Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Inova  (Read 3913 times)
Inova
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1



« on: June 30, 2008, 06:58:21 PM »

Ad 1. Olga + jeżeli chodzi o nick to Xinova (36lvl troll mag) i zabieram się za zrobienie tanka, ale to tak raczej do pogrania dla oderwania się od zamieniania ludzi w owce ;)
Ad 2. Wiek: się kobiet nie pyta, ale żeby pokazać jak bardzo mi zależy to nawet odpowiem :P 19.
Ad 3. No tu nie ma się czym pochwalić. Od hm... no już ze 2 latka stukną WoW ale jak do tej pory na prywatnych serwerach, teraz Hellfire i tu już zostanę. A, głównie to grałam priestem ale no ileż można. Próbowaliście kiedyś leczyć kogoś (w Kara powiedzmy) z lagiem wielkim jak %^&? :D No i w tzw. międzyczasie jeszcze Lineage II ale to tylko parę miesięcy, po których doszłam do jakże budującego wniosku, że nic nie przebije starego dobrego WoWa
Ad 4. Oj jak nie lubię takich pytań. Ale spróbuję się jakoś wypowiedzieć. Po primo, to zawsze grałam w gildiach, gdzie ludzie byli zorganizowani i życzliwi, a takimi się wydajecie, pomijając jakiegoś kolegę, który nie chciał zdradzić adresu Waszego forum, ale... ;D Po secundo, fajnie, że trzeba włożyć trochę wysiłku, żeby się tu dostać, bo do szału mnie doprowadzają ludzie, którzy zapraszają do gildii wszystkich, którzy nasuną mu się pod rękę, bez choćby nawet zamienienia kilku słów. Gildia to ostatecznie jej członkowie, więc jak może być dobra, jeżeli się same odpadki zbiera? No i tertio, podoba mi się fakt, że przyjmujecie osoby od 1 lvla. Niektóre 70-ki za szybko zapominają, że kiedyś też dopiero zaczynali. No chyba, że gildia jest nastawiona tylko na raidy ale to inna historia.

No... i to już chyba finito. Oczywiście mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, z poważaaniem, etc. etc. :D
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #1 on: July 01, 2008, 03:00:59 PM »

Witaj,

Cieszymy się że chcesz się do nas przyłączyć :)

W grze odezwij się do kogokolwiek z tych osób:

Zielarz, Yarghul, Arciu, Borgia, Karolus, Phara

PS.

Napisz mi PM kto nie chciał Ci podać adresu forum. ;)

My już sobie z nim pogadamy z Pharą
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: July 02, 2008, 09:22:27 AM »

się Twierdza feminizuje:)
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #3 on: July 02, 2008, 04:47:53 PM »

I fajnie :)

Ale na równouprawnienie nie ma co liczyć... i tak będzie dyktatura ... co Huri ?
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #4 on: July 02, 2008, 10:35:19 PM »

aaa tam, baby zawsze były i są wredne istoty  ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: July 02, 2008, 11:58:19 PM »

tak, może i nas kobiet w Twierdzy mało, ale za to wiemy, jak Was krótko trzymac :-P
Phara
Gość
« Reply #6 on: July 03, 2008, 09:20:30 AM »

Co to za zbiegowisko, rozejść się   :D

Zielarz, Motiv, do roboty ;)

A Inovę witamy w szeregach :) whispnij do kogoś z zielarzowej listy.
Pages: [1]
  Print