Republic-Prepaid-60-dni  Co zdecydowanie polecam. W ostateczności możesz kopsnąć się do jakiegoś Empika i ta kupić jak nie chcesz w necie (uprzedzam będzie drożej)

Bramka Nr. 2 Poprosić kogoś z rodziny/znajomych, żeby wykonał transakcje zamiast ciebie, pamiętaj że to wyjście ma 2 wady

Wada Nr. 1 Musisz znaleźć kogoś godnego zaufania komu możesz bez strachu powierzyć swoje pieniądze i ten ktoś musi też mieć PayPala

Wada Nr. 2 Zajmie to zdecydowanie dłużej, ponadto o ile się orientuje kupienie pre-paida w necie jest tańsze
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #4 on: April 06, 2012, 09:33:34 PM »

Dziekuje za zainteresowanie, ale okazalo sie za juz jest wszystko dobrze.
Dziwne troszke ze ta niby "godzina" trwala prawie trzy dni.
Pages: [1]
  Print