Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Yealaya podanie  (Read 2452 times)
Yealaya
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



WWW
« on: January 28, 2011, 11:43:39 AM »

Witam serdecznie ...

1. Imię, level postaci, klasa
Yealaya - 24 lvl Hunter Elf

2. Wiek
Mam 31 lat

3. Doswiadczenie w mmo
W LOTRO gram od trzech dni dopiero ... przesiadłem się z WOW-a zmeczony 5 cio letnim stażem na Globalnym realmie Aggramar, grałem w hordzie i posiadam priesta 80lvl z full T10 ... jednakże zauważyłem od 2 lat staszny spadek dbałości twórców WOwa o graczy ... coraz częściej masówka żeby sciągnąć jak najwięcej graczy niestety przez to cały klimat gry traci na wartości.

4. Coś od siebie i o sobie -
Na Imię mi Julian  i mieszkam w małym miasteczku Czechowice-Dziedzice niedaleko Bielska-Białej.
Dlaczego LOTRO ?  Przede wszystkim mam teraz trudną sytuację finansową i mamy takie momenty w życiu że musimy rezygnować z czegoś ... nie szkoda mi było opuścić WOWa z powodu ktory juz napisalem wyżej. Poza tym jak już wspomniałem zacząłem się "męczyć" w WoWie głównie tym że z powodu coraz to nowych udogodnień w świecie WOW gra straciła graczy ktorzy lubili klimat i prawdziwego ducha RPG a zyskała grono "napalonych grinderów" ktorzy stawiaja tylko na power lvling i zbieranie itemów. A przecież tego typu gry oferują więcej niż tępą chciwość gracza ;/ która niestety budzi się w takich sytuacjach.
 Zdecydowałem się napisać podanie ponieważ szukam pomocy i nauki ... człowiek uczy się całe życie więc miłe doświadczenie zostać po 5 latach znowu "newbie" :) wlasnie teraz przypomnialem sobie jakie to mile uczucie odkrywac cos nowego. Poza tym trylogię Tolkiena przeczytałem chyba z 10 razy (w tym raz po Angielsku) i byłem ciekaw tej gry. Sciągało się wieki ale już po trzech dniach gry widze że warto było ;).
 W realu zajmuję się produkcją muzyczną oraz DJ-ką.

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego?
NIe należałem jeszcze nigdzie (ciężo po 3 dniach tutaj cos napisać)

6. Przeczytałem regulamin i kodeks i akceptuję oraz rozumiem zasady.

7. Posiadam konto F2P

Z góry dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie mojego podania oraz mam nadzieję że spotkam się z pozytywnym odzewem z waszej strony.
Pozdrawiam - Julian Ressive
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: January 28, 2011, 12:06:36 PM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: January 28, 2011, 12:39:25 PM »

Za.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: January 28, 2011, 12:48:35 PM »

Za.
Idirien
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 658



« Reply #4 on: January 28, 2011, 12:52:06 PM »

Za.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #5 on: January 28, 2011, 01:37:54 PM »

Za........... drobna oplata.
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #6 on: January 28, 2011, 05:40:06 PM »

Kolega był dzisiaj świadkiem pierwszych prób orkiestry Harfona i Sigvaldiego :) mam nadzieje że nie zabilismy twych uszu ;)
Yealaya
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



WWW
« Reply #7 on: January 28, 2011, 07:09:24 PM »

jak najbardziej bylo ok ;)  jestem muzykiem in real wiec potrafie docenic tworczość :)
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #8 on: January 28, 2011, 07:16:34 PM »

to zapraszamy do wspólnego muzykowania :)
Pages: [1]
  Print