Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: Mordor is coming!  (Read 16142 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: June 24, 2017, 08:21:37 AM »

Więcej info tutaj :)
http://massivelyop.com/2017/06/23/lord-of-the-rings-online-mordor-reveals-key-expansion-details/
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #1 on: June 24, 2017, 10:54:03 AM »

https://www.youtube.com/watch?v=a6ZF_EPqt1c

Tu jest dużo jaśniej opisane co nowego (oczywiście są spoilery)

https://thebeardedminstrel.blogspot.com/2017/06/whats-new-in-update-21-patch-1.html

I coś dla Bondura, który mówił, że wróci jak będzie radiance :P Teraz jest mechanika shadow/light.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: June 25, 2017, 07:49:18 PM »

I coś dla Bondura, który mówił, że wróci jak będzie radiance :P Teraz jest mechanika shadow/light.

hmmmmmmm .......
Venthelion
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #3 on: June 25, 2017, 11:23:43 PM »

Hmmm może ja się skusze :D
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #4 on: July 01, 2017, 09:34:12 AM »

Na becie udostępnili bardzo roboczą wersję Wysokich Elfów, więc rzuciłam okiem.
Intro ciekawe jeśli chodzi o historię, choć osobiście klimatem mi w ogóle nie odpowiada. Miałam nadzieję na jakiś Gondolin, a tu wersja budżetowa. No i poziom realizmu "poza skalą".

Wygląd wysokich elfów i zmiany w wyglądzie ludzi i elfów są ewidentnie jeszcze w produkcji, więc trudno rokować jak to będzie ostatecznie wyglądać. Nie przestraszcie się po skopiowaniu postaci ludzi i zalogowaniu - na początku wyglądają koszmarnie, po wejściu na postać wczytuje stare/lekko zmienione tekstury twarzy.

Traity Wysokich Elfów rasowe:
Grace of the Firstborn: +10% out of combat run speed
Those who remain: +28 will
Blade dancer: +2,5% 1h i 2h sword dmg
Travel to Caras Galadhon - ciekawe co zrobią z reputacyjnym/deedowym wymogiem wejścia
Enmity of Darkness: +5% light dps
Virtuous High Elf: +1  wisdom, confidence, justice
Wrath of the firstborn: +5% fellowship dmg na 10 sec 10 min cd
Grace of Valinor: rez out of combat (z 50% morale, 40% power) 30 min cd
Glory of the First Age: 3s stun 30min cd

Także traity pod kapcie, miniacze i lore masterki raczej, choć wtedy kolejny rez nie jest potrzebny. Warden z bonusu do light też skorzysta.


Odnośnie rozwoju LI - odblokowuje się nowych 10 tierów dps/heal i legacji, w tym 5 dostajemy gratis, więc trzeba wyfarmić po 5 starlitów/empków na legacje.
Vinyalote
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 115


« Reply #5 on: July 02, 2017, 10:33:08 AM »

Kiedy to właściwie ma wyjść?
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #6 on: July 02, 2017, 10:49:27 AM »

Kiedy to właściwie ma wyjść?
Na jesieni. Nie ma dokładnych dat. Zapowiadają wiele weekendów bet i oby jak najwięcej, bo są w polu z robotą, lepiej niech to dopracują.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #7 on: July 02, 2017, 06:48:19 PM »

Kiedy to właściwie ma wyjść?
Na jesieni. Nie ma dokładnych dat. Zapowiadają wiele weekendów bet i oby jak najwięcej, bo są w polu z robotą, lepiej niech to dopracują.

To trochę sie zawiodłem, myślałem, że to w lecie mają wypuścić :(
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #8 on: July 02, 2017, 07:13:21 PM »

Jedna z wersji głosi "late summer" ale bez pakietu instancji. Sądząc po stanie z bety to oznacza raczej wrzesień najwcześniej niż sierpień.  W dodatku obecna beta nie było do końca skuteczna, bo przez prawie dobę były problemy z serwerem, a potem bugi z Eyes & Guard Tavern, także mamy obsuwę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: July 12, 2017, 07:17:46 PM »

Pre order dla ultra fanow dostępny :)
Tylko 129 dolców! :D
http://store.turbine.com/store/turbine/en_US/custom/pbpage.lotro-mordor
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #10 on: July 12, 2017, 08:18:14 PM »

Niech mnie cmokną. Wersja podstawowa - BEZ HIGH ELFA czy kosmetyków jakichkolwiek, ale za to z potrzebnym mi jak kotu wrotki max wersją gift of Valar - 40dolców!   
Wersja z elfem 80$ !!! 

Termin wydania 31 LIPCA!!! - biorąc pod uwagę betę to będzie chyba najbardziej zbugowany dodatek ever.

