Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kto gra jeszcze na serwerach EU  (Read 5533 times)
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« on: April 24, 2009, 09:16:13 AM »

Wlasnie - kto gra,
Bywam ostatnio czesciej, ale widze raptem 4 - 5 osob w godzinach szczytu, czasami moze wiecej.

Wiec zaczynajac - na EU gra na razie

Kryszpin....

i... ?
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #1 on: April 25, 2009, 10:40:17 PM »

Samimel/Siudmak
Yavor
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #2 on: April 28, 2009, 11:06:46 AM »

A powrocilem z urlopy jakies 2 tyg temu ale raczej nie predko wroce do AoC duzo roboty a jakos my sie nie spieszy.

Dziekoweczka ze wspolnie spedzony czas no i man nadzieje do zobaczenia predzej czy pozniej!
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #3 on: August 03, 2009, 11:01:44 PM »

BUMP na temacie, żeby nie zakładać nowego.

1. odbywają się jakieś rajdy?
2. rozbudowa miasta aktualna?
3. aktywnie grające osoby?

Pytam, bo zamierzam wrócić do gry i mam dylemat co do serwera. Niby PL tańszy o 40%, ale jakoś mam opory przed tą drogą w jedną stronę - ciekaw jestem opinii ludzi z EU i PL
Spopielacz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #4 on: August 04, 2009, 12:03:14 AM »

cześć, właśnie kupiłem sobie tą grę, niebawem będę ją instalował i jak wszystko pójdzie ok, to stanę przed dylematem na jakim serwerze zacząć grać, wolałbym polski jeśli takowy istnieje. Jakie są dobre serwery, polskie, angielskie? pve, pvp? i jacy ludzie stąd tam grają?
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #5 on: August 04, 2009, 08:18:14 AM »

wszytsko zalezy jaka wersje kupiles, jeśli ang to masz wybór czy na EU czy na PL jesli polską to tylko PL - wtedcy zapraszamy do Oprawców, odbudowywujemy siły

Na PL jest zastój i srednia ilość ludzi - na EU masa. Ja na EU sie czasem pojawiam na Laerie nadal jestw  twierdzy ale jak widze czasy aktywnosci ludzi w Twierdzy to jest tragedia i jeśli się zdecyduje na przerzucenie sie na Laerie na EU to wtedy mam miejsce w unforgiven, Twierdza na EU nie istnieje i trzeba to bardzo głośno powiedzieć.

Mirek gra teraz zarowno na EU jak i na PL na EU gra Nekronem.
samimel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 38



« Reply #6 on: August 08, 2009, 11:24:39 AM »

Ja Ci powiem jak jest an EU bo nadal tam gram:P Twierdza na Cromie juz nie istnieje, Nergala nie ma juz kolo 5 miesiecy itd.Gildia bardzo podupadla jakies 3 miesiace temu stracilismy Bk i wielu gracz:/ teraz duzo polakow jest w ang gildiach albo w 9kohorcie rowniez duzej polskiej gildi gdzie bylo by wiecej ludzi gdyby nie prog 20+ lat. Atmosfera jest tam mila czesto z nimi raiduje i nie ma problemu gdy cos kazdy am rowne szanse. Jesli szukasz anglo-jezycznej gildi moge Cb wkrecic do kilku gildi w ktorych jzu bylem i odradzic wiele gildi. Jak sie zdecydujesz na Crom to napisz do Samimel albo Valtreska.

Pozdrawiam


P.S

Marvoz w twierdzy juz nikt nie raiduje, wiec jak wrocisz raczej nikogo nie zastaniesz bo wszyscy co grali aktywnie przeszli na Servery PL albo do innych gildi:/
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #7 on: September 08, 2009, 01:06:18 PM »

Crobcie tak zeby Twierdza znow zaczela raidowac ;]
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« Reply #8 on: September 08, 2009, 03:08:08 PM »

No kusi AoC...  kusi  do powrotu, faktycznie - twierdza - padła jeszcz przed wakacjami.
Czy bedzie ktos gral.... jak tak to 6+ BS w  do party zawsze chetnie

Pages: [1]
  Print