Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowy sojusz, nowe zasady  (Read 4848 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: June 22, 2010, 09:27:28 AM »

Witajcie Twierdzowicze,
jak niektórym z Was wiadomo zgłosiłem zainteresowanie Twierdzy nowym projektem, jaki zainicjowali MM i Skowyt. Gildie te postanowiły stworzyć silne polskie community. Obie gildie połączą się w jedną pod szyldem Garaz Runkaraki- gildia ta przeznaczona będzie dla postaci 40+, nastawionych na zorganizowane działanie RVR - więcej o profilu tej gildii będę mógł powiedzieć później, ale z założenia będzie to hardcore.
I tu pojawia się miejsce dla Twierdzy. Pozostajemy w obecnym kształcie i z obecnymi zasadami - nadal, więc będziemy gildia casual. Wychodzimy z obecnego, nieistniejącego tak naprawdę sojuszu, i zakładamy nowy z Garazami.

Twierdza oprócz prowadzenia swojej normalnej działalności, przyjmie wszystkich graczy w/w gildii, których interesuje bardziej granie casualowe niż hardcorowe, dodatkowo przyjmiemy alty graczy GR. Wszyscy nowi gracze i gracze poniżej 40lvl również będą w Twierdzy. Wprowadzimy nową rangę (prawdopodobnie "Sojusznik"), aby mieć obraz kto jest rdzennym Twierdzowiczem, a kto kompanem z Garazy.
Rekruci będą graczami z Twierdzy, ale z otwartą możliwością migracji gdy dobiją do 40lvl, uznają, że są dostatecznie imba ( ;) ) i że odpowiada im styl gry praktykowany przez Garaz Runkaraki.

Jeśli chodzi o komunikacje to przeniesiemy się na nowy komunikator sojuszu (prawdopodobnie będzie to Ventrillo) - w związku z tym zrezygnujemy z dotychczasowej formy rekrutacji. Oczywiście gracze, którzy będą chcieli dołączyć nie tylko do Twierdzy w grze, ale i do Twierdzy jako gildii multi MMO (z dostępem do Twierdzowego forum i venta) w dalszym ciągu będą musieli złożyć tu podanie.
Rekrutacje do gry będziemy prowadzić prawdopodobnie jako cały sojusz albo na nowym forum, albo na forum przełęczy (które nie wiem czemu od wczoraj nie działa ;) ).
Działania w RvR będziemy prowadzić wspólnie - w zależności od potrzeb albo będziemy formować dodatkowy wb, albo dołączać do wb Garazy (zasady działania w wb chyba dla wszystkich są jasne?)

Mamy nadzieje, że zmiany rozruszają całą polską społeczność azgalowego orderu i pozwolą nam wszystkim cieszyć się grą.



EDIT: zapomniałem dodać - ponownie jestem liderem Twierdzy ;)
EDIT 2 - zmieniłem nazwę połaczonej gildii ;)
Argantes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #1 on: June 22, 2010, 12:07:14 PM »

No, czekałem na ten post, muszę przyznać, że na papierze wygląda to super, powinno to przyciągnąć polaków grających na Azgalu. Mam nadzieję, że w praktyce będzie to wyglądało tak samo albo i jeszcze lepiej.

Z tego co pamiętam, to Skowyt posiadał zasadę tylko głównej postaci w gildii, jeśli przeniesione to zostanie na The Forsaken, to możemy spodziewać się sporej ilości nowych postaci w Twierdzy.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: June 22, 2010, 12:32:09 PM »

W nowej gildii bedzie mozna miec alty ale uzależnione jest to od RR - jesli dobrze zapamiętałem to pierwszego alta mozna wprowadzic mając 70rr, a drugiego 80rr - ale teraz za te progi nie dam sobie odciąc ręki ;)
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #3 on: June 22, 2010, 02:57:33 PM »

Pierwszy alt jak main osiągnie 70 RR.
Drugi alt jak pierwszy alt osiągnie 70 RR.
Alty muszą być z innych archetypów (tzw. jak się ma maina tanka, to alt musi być healerem lub dpsem).
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #4 on: June 22, 2010, 03:11:12 PM »

Cieszą mnie te zmiany i sądzę, że wniosą dużo życia w polskie community azgala.  Progi też są rozsądne.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: June 22, 2010, 03:23:06 PM »

Pierwszy alt jak main osiągnie 70 RR.
Drugi alt jak pierwszy alt osiągnie 70 RR.
Alty muszą być z innych archetypów (tzw. jak się ma maina tanka, to alt musi być healerem lub dpsem).


O właśnie tak to szło ;)

Edit:
ze względów organizacyjnych muszę porobić trochę porządków z kadrą oficerską. Osoby które dostały oficera w czasie urlopu Goraczki mogą na razie stracić te rangę. W nowym układzie budowanie kadry zaczniemy od początku.
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #6 on: June 23, 2010, 12:44:11 PM »

Merge zaczął się dziś w nocy. Wybralismy Garaz Runkaraki jako na gildie mergowa, nie Forseken, ale to akurat pikuś.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: June 23, 2010, 01:01:56 PM »

Wspominała mi o tym Tarell.

Rozumiem, że jesteście w takim razie gotowi, żeby przeskakiwac też do Twierdzy?

Jeśli tak to poprosiłbym o chwile czasu - muszę ustalic jeszcze parę rzeczy z oficerami.

Dzisiaj wieczorem (po 20ej) będę online - proszę też wszytkich oficerów o obecnośc na vencie.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #8 on: June 23, 2010, 06:34:24 PM »

Nie ma pospiechu Inwi, dopiero co zaczął się proces przenosin, sporo graczy jeszcze sie zastanawia. Mają na to 2 tygodnie aby podjąc decyzję.

Prosiłabym tylko o zmiane w 1 poście nazwy z forsaken na garaz runkaraki aby nie wprowadzac nikogo w błąd.

Płynną komunikacje utrudnia nam trochę brak forum przełęczowego.
Powoli instalujemy sie na nowym vencie i namiary na niego wkrótce.

Pozdrawiam twierdzowiczów, zawsze miło jest odwiedzić dom rodzinny  :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: June 23, 2010, 07:04:09 PM »

Zawsze miło gościć starego (ups;) ) Twierdzowicza i kultową postać w WAR ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: June 23, 2010, 09:12:00 PM »

Ok no to jesteśmy w nowym sojuszu ;)

Mamy też wspólnego venta - OBOWIĄZKOWEGO - namiary w oknie gildyjnym.

Przypominam, że każdy gracz przyłączający się do wb MUSI być na vencie.

Czekamy też na nowe forum - tam będziemy dogadywać się z GR w sprawie szczegółów (wspólne działania, addony itp)
Pages: [1]
  Print