Wersja za LP dopiero ZIMĄ,  razem z update 22
Base Edition (includes Mordor Region & Instances only): 2495 Points
High Elf: 1000 Points
Vinyalote
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 115


« Reply #11 on: July 12, 2017, 08:43:31 PM »

Są w trochę głupiej sytuacji, bo za LP kase wzieła poprzednia firma, co nie zmienia faktu, że to test na cierpliwosć, bo tyle kasy nie zapłacę.
A narzekałem ostatnio, ze dodatek do ESO po 170 zł :)
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #12 on: July 12, 2017, 09:20:20 PM »

Niech mnie cmokną. Wersja podstawowa - BEZ HIGH ELFA czy kosmetyków jakichkolwiek, ale za to z potrzebnym mi jak kotu wrotki max wersją gift of Valar - 40dolców!   
Wersja z elfem 80$ !!! 

Termin wydania 31 LIPCA!!! - biorąc pod uwagę betę to będzie chyba najbardziej zbugowany dodatek ever.

Wersja za LP dopiero ZIMĄ,  razem z update 22
Base Edition (includes Mordor Region & Instances only): 2495 Points
High Elf: 1000 Points


Zaraz zaraz, czy ja dobrze k*** rozumiem? Jeśli będę chciał wziąć Mordor za LP to będę musiał czekać do pierdo**** ZIMY??
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #13 on: July 13, 2017, 02:39:08 AM »

Dokładnie tak - na mroźne wieczory będzie jak znalazł ...
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #14 on: July 16, 2017, 11:08:23 AM »

Tryb Fall-maruda włączony...

4ta beta - poprawili (trochę) wygląd awatarów ludzi, wysokich elfów. Niektóre fryzury nadal wyglądają jak hełmy, ludzkie kobiece włosy skrócili, ale trzeba przyznać - włosy po zmianach ładniej się farbują.

U barbera można zmieniać wszystkie elementy wyglądu poza rasą i rejonem pochodzenia - :)))))

Wygląd elfów zwykłych - nie ruszony - kiedy ma wyjść Mordor? za 3 tyg? ;P 

Nadal nie ma wyglądu ubrań z setów Mordorowych.

Skalowanie - w produkcji - od 106 lvl zaczyna się olbrzymi skok w statystykach, capy nagle znajdują się ok 4 RAZY wyżej i np. masz tyle finesse, że mało co trafiasz.  Zabicie czerwonego mobka może być trudne nawet dla postaci ciężkozbrojnej.
Stare zbroje/biżu deaktualizują się bardzo szybko. Tym bardziej, że głębiej w mapę zaczynają być odczuwalne debuffy z efektu Shadow of Mordor - rozwiązanie to zbierać nową wersję radiance - Light of Earendil. Trzeba więc przestawić się na questową, na 115 lvl craftowalną (z jednym slotem na esencje) - recki reputacyjne tylko, oraz barterowaną zbroję i itemki. 
Trudność mobów na początkowych mapach zmieniają, na początku było ciężko bardzo, potem ułatwili sprawę - pewnie będzie to ulegać dalszym modyfikacjom.

Robienie skalowalnych inst na 115 lvl jest obecnie bardzo problematyczne np. Pellenorowych, podczas gdy inne skalują się dobrze.


Nowe esencje są duuużo mocniejsze.
za to slotów w nowych zbrojach mniej. (co ma swoje plusy - mniej farmy)

Jeśli ktoś nie wbił jeszcze super relików do swojej LI to niech sobie odpuści. W Mordorze są zupełnie nowe reliki, poza systemem łączenia z wcześniejszych, które są ileś razy lepsze!!! 

Podgląd nowych relików

Uwaga - podobno część sprzętu t3 w tym relików, które można było używać w becie, będzie niedostępna później, ale nawet słabsze są dużo lepsze niż obecne.

Polecam robić regularnie FI do wyjścia dodatku. Potem, jeśli nie naprawią skalowania - będzie trudniej, a jeśli ktoś będzie czekał z kupnem Mordoru do wyjścia wersji za LP, to nawet mając wbity lvl, będzie baaardzo odstawał sprzętem, więc mogą go nie chcieć w grupie.

Przez sam Mordor przejechałam. Jest na swój sposób piękny, ale ponury i mroczny. Jakoś mi się nie spieszy.

Aha - nie wywalajcie dropiących w Mordorze itemków - można je rozwalać za pomocą kupnego przedmiotu - Flame of Ancalamir  - wypadają z tego itemki do barteru:  Ash of Gorgoroth


Niektóre stare sety np. Osgiliathowy, Pelleonorowy traca bonusy - na razie te nowo dropiące - chcą coś pozmieniać w systemie bonusów.

Staff LM jeszcze nie ma przeskalowanego dps na 115 i każda broń z dropu ma 2x  lepszy dps.

Także IMHO - do wejścia dodatku opłaca się farmić star lity, empowermenty /waluty na nie, oraz dobić virtues do 20ki i to wszystko. Reszta i tak będzie do wymiany i nowej farmy.
Pages: [1] 2 3 4
  Print