Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: 1.1 juz niedlugo na pts.  (Read 9193 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: December 04, 2008, 09:09:09 AM »

Pierwsze informacje z pewnego zrodla.
 http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/109615698/p1/?3

Dobrze sie dzieje panie i panowie.

 1.1 już niedługo.

Z ciekawostek:

"Armor Set Rebalance – After scrubbing through our armor sets we’ve made a lot of changes to ensure to various armor sets in the game to make them more useful and prized by the players."

 Itemy, questy, skille i inne takie, bedzie mozna linkowac w czacie nareszcie.

Pomniki dla najlepszych graczy w stolicach ;)  YAY,....

 No i oczywiście masę zmian w Orvr.   Ale na pełne notki jeszcze czekamy.

  :D :D :D
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #1 on: December 04, 2008, 09:20:16 AM »

No i superancko. Może coś się ruszy w RvR bo prawdę mówiąc od kiedy zacząłem pogrywać mogę niestety tylko scenariusze, choć i to na niższych poziomach niestety kuleje.  ;) Generalnie opis zmian jest bardzo zachęcający, bardzo.  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: December 04, 2008, 09:23:47 AM »

No i superancko. Może coś się ruszy w RvR bo prawdę mówiąc od kiedy zacząłem pogrywać mogę niestety tylko scenariusze, choć i to na niższych poziomach niestety kuleje.  ;) Generalnie opis zmian jest bardzo zachęcający, bardzo.  ;D

Gefaran, Ty pogrywasz w Warhammera?  Gdzie, kiedy jak?  I takiemu szperaczowi forumowemu jak ja, to umknęło?`` :o :D
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: December 04, 2008, 09:25:11 AM »

Zmiany w setach - good. Jak już zdobędę pełnego Annihilatora [1 część tylko została, ha] to będzie sens go założyć.

Zmiany w PvE PQ - bad. Sorry, ale IMO PQ są (i są takie trudne) po to, żeby je robić w grupie, a nie samemu.

Inne zmiany - dunno. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: December 04, 2008, 09:37:25 AM »

Zle rozumiesz Inge.  Nie zmienia wszystkich PQ na łatwiejsze i tak dalej.  Dodadzą badz zmienia kilka na jeden T by było do zrobienia w mniejszych grupach..
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #5 on: December 04, 2008, 09:41:42 AM »

Wiadomo kiedy wejdzie 1.1 na normalnych serwerach? koniec grudnia? styczeń? luty?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: December 04, 2008, 09:53:33 AM »

Wiadomo kiedy wejdzie 1.1 na normalnych serwerach? Koniec grudnia? Styczeń? Luty?


 Jeśli trafi na PTs w przyszłym tygodniu, znaczy ze zaczną go testować i usuwać ewentualne problemy, pomylki itp.   Kiedy wyjdzie dokładnie na live, zależy tylko od tego ile będzie z nim roboty i jak wiele problemów sie pojawi. 

 Myślę, ze może za 3 tygodnie będzie na live. Ale nikt nie może mieć pewności.  Jak to Mark mówi,  wyjdzie kiedy będzie gotowy i jak dla mnie super. ;)

Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: December 04, 2008, 09:58:19 AM »

Zle rozumiesz Inge.  Nie zmienia wszystkich PQ na łatwiejsze i tak dalej.  Dodadzą badz zmienia kilka na jeden T by było do zrobienia w mniejszych grupach..

Ależ zapewniam Cię, Song, że doskonale rozumiem. I nadal jestem przeciw, nawet jeśli zmienią tylko jeden jedyny PQ na chapter. Głównie dlatego, że pamiętam co się działo w AoCu: wielki whine, że się graczy zmusza do grania w grupach (elite moby, niektóre questy). To jest MMO, z założenia gramy w grupach. Jeśli ktoś nie chce/nie umie grać w grupie - niech nabija influence na Stage I. Ale nagrody za zrobienie PQ nadal IMO powinny być tylko dla grup.

Decyzja Mythica nie podoba mi się też dlatego, że postawa roszczeniowa ("Mi się należy, teraz! Zaraz! Natychmiast! Wszystko!") u graczy dominuje, a podawanie im palca może sprawić wyłącznie tyle, że urwą rękę i jeszcze nią po łbie natłuką.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: December 04, 2008, 10:01:31 AM »

No tak, rozumiem jak na to patrzysz. Ale nie wydaje mi sie żeby za takie PQ były nagrody porównywalne do tych trudniejszych.  Obym sie nie mylili, bo jeśli będzie tak jak piszesz, będzie bez sensu.. Zgadzam sie.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #9 on: December 04, 2008, 10:29:08 AM »

Ja tam się ciesze z RvR i to dla mnie najważniejsze. War jest pierwszą grą gdzie 'pukanie' innych graczy daje mi prawdziwą frajdę. PQ powinni zostawić, Inge ma rację to MMOrpg i nawet taki samotnik jak ja to rozumie.

