Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Adanins  (Read 1969 times)
Adanins
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: December 29, 2011, 10:23:52 PM »

1. Imię, level postaci,  klasa 
 Adanis, człek, 19lvl, champion

2. Wiek
 14 lat

3. Doswiadczenie w mmo
4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś.

Nazywam się Mateusz i mieszkam w Gdańsku.  Wbrew mojemu młodego wieku grałem już w bardzo wiele mmo od 9dragons, knight online, WoT po cabal, Wowa, Silkroad i wiele innych. W tym rodzaju gier jestem bardzo wybredny, szybko się nimi nudzę (dobijam do 30lvl i zostawiam). Lotro zaś w przeciwieństwie do innych gier wciąga mnie. Ostatnio do tej gry usiadłem po roku przerwy(ze względu na szkołę) i nadal nie jest to dla mnie monotonne nabijanie levela. Jeszcze lubię tą grę za to że jest umiejscowiona w świecie Władcy pierścienii, jednej z mojej ulubionej fantastyki z wielu. Czytam dużo książek przeważnie fantastyka ale zdarza mi się przecztać kryminał albo sensację. Moje ulubione książki, bądź sagi to "Saga o wiedźminie" Andrzeja Sapkowskiego, "Saga o Jakubie Wędrowyczu" Andrzeja Pilipiuka, "Pustynna Włócznia" Petera Bretta "Sztuka infiltracji" Kevina D. Mitnicka i "Podręcznik hakera, wszystko w dobie internetu"
Dr-K . Interesuję się grafiką komputerową, programowaniem w C++, no i oczywiście zabezpieczeniami w komputerach. Słucham Heavy metalu i rocka z wszystkimi ich podgatunkami. Gram też na gitarze akustycznej od roku i powiem, że cieszę się z mojego obecnego poziomu.

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego. 
 Nie należałem.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje
 Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
 F2p i chyba nie będę zmieniał
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: December 29, 2011, 10:36:40 PM »

Za - ale zw względu na wiek proponuję przedłużony okres próbny.
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #2 on: December 29, 2011, 10:37:40 PM »

j.w.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: December 29, 2011, 10:42:04 PM »

Za.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #4 on: December 29, 2011, 10:47:19 PM »

Za...kwitł jaśmin
Pages: [1]
  Print