Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Dobromir  (Read 2609 times)
Dobromir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« on: October 03, 2011, 05:10:47 PM »

1. Dobromir, zaklninacz, 20 lvl; Brzetysław, paladyn 2 lvl

2. 34

3. Nie wiem nawet co to MMO :)

4. Na imię mam Krzysztof, od gildii oczekuję, że nie będę jedynym grającym w niej graczem, minimum kultury, niewymuszanie logowań o konkretnych porach, instalowania konkretnych komunikatorów, zakupu nowych mikrofonów bo poprzedni trzeszczy itp.

5. Tymi postaciami nie należałem a przynajmniej nie pamiętam. Dobromirem dobiłem 20 poziomu nie będąc w żadnej gildii i nie korzystając z buffów. Jednak gra w pojedynkę nudzi.

6. Przeczytałem i akceptuję. Jedynie odnośnie polskich imion proszę o wyrozumiałość.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, VIP Nie znam się na tych skrótach. Mam wykupione 80% adv packów. Do wykupienia VoT brakuje mi niecałe dwieście turbinek. Zanim dobiję do 16 levelu Brzetysławem wyfarmię.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: October 04, 2011, 09:37:29 AM »

Cóż w sumie aż tak kategoryczne wymagania jakie są np w LotRO mogą w DDO nie mieć zbytnio sensu bo tu wