Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Slaughterhouse Cellar  (Read 2509 times)
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« on: February 08, 2009, 12:31:23 PM »

Witam!

W związku z tym, że niedzielne przedpołudnie jest porą o najwyższym współczynniku zamuły, postanowiłem zalogować się na TestLive i ponownie przetestować nowy solowy instance z nadchodzącego patcha 1.0.4.

Slaughterhouse Cellar, bo o nim mowa, jest instancją solową przeznaczoną na lvl 77-80 (mobki mają lvl80). Zlokalizowany jest w regionie Thunder River (imo najładniejszym i najbardziej dopracowanym) w północno-wschodniej jego części, w obozie znanym jako Pallisades. Jest on o tyle istotny, że poza sporą ilością gotówki jaką otrzymujemy za jego ukończenie (ale o tym później), jego ukończenie jest wymagane, aby wejść do Xibaluku, czyli nowej instancji grupowej na lvl80 (takie Onyxy :)).

Instance nie jest specjalnie długi, jego ukończenie zajmuje w porywach do 30min. Wypełniony jest głównie pictami, wyjątkami są krokodyle sztuk 3 oraz zabłąkany duch sztuk 1.

Udało mi się znaleźć 6 questów które można ukończyć w SC, wszystkie w obrębie obozu pallisades. Wyjątkiem jest quest accessowy do Xibaluku, który dostajemy od Generała Lupercusa niedaleko od wejścia do Prison Colony. Za każdy quest poza dość dużą ilością expa (ponad 90,000! co pewnie ulegnie zmianie) dostajemy nieco ponad 10S.

No i właśnie - kasa. Jak łatwo policzyć za samo ukończenie questów (wszystkie poza accessem są w tej chwili powtarzalne) dostajemy ponad 60S. Dodatkowo pictowie masowo dropią itemek Obsidian Egg. Item ten służy tylko i wylącznie do zarabiania pieniędzy. W trakcie jednego runu udało mi się uzbierać ich 37szt. o łącznej wartości 26,5S. Myślę, że to dość rozsądna ilość gotówki do zarobienia w 30min i SC może dla niektórych być miłą alternatywą dla farmy FotD i Willi.

Jeśli chodzi o bossów to jest ich w instancji zaledwie dwóch i żaden z nich nie wydropił nic ciekawego podczas tych kilku runów. Jako że instancja jest solowa niemożliwy jest wybór wersji "Epic", więc możemy co najwyżej liczyć na okazjonalne niebieskie dropy.

I na podwieczorek parę screenów :)

W podziemiach tej niepozornej chatki znajduje się Slaughterhouse Cellar.




Od tego pana bierzemy quest dostępowy do Xibaluku.




Z takich sal połączonych tunelami zbudowany jest SC. Wnętrza są raczej monotematyczne.



Jeden z dwóch bossów.



Obsidian Egg - nowe źródło dochodów.



Pozdrawiam
Anv
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #1 on: February 09, 2009, 08:39:48 AM »

jaki jest cooldown na questy???
Kirrliane
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99



« Reply #2 on: February 09, 2009, 10:23:58 AM »

No proszę, to oni jednak coś robią  ::)Chętnie to chatkę odwiedzę :)
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #3 on: February 09, 2009, 12:00:12 PM »

jaki jest cooldown na questy???

W tej chwili na testowym serwerze żaden, ale myślę, że w wersji oficjalnej na pewno to zmienią. Obstawiam taki sam cooldown jak na wille.
amea
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #4 on: February 11, 2009, 10:26:37 AM »

dobry czlowieku
czy jak juz wbiles sie na test server
i ponownie bedziesz na nim
moglbys sprawdzic bk z tymi nowymi surowcami???

interesuje mnie wszystko - czas respawnu, ilosc, rozrzucenie,
wystepowanie roznych gatunkow - a jesli tak to do czego

wiaze z tym pewne nadzieje, na przyrost mojego lvl pvp
i przydatnosc mojego tracka i hide'a
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #5 on: February 11, 2009, 10:31:44 AM »

oj panie jak wprowadza te surowce to pewnie skoncza sie duele na border kingoms bo beda zergi biegaly po pograniczach.

pozatym w patch notes z testlive z 9 stycznia wyczytalem ze ma jakis drop z zabitych graczy wypadac ale zupelnie nie wiem co mam nadzieje ze nie kasa graczy albo ich itemy, no i  niby juz zaimplelentowali war declaration gui - ciekawe gdzie ta wojna bedzie dzialala na serwerach PvE.
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #6 on: February 11, 2009, 10:15:58 PM »

Amek, niestety tych specjalnych surowców nie ma jeszcze na test serverach. Sprawdzałem BK w pontain i lacheish - nihil novi. Są jak na razie wyszczególnione tylko w patch notesach.

Za to zrobili dziś nowego patcha z otwarciem BRC wing3, nawet ludzie próbują zbierać się w raidy, ale jakoś kiepsko widze PUGa na BRC  :P

Poprawili też troszkę DX10 i to tak, że teraz wszędzie są błędy ładowania tekstur, artefakty, spowolnienia i w ogóle jest różowo. Za to tryb DX10 uruchamia się znacznie szybciej i w pełnym oknie. Wcześniej trwało to +/- 3min i okienko wymiaru mniej więcej 100x100 pixeli trzeba było ALT+ENTER :P

Stanowczo nie są gotowi na 10-tkę, ba, widać że nie mają chyba za bardzo pojęcia z czym to się je.
Pages: [1]
  Print