Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: ..::Dyskusja na temat decyzji::..  (Read 7905 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: September 24, 2008, 07:39:18 AM »

Zapraszam do ewentualnego komentowania decyzji tutaj.

Każdy post sie liczy, ale flame i obrażanie sie nawzajem będzie upominane, a w skrajnych przypadkach moderowane przez adminów forum.

Link do posta z decyzja:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=1484.msg14682#new
Yuken
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #1 on: September 24, 2008, 08:55:26 AM »

To ja sie wychyle.
Gra ma dopiero kilka dni, ale te dni (i najblizsze) moga decydowac o jej przyszlosci. Bo wlasnie ten 30-dniowy czas kupiony z pudelkiem wplywa na nasza decyzje zostac czy nie. Na razie z WARem mam zupelnie inne odczucia niz z AoC (WAR podoba mi sie od samego poczatku), jednak problemy techniczne z dostepem do serwerow moga skutecznie mnie zniechecic. Rzadko kiedy mam mozliwosc zalogowania sie przed 17, wczoraj mialem czas po 20 i na K8P nawet nie probowalem sie wbic (500+ w kolejce). Mam nadzieje, ze zgodnie z naszym zyczeniem, duza ilosc osob zniesmaczona kolejka na K8P przeniesie sie na klona. A jak tam nabija po pare lvli, to juz im sie nie bedzie chcialo wracac. Czego sobie i wam zycze :)
A jak kolejki sie nie zmienia, to siedze na Karak Ungor. Tam przynajmniej moge bez problemu przelogowywac sie i testowac rozne klasy spokojnie czekajac az GOA cos zrobi z tym problemem.
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #2 on: September 24, 2008, 09:07:51 AM »

Mam bardzo podobne odczucie jak Yuken - niestety gra dopiero raczkuje, często bywa tak ze mnie z gry wywala, czego w AoC nie miałem aż tak często, kontent jest całkiem spoko wiec to jest jej duży plus, ale jako osoba pracująca najczęściej mogę grac od około 18, a póki co kolejki o tej porze sięgają 500 osób i stanie ponad godzinę w takiej kolejce mnie nie bawi. Niestety nie bardzo mogę włączać wcześniej grę ponieważ często nie wiem czy będę grał czy nie będę robił czegoś innego. Przy kolejkach max 200 osób jestem w stanie zostać na 8 świnkach. W innym przypadku optuje za przenosinami. Jeśli się to nie uda to będę musiał żonę namówić na zmianę strony na Order i grę na Toporku. Chcę grać w Twierdzy i to najlepiej z ludźmi z którymi spędziłem dużo czasu w AoC. Niestety kolejki skutecznie mnie do tego zniechęcają. Wczoraj po odstaniu swego w kolejce na 8 świnek pograłem z 30 min shammym i mnie wywaliło, okazało się, że muszę stać 50 min - Zrezygnowałem. Następnie włączyłem grę około 21:30 - kolejka na 500 osób i godzina stania. Zdążyłem się zalogować i tak mi sie zachciało spać, że grę wyłączyłem. Podsumowując przez ostatnie dwa dni grałem zaledwie 1,5 godziny przy czym w kolejkach stałem około 3-4 godzin. Dla mnie takie granie nie ma sensu...
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: September 24, 2008, 09:11:54 AM »

Rozumiem was, i tez nad tym ubolewam. Problem dotyczy przede wszystkim strony Destruction. 
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #4 on: September 24, 2008, 09:14:58 AM »

I to jest moim zdaniem problem z przenosinami, my się przeniesiemy a Order nagle stwierdzie: etam mamy małe kolejki, nigdzie nie idziemy....

I szlag trafi rvr i scenariusze przynajmniej na 1-3 tygodnie...
 ::)
Yuken
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #5 on: September 24, 2008, 09:20:12 AM »

I to jest moim zdaniem problem z przenosinami, my się przeniesiemy a Order nagle stwierdzie: etam mamy małe kolejki, nigdzie nie idziemy....

I szlag trafi rvr i scenariusze przynajmniej na 1-3 tygodnie...
 ::)

Problemu przenosin juz nie ma, bo decyzja zostala podjeta. Teraz zostaja indywidualne wybory graczy.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: September 24, 2008, 09:23:33 AM »

Ups, nie doczytałem :P
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #7 on: September 24, 2008, 10:17:14 AM »

Chciałem tylko pogratulować Xabu mądrej i odpowiedzialnej postawy.
Twoja decyzja była wg mnie właściwa i stosownie uzasadniona.
Nie rozumiem obaw niektórych osób przed podjęciem decyzji. Ludzie zawsze będą psioczyć, taka już ludzka natura, nie należy się tym przejmować a decydować ktoś musi.