Ps. Song ano od jakiegoś tygodnia, czy 2 pogrywam. Nie jestem jeszcze nawet w Twierdzy bo nie wiem czy pogram dłużej (zapowiada się że tak, ale ...) i jaką postacią a tu teraz w Twierdzy ciągłe czystki, jakieś sztywne zasady powprowadzane, jakieś składki i obowiązki... Na razie jestem wolny jak ptak i zwiedzam wszystko po swojemu.  ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: December 04, 2008, 10:34:37 AM »



Ps. Song ano od jakiegoś tygodnia, czy 2 pogrywam. Nie jestem jeszcze nawet w Twierdzy bo nie wiem czy pogram dłużej (zapowiada się że tak, ale ...) i jaką postacią a tu teraz w Twierdzy ciągłe czystki, jakieś sztywne zasady powprowadzane, jakieś składki i obowiązki... Na razie jestem wolny jak ptak i zwiedzam wszystko po swojemu.  ;)

Bosmy ;D kije połknęli ostatnio ;D   Rozumiem ze Order?  Nick ingame prosimy i zobaczysz ze tak sztywnie nie jest. A nawet jak nie zostaniesz przy grze to nic sie nie stanie.  Ta gra kwitnie właśnie w gildiowym środowisku.  A zmiany są tylko po to by nam sie gildia nie rozjechała. Składki? nah. Podatek tak ale mizerny nadal i nie ubędzie ci. A jak na mounta potrzebujesz to sam mogę ci golda dać ;)  Chodź do nas na venta, a jeśli masz już rank 20 to zapraszamy do badlands dzisiaj wieczorkiem na Mount gunbad.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #11 on: December 04, 2008, 10:40:07 AM »

Na poczatku to do PQ się dopchać nie można bylo, a teraz? zobacz jakie pustki, jak czasem spotkam 1-2 graczy to max. sam się zastanawiam, gdzie ci wszyscy ludzie teraz siedzą.

tak więc czekanie na grupę by zrobic PQ to niestety dla wielu czasem jest jak czekanie na wbicie sie do scenario raikland factory w ostatnich dniach eventu.

zgadzam sie jednak, ze zmiany na zasadzie kto głośniej krzyczy to nigdy nie były dobre dla żadnej gry. a PQ (Public Quest) będzie niczym innym jak kolejym personal questem z nagrodą na końcu. mam nadzieje, ze faktycznie tylko kilka takich zmian.

edit:
co do tego kiedy:
"New Careers For Everyone - With this version the Empire’s Knight of the Blazing Sun, and the Dark Elf’s Blackguard are available for all players!"
więc raczej w ciągu tygodnia
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #12 on: December 04, 2008, 10:42:41 AM »

Nick jak zwykle Gefaran/Garhor, co do poziomu to WH 15/13 Eng 10/10. Te dwie postacie chyba pociągnę w miarę równomiernie, bo są wystarczająco różne w play style. Nie martwi mnie wysokość składek, ja tam skompy nie jestem, to sam fakt istnienia jakoś mnie w oczka kole khkhk. No ale pewnie i jakoś na dniach bym jednak przyszedł pod ochronę murów Twierdzy po raz kolejny, w kolejnym universum.

Tak, żeby nie do końca offtopować:

Termin patcha może być różny. Kojarząc fakty z http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=477 gdzie jest cytuję
'For those of you who did not complete the Heavy Metal event, don't fret! You, too, will be able to play these two new careers starting next week.'

i z http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/109615698/p1/?3 gdzie napisali:
'New Careers For Everyone - With this version the Empire’s Knight of the Blazing Sun, and the Dark Elf’s Blackguard are available for all players!'
Można by wnioskować że wchodzi od przyszłego tygodnia  ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #13 on: December 05, 2008, 08:57:10 AM »

Bo to nie ma nic wspolnego z 1.1
Obie kariery sa zaimplementowane juz w 1.06 i tylko ich dostepnosc jest ograniczona.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #14 on: December 05, 2008, 02:12:43 PM »

Nie widzisz, że tam jest wyraźnie napisane, że nowe kariery będą dostępne dla wszystkich razem z tym paczem?
Pages: [1] 2
  Print