Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Współpraca ze Skowytem  (Read 3472 times)
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« on: May 25, 2010, 08:59:14 PM »

Skowyt zaproponował nam luźną współpracę. Kto ma ochotę na dołaczenie do ich wb na rvr albo party na instancje pve niech łapie Octawiusa, Pieruna albo kogokolwiek ze Skowytu. Zazwyczaj zbierają się około 20.00. Po dołaczeniu do wb/party jest możliwość wejścia do nich na venta.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: May 25, 2010, 10:09:49 PM »

Pytanie tylko czy nie mają restrykcji dotyczących needowania? Zeby później kwasów nie było bo z moich doświadczeń wynika, że lubią się bulgać jak się im zneeduje co nie trzeba.

A w sumie my zasad needowania nie mamy (pozostaje zdrowy rozsądek i koleżeństwo)
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #2 on: May 26, 2010, 09:52:39 AM »

Nie mam,
a dokłądniej rzecz mówiac po wejsciu z zycie nowego patach, który da wszystkim sovy/warlordy zasaday dotyczace crestów sa przeżytkiem.

Goraczka powiedział mi, że nie macie w tym momecie dostępu do swojego venta. Póki sytuacja sie nie naprawi, to możecie korzystać z naszego. Jak bedą chetni mozemy nawet zrobić wam Twierdzowy pokoj. Kwestia tego, czy jestescie zainteresowani. 
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: May 26, 2010, 09:56:24 AM »

Vent Twierdzowy już pieknie dziala:)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: May 26, 2010, 11:29:43 AM »

Jak napisała Huriel venta juz mamy.

Co nie przeszkadza bliżej współpracować. Jesli nie ma problemów z needowaniem to nie widze przeszkód, żeby Twierdzowicze wspierali wasz wb (póki sami nie mamy siły wb składać).





Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #5 on: May 26, 2010, 02:36:39 PM »

Jest to jak najbardziej trafne rozwiązanie skoro sami mamy problemy z zebraniem mocnego Wb to razem może coś zdziałamy. Fajnie ze  Skowyt zaproponował takie coś ja się jak najbardziej pisze  ;D
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #6 on: June 02, 2010, 04:47:31 PM »

Hejka,
mam dwie prośby dotyczące biegania w wb.
Pierwsza z nich dotyczy czasu i dyspozycyjnosci. Jesli ktos wskakuje do gry na np. 30 minut/wie, że będzie musiał co jakiś czas odchodzić od kompa, to niech pohamuje się z dołączaniem do wb. Chodzi o to, by skład każdego party był ustabilizowany oraz żeby np. healer nie robił co 10 minut afka, bo to przeszkadza innym w grze. Jeśli chcecie dołączyć na ICka/Altdorf, to zróbcie to jakieś 15-20 minut przed ostatnim lockiem. Dzięki temu lider ma czas, by ustawić party oraz omówić taktykę.
Druga sprawa dotyczy Venta. W wb vent jest obowiązkowy; jak sami zauważyliście wykonujemy mnóstwo manewrów, a bez komunikacji głosowej poruszanie sie w zwartym szyku jest niemożliwe. Oczywiście wszyscy biegają za liderem :) Jesli ktoś ma z tym problemy, to polecam addon Enemy - dzięki niemu można ustawić sobie wielgachną strzałkę na głową lidera, co powoduje, że nawet w największych walkach wiadomo, gdzie się powinno być.

Pozdrawiam
Octawius
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: June 02, 2010, 07:42:39 PM »

To o czym pisze Octawius to oczywiście minimum zasad które powinien spełniać każdy członek wb. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś dołączając do wb nie spełniał powyższych warunków (a już tym bardziej jako gość w zaprzyjaźnionej gildii).

Najwyższy czas panie i panowie zacząć dostosowywać się do zasad, które umożliwiają zgranie i sensowne działanie na RVR.

Mam nadzieje, że będziecie spełniać te warunki i nie przyniesiecie ujmy Twierdzy biegając z naszymi przyjaciółmi ze Skowytu czy jakiejkolwiek innej gildii.

Zresztą te same zasady dotyczą biegania w naszym wb. Ja rozumiem, że wszyscy mamy real life, ale jeśli decydujecie się biegać w grupie to uszanujcie też innych uczestników zabawy.
Jeśli ktoś nie ma możliwości poświęcić się w danej chwili całkowicie grze i istnieje obawa, że będzie musiał co chwile od gry się oderwać (dziecko, upierdliwa żona, problemu z pęcherzem itd, itp) niestety, ale nie powinien angażować się w takie przedsięwzięcia.
Nadal Twierdza jest gildią casual i nikt nie ma tu większych obowiązków robienia czegokolwiek, ale jeśli już korzystamy z uprzejmości innych graczy to szanujmy ich czas i poświęcenie. W takich przypadkach niestety (albo i stety) zasady obowiązują.

Na zakończenie tego moralitetu chciałbym wspomnieć, że już wkrótce, jak Bóg da, zamierzam osobiście dopilnować naszej trzódki.

Szczegóły niedługo ;)

Pages: [1]
  Print