Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: 7 dniowa rekompensata  (Read 4070 times)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« on: September 13, 2008, 06:41:19 PM »

Ładnie z ich strony;D

Dear all,
More than 100,000 European players have now created characters and launched enthusiastically into the violent and bloody battlefields of the Old World every evening. Despite this, for many of you and for us as well, the launch of the open beta has left a bitter taste. While it is true that the purpose of Beta Testing a game is to indeed expose problems before a game launches, the launch did not happen anywhere near as smoothly as we had planned.

Because of this I have decided to offer seven free days to all of the beta testers. If you decide to continue your adventures in WAR, and we certainly hope you do, you will be credited on your account from the 18th of September and will be able to take part in the adventure without any regret. By the beginning of next week, we expect many more to join us as we open the gates for our Head Start, and we look forward to welcoming all of you in the Warhammer world.

Best regards,

Ghislaine Le Rhun
GOA CEO
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: September 13, 2008, 07:42:18 PM »

No to wspaniale :D Wychodzi na to, że będziemy mieli 37 dni gry za free.
Asmodeus
Gość
« Reply #2 on: September 13, 2008, 08:39:22 PM »

pod warunkiem ,ze nie wprowadzi sie cd keya. trza odczekac z tym do momentu ,az wyskoczy info wprowadz klucz albo nie pograsz :P
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #3 on: September 14, 2008, 01:27:49 AM »

pod warunkiem ,ze nie wprowadzi sie cd keya. trza odczekac z tym do momentu ,az wyskoczy info wprowadz klucz albo nie pograsz :P

Niekoniecznie. Może być tak jak np. w LotRO z trialem - 14 dni trial, 2 dni później wprowadziłem klucz i miałem razem 44 dni. Podobnie było w EverQuest II
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: September 14, 2008, 01:30:17 AM »

Mi się wydaje, że będzie to polegało na tym, że logujesz się na konto z bety, wpisujesz nowe kody i wtedy oprócz standardowych 30 dni grania za free, dostajesz dodatkowo 7 więcej. Tym bardziej, że beta serwery już wyłączone na amen.
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #5 on: September 14, 2008, 09:56:42 AM »

Zróbcie tak jak radzi Asmo.  W AoC wpisałem 2 dni wcześniej i je straciłem. :(
Asmodeus
Gość
« Reply #6 on: September 14, 2008, 10:32:45 AM »

daja nie siedem a wrecz ponad 2 tygodnie gry za free:

(14/09/2008 to 01/10/2008 included)

jeden zgrzyt ,zeby miec pewnosc ze wykorzystamy te dni na maxa to trza wprowadzic cd keya z ek  1/10/2008 . Do tego czasu pewnie wiekszosc z nas wbije 20-30 lev. A po wbicu (cd keya)dostaniemy  12 nowych głów( alty beda mogly inaczej wygladac... ) questy z tego co sie orientuje sa na lev 10-20 oraz nagrody   wiec bonusy Ek to sie okaża mała pociechą, a szkoda. No ale za to lev alta od poczatku bedzie łatwiej.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #7 on: September 14, 2008, 11:07:10 AM »

Z tego co Źli Chłopcy pisali po wprowadzeniu klucza z EK będzie możliwość zmiany wyglądu postaci. Choć jak o tym czytałem z 3 tygodnie temu to jeszcze nie wiedzieli w jaki sposób będzie to realizowane. Może będą jednak na tyle "milusi" i głowy będą dostępne już po wklepaniu kodu headstartu z preorderu kolekcjonerskiego?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #8 on: September 14, 2008, 12:16:24 PM »

Najlepiej tak jak w LotRo powinni zrobic zmianę wyglądu postaci, czyli postawic npca, u którego będzie można zmienic swój wizerunek. Inny sposób wykorzystało Runes of Magic, które testuje, zmiana wyglądu (można postac w zasadzie zbudowac od nowa) trwa chwilę i można jej dokonac wszędzie i w każdej chwili, bo jest taka opcja dostępna dla każdego, po prostu klikasz, zmieniasz (oczywiście to kosztuje) i jesteś kimś innym.
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #9 on: September 14, 2008, 04:28:22 PM »

Chyba już to sprawdziliście, chcąc skorzystać z tych dodatkowych dni grania wpisujemy kody headstartu na koncie z bety?
Jeżeli tak to czy jest teraz możliwość edycji danych (maila, adresu itd bo przy becie popisałem jakieś głupoty). Pytam bo nie mam EK i nie mam możliwości sam tego sprawdzić.
Asmodeus
Gość
« Reply #10 on: September 14, 2008, 04:33:23 PM »

do konta sie nie mozna dostac  mi sie nie udalo.
Pages: [1]
  Print