Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Server Order nazwa  (Read 6796 times)
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« on: September 13, 2008, 12:26:44 PM »

Wiadomo ze cześć osób nigdy nie będzie chciała grac po stronie Destro z kolei cześć Destro będzie miała alty w Order, proponuje wybrać nazwę serwera dla Order.
Moja propozycja to Karak Eight Peaks.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: September 13, 2008, 01:12:34 PM »

Karak-a-Karaz albo World's Edge Mountains.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #2 on: September 13, 2008, 02:12:25 PM »

Karak a Karaz jest w planach dla Twierdzy więc tym samym zamkniecie sobie drogę do gry po stronie Destro w Twierdzy.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #3 on: September 13, 2008, 02:20:06 PM »

Bałwany z GOA powinni nazwac serwery odpowienio, powinna być równa ilość poświęcona nazwom mrocznej strony, a nie tak jak jest większość to tylko do Orderu. Klimat totalnie się przez to sypie.
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #4 on: September 13, 2008, 03:26:12 PM »

Czyli rozumiem że na Karaz-a-Karak powinien tylko order grać? Dobrej zabawy życzę w takim razie :P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #5 on: September 13, 2008, 03:33:32 PM »

Dla mnie łączenie frakcji na serwerach w celu pvp to pomyłka rodxzaju ludzkiego, ale wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości graczy, którzy lubią zabawę normalną, a nie pvp. Co prawda niektórzy nie mogą bez tego zyc, ale cóż, marketing rządzi. Prawdę mówiąc gdyby była możliwośc grania w mmorpy w single playera (oczywiście nie byłyby to wtedy już mmo), grałbym właśnie w takie wersje. Zupełnie jak w Diablo :D
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: September 13, 2008, 03:34:48 PM »

To graj dalej w Lotro, tam nie ma pvp i przestań głowę zawracać.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #7 on: September 13, 2008, 03:37:51 PM »

W LOTRO nie moze, bo to tez mmo :P

Proponuje Gothic i takie tam :P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #8 on: September 13, 2008, 03:50:45 PM »

Dlatego w większości gram sam albo z żoną, zwłaszcza z żoną. Życie jest takie, że nie ma zbyt wiele czasu na dopasowywanie się do całej grupy, niestety mogę grac tylko czasami, bardziej z dostrzału. Jeśli nie rozumiecie tego, no cóż, widocznie macie dużo więcej czasu ode mnie.
Istnieje jednak mmorp, który jak najbardziej nadaje się do gry solo, całą nawet można przejśc solo bez większych problemów i czasem w to pogrywam. Jest to City of Heroes/Villains. Nie trzeba czekac na cokolwiek lub kogokolwiek, nie trzeba się martwic o czas, można qw środku instancji iśc na piwo, z psami czy do sklepu albo zając się dzieckiem. PvP najlepsze jakie widziałem, ale cóż nie jestem hardcorowcem i nie chcę nim byc.
Nie wszyscy są tak przemądrzali jak miektórzy, którzy tylko marudzą na innych, więc proszę o to aby nie myślec, że każdy gracz jest taki sam, zdecydowanie Marakai, zastanów się proszę czy aby nie przesadzasz z tym , bo mam wrażenie, że jeśli ktoś nie gra tak, jak ty, to już jest zupełnym dnem.
Ja po prostu chcę się dobrze bawic na swój sposób i zdaję sobie sprawę z tego, że niestety moje zachcianki nie będą spełnione i nie liczę na to, ale serwery nowe dojdą, więc mam nadzieję, że nazwą je w stylu destro, bo same orderowe nazwy są trochę w nadmiarze. I o to mi chodziło we wcześniejszym poście, jakby ktoś nie potrafił czytac.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #9 on: September 13, 2008, 03:56:15 PM »

Teraz ty przesadzasz. Nie jestem ani nolajfem ani pro graczem, ani pro pvperem.
Gram stosunkowo mało w porównaniu do innych osób.
Ale zaczynając grać w MMORPG, zaczynam grać z ludźmi lub przeciw nim, na tym polega cały sens gry multiplayer, więc jeśli ktoś mówi że lubi grać solo to znaczy, że zbłądził trafiając w światek MMO.

A Nazwa? co to za różnica jak nazywa się serwer? Mnie interesuje kto tam gra a nie jaką nazwę nosi.
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #10 on: September 13, 2008, 06:06:45 PM »

A ja proponuje wypowiadać się w temacie nazwy servera dla Orderu..

Proszę się nie bac wiadomo ze main dla Destro ,chodzi tylko o alt :P
FlaT
Gość
« Reply #11 on: September 14, 2008, 10:00:07 AM »

Rozumiem, że skoro ta Destro wybrała Karak Eight Peaks to my już nie możemy tam iść? No to prosta sprawa - wybieramy Axe Bite Pass, zapowiada się jako jeden z najpopularniejszych serwerów...
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #12 on: September 14, 2008, 04:08:21 PM »

Mam już postać, warrior priesta, Karolus
Etos
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 62


« Reply #13 on: September 14, 2008, 04:11:20 PM »

To na jakim servie bedzie Order?Wyklarowało sie?
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #14 on: September 14, 2008, 04:13:53 PM »

axe bite pass
Pages: [1] 2
  Print