Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Twierdza na AoC PL  (Read 4806 times)
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« on: March 21, 2009, 10:54:37 AM »

witam wszystkich po długiej przerwie
właśnie przeniosłem konto z EU na PL i stąd moje pytanie- czy na polskim serwerze jest ktoś z Twierdzowiczów ? jest jakaś gildia gdzie można znaleźć te osoby?
coś usłyszałem , że z Croma przeszło właśnie 15 osób- czyżby miała się pojawić Twierdza PL ?
czekam na odpowiedź- chętnie pograłbym ze znanymi osobami
Zaan
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Remember, remember the fifth of November


« Reply #1 on: March 21, 2009, 11:21:11 AM »

Ja gram w AOC PL. Skusili mnie tymi niskimi opłatami ;-) Moim głownym MMO był i jest LOTRO od 2 lat, ale czekajac na nowego booka cholernie sie nudze, do tego nie stać mnie na opłacanie dwóch MMO po 'normalnych' cenach. W AOC Twierdzy grałem tylko przez darmowy miesiąc, nie zaskoczyło rok temu, teraz widzę tę grę o wiele lepiej ;-)
Latam sam z nadzieją że znajdę jakis normalnych ludzi do grania, na razie cięzko. Hehe - na razie tylko Grey Knights przypominają mi stylem gry i profilem nasza gildię, reszta stoi obok bossa i na prośbę o inva, zupełnie olewa. ('a to Polska wlasnie!')
Sądzę, że można by było założyc Twierdze na PL, gram na postaci Zaanor. Mam nadzieję że nikt z Twierdzy AOC EU nie miałby nic przeciwko temu?
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #2 on: March 21, 2009, 11:28:06 AM »

oczywiscie ze mozna nawet padala taka propozycja - jako ze 80% grajacych twierdzowiczow na EU przeniosla sie na PL. Nadal jestesmy twierdzowiczami ale na PL gramy w gidlii Oprawcy. Jest watek poswiecony temu tematowi w dziale Rajdy
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #3 on: March 21, 2009, 12:54:23 PM »

qrde przeniescie sie wszyscy na pl i jechana :P   moze i ja sie skusze... :P
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #4 on: March 23, 2009, 10:39:39 AM »

Też gram na PL - choć nie przeniosłem się.  Postacie z konta  EU ( samo konto też) zostały tam gdzie były. Po prostu kupiłem nowego AoC'a PL i pomalutku leveluje sobie od nowa.  Na razie gra mi sie całkiem fajnie - choć samemu. Też analizuję z kim się związać. Chyba nadal tochę liczę na Twierdzę na Rothat ?  ::)

Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #5 on: March 25, 2009, 12:13:32 AM »

bardzo chciałbym dalej grac z ludźmi , z którymi już grałem - ale jak pomyślę , że mam grać w gildii  o nazwie "Oprawcy " trochę mnie telepie  ;)- kto wymyślił tę nazwę- z całym szacunkiem , ale trochę  jakby zrobił to 12- latek
może by tak założyć Twierdzę na PL- po prostu TWIERDZA ?
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #6 on: March 25, 2009, 08:53:09 AM »

Mnie też ta nazwa ciut nie pasuje.  Choć akurat do nazw nie przywiązuje zbytnio uwagi, liczą sie ludzie. Przyznam jednak, że wcześniej widząc jakiegoś "Oprawcę" kojarzyłem go raczej z jakimś hmm "dzieckiem neostrady" a nie z dorosłą osobą. Przyzwyczaiłem się już do dumnych nazw gildii: Twierdza, Husaria...
Czekam dalej...
amea
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #7 on: March 25, 2009, 10:25:03 AM »

BUEHEHEHE
komedia z wami, teraz sie pokluccie o nazwe na PL
przygarnal was Grochu, znowu pewnie tam wzdycha
ciezko do mikrofonu jak to trudno jest nad wami wszystkimi zapanowac,
a wy mu tam od 12 latkow? lol
i tak za duzo wam tam do oprawiania ofiar zniknie w poszukiwaniu skrzydelek.
moja skromna sugestja - trzymajcie sie razem chlopy chocby pod idiotyczna nazwa,
bo mam wrazenie ze wielu z was kompletnie tego nie docenia.
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #8 on: March 25, 2009, 11:00:39 AM »

BUEHEHEHE
komedia z wami, teraz sie pokluccie o nazwe na PL
przygarnal was Grochu,

hmm, nikt się przecież nie kłóci to primo
a drugie primo to na razie nikomu nie dałem się przygarnąć - po odzyskaniu grafiki spróbowałem polskiego serwera grając sobie solo na nowym koncie i nadal tak gram - hmm powinno być secundo. Wy już byliście full wypasieni, odziani i doświadczeni. A ja po tych kilku miesiącach z gpu na którym mogłem sobie pograć co najwyżej w Serttlers 2 jakoś nie miałem ochoty na kolejny maraton w levelowaniu i ekwipowaniu swoich postaci.

Pewnie w końcu gdzieś tam trafię (albo na PL albo na EU) - na razie mi się nie spieszy. Im wolniej gram tym bardziej mi się ta gra podoba.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #9 on: March 25, 2009, 06:58:34 PM »

@amea

oczywiście , że gra się z ludźmi- to ludzie tworzą gildię- ale nazwa gildii też jest ważna, bo jakby na to nie patrzeć lata się z takim napisem nad głową  :)
o ile nazwa , która jest śmieszna może być też fajna,  o tyle niektóre nazwy dla kogoś mogą być nie do przyjęcia- wszystko kwestia gustu
Pages: [1]
  Print