Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Koksroku-podanie  (Read 3047 times)
Koksroku
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« on: December 29, 2011, 10:26:59 PM »

1. Koksroku, 26, Human- Champion

2. 18

3. Wiele lat spędzonych w najpopularniejszych MMO takich jak WoW, Lineage II, Dragon Ball Online, Eve Online, Tibia.....

4. Nazywam się Mateusz, Mieszkam we Wrocławiu. Gram w Lotro ponieważ jestem fanem twórczości J.R.R Tolkiena więc naturalnym krokiem było granie W tego cudownego MMORPG-a. Ponadto uwielbiam piłkę nożną moją ulubioną drużyną jest FCB i nie przepadam za RM :D.... Styl gry? Na pewno nie jestem typem no-lifa, lubię delektować się grami MMO i odkrywać wszystkie smaczki z nimi związane.... Oczekuję pomocy w odkrywaniu akran tej gry jak również dobrej zabawy.

5. Nie

6. Potwierdzam, że przeczytałem o tym :D

7. f2p
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #1 on: December 29, 2011, 10:35:46 PM »

przeciw
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: December 29, 2011, 10:39:19 PM »

Koks Roku? Really?
Proponuję zmianę nicka (bo z takim niestety do nas się nie dostaniesz) i proszę o rozwinięcie podania.
Koksroku
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #3 on: December 29, 2011, 10:41:00 PM »

A gdzie się zmienia nick?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: December 29, 2011, 10:44:48 PM »

W grze to za turbine points (ok. 900TP) - albo zakłada się nową postać (co bym sugerowała w Twoim przypadku, jesli nie chcesz wydawać TP).
A tak czy inaczej - prosimy o rozwinięcie podania :)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #5 on: December 29, 2011, 10:45:30 PM »

istnieją 2 możliwości:
1-lotro store(jest to dość spora ilość TP)
2-założenie nowej postaci o normalnym nicku
Koksroku
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #6 on: December 29, 2011, 10:48:28 PM »

"Nicki wulgarne w jakimkolwiek języku, chamskie i obrażające innych, rasistowskie, z końcówkami PL, spolszczenia angielskich nazw (np.: Drożdż, Endrju), nazwy własne produktów lub osób (np. Hilaryclinton, Fanta) nie będą tolerowane.
Podobnie z imionami zawierającymi zbyt wiele polskich znaków, ponieważ często gramy z osobami nie mówiącymi po polsku. (Szczepan – piękne imię, jednak każdy nie-Polak polamie sobie na nim język). "

Przepraszam ale nie łamię dekalogu tej gildii i sorry ale nie bardzo chce mi się grać od nowa więc prosiłbym nie obrażać mojego nicku.....każdy ma prawo do inwencji własnej a nie losowego generowania nicku w grze....

Oczywiście podanie rozwinę....
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #7 on: December 30, 2011, 08:28:49 AM »

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0

Quote
3.   Nazewnictwo – klimatyczność – szacunek i kultura dotyczą również imion na forum i w grze. Nicki wulgarne w jakimkolwiek języku, chamskie i obrażające innych, rasistowskie, z końcówkami PL, spolszczenia angielskich nazw (np.: Drożdż, Endrju), nazwy własne produktów lub osób (np. Hilaryclinton, Fanta) nie będą tolerowane.
Podobnie z imionami zawierającymi zbyt wiele polskich znaków, ponieważ często gramy z osobami nie mówiącymi po polsku. (Szczepan – piękne imię, jednak każdy nie-Polak polamie sobie na nim język).
Cytując dalej, jeżeli już chcemy się przerzucać się kawałkami regulaminu...
Quote
Każdy guild Master ma prawo poluzować lub zaostrzyć wymagania związane z imionami.

Przeciw
Koksroku
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #8 on: December 30, 2011, 11:19:55 AM »

Zatem nie mam zamiaru dołączać do waszej zdziecinniałej gildii, w której przy tworzeniu imion 99% z was posługuje się losowaniem bo nie macie za grosz kreatywności...... Założę własną gildię i już nie długo zobaczymy kto będzie lepszy!!!
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #9 on: December 30, 2011, 11:29:26 AM »

A zatem.... , powodzenia  :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #10 on: December 30, 2011, 12:34:14 PM »

Ehh.. Zawsze sie tacy znajda. Powodzenia zycze w szukaniu tak doroslych jak i  dojzalych ludzi, oraz z tak bogata kreatywnascia i fantazja jaka sam prezentujesz.

Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #11 on: December 30, 2011, 12:51:45 PM »

Piszesz o zdziecinniałej gildii a sam młody człowieku masz ledwie 18 lat... :)
Również życzę powodzenia przy towrzeniu nowej gildii, oraz wielu sukcesów w grze...
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #12 on: December 30, 2011, 01:07:34 PM »

Nazywać dziećmi gildię w której połowa osób jest po 30? No proszę Ciebie - a jest w regulaminie przy tym podpunkcie tzw. ''Klimatyczność'' - nie wiem czy ''koksroku'' jest klimatyczny do LOTR.
Pozdrawiam i powodzenia w założeniu kolejnej f2p guild która utrzyma się max 2 tygodnie :)
Sheviq
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #13 on: December 30, 2011, 01:11:56 PM »

Zatem nie mam zamiaru dołączać do waszej zdziecinniałej gildii, w której przy tworzeniu imion 99% z was posługuje się losowaniem bo nie macie za grosz kreatywności...... Założę własną gildię i już nie długo zobaczymy kto będzie lepszy!!!

gratuluję kreatywności ukazanej przy tworzeniu własnego nicku ^^
ADMINISTRACJA
Administrator
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 0


« Reply #14 on: December 30, 2011, 01:28:45 PM »

W związku z zakończeniem procesu rekrutacyjnego i początkiem niepotrzebnych dyskusji temat zostaje zamknięty.
Pages: [1]
  Print