Ja popieram twoją decyzję pozostania na K8P w stu procentach.  :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: September 24, 2008, 10:21:09 AM »

Chciałem tylko pogratulować Xabu mądrej i odpowiedzialnej postawy.
Twoja decyzja była wg mnie właściwa i stosownie uzasadniona.
Nie rozumiem obaw niektórych osób przed podjęciem decyzji. Ludzie zawsze będą psioczyć, taka już ludzka natura, nie należy się tym przejmować a decydować ktoś musi.

Ja popieram twoją decyzję pozostania na K8P w stu procentach.  :)

Dziekuje i proszę grzecznie. Nie zamieniamy tej dyskusji na temat obaw przed podjęciem decyzji, bo takich w moim przekonaniu nie było.  Rozmawiamy na temat samej decyzji i jak kto sie ma zamiar do niej ustosunkować.
 
No flame, just game.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #9 on: September 24, 2008, 10:45:00 AM »

Też popieram tą decyzję. Niech na klona idą samotnicy, małe gildie albo tacy którzy dopiero zaczynają z MMO i jest im wszystko jedno gdzie grają.

Odwołam się do historii startu WoWa w 2004. Na Burning Legion też były kolejki po 600-800 osób. Ale w ciągu 2-3 tygodni sprawa się wyrównała. Potem były darmowe transfery, poprawki. I dzisiaj na BL'u zdarzają się kolejki ale najwyżej kilkuminutowe.

Natomiast cenne jest to, że gra na zaludnionym serwerze jest ciekawsza. Nie dość że łatwo znaleźć ludzi do party to ekonomia kwitnie i kasę się zarabia na aukcjach lepiej.
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #10 on: September 24, 2008, 11:31:45 AM »

A ja osobiscie w ogóle nie rozumiem tego postu ..... (dyskusji na temat decyzji) ...

Jak dla mnie - decyzja została podjęta -> zostajemy na K8P i koniec
komuś nie odpowiada - jego problem  może się przenieść, jednak - chcesz zostać w twierdzy - zostajesz na K8P.
I dyskusje na temat dla mnie są zbędne .............
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #11 on: September 24, 2008, 11:34:16 AM »

A ja osobiscie w ogóle nie rozumiem tego postu ..... (dyskusji na temat decyzji) ...

Jak dla mnie - decyzja została podjęta -> zostajemy na K8P i koniec
komuś nie odpowiada - jego problem  może się przenieść, jednak - chcesz zostać w twierdzy - zostajesz na K8P.
I dyskusje na temat dla mnie są zbędne .............

Zrobiłem tak po to by ludzie którzy maja ochotę skomentować to, zrobili to tutaj i nie za spamowali topiku na temat klonowania.  Gdybym zostawił tamten otwarty, cały post o decyzji utonął by w ciągu kilku godzin, zalany komentarzami. 
Gavras
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 78


« Reply #12 on: September 24, 2008, 12:10:30 PM »

Mądra i kierowana troską o większość członków Gildii ( vide wyniki Polla ).
Popieram całym sercem
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #13 on: September 24, 2008, 12:39:20 PM »

Z jednej strony dobra decyzja bo K8P to znany serwer, powiedzmy prestizowy.

Z drugiej jednak wiekszosc znanych gildi pewnie zostanie + nowi beda chcieli isc na znany serw i tez przyjda na K8P. Tym samym obawiam sie ze pozostana kolejki a to ogranicza gre czesci osob w Twierdzy po stronie destro.
Tu pozostaje nadzieja na dzialania GOA, byle sie nie okazalo ze nadzieja jest matka glupich.

Ja sam wlaczam gre kolo 16, w tygodniu niema kolejek i moge grac. Tyle ze jak gdzies wyjde i mnie wyloguje to na dany dzien mam juz pograne na K8P ;/
Obawiam sie ze zonk moze byc w weekend kompletny.

No ale skoro decuzja podjeta ostatecznie to pozostaje zrobic co sie da, by dalo sie grac na K8P, wiec pytanie:
Jak zrobic by nie wylogowywalo postaci?
Jest na to addon?
Zapewne starczyloby cos co robi krok w rpzod/tyl co kilka minut.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: September 24, 2008, 12:47:07 PM »

Moze to jest powodem popularności tego realmu?

http://img98.imageshack.us/my.php?image=paulm021il8.jpg
Pages: [1] 2
  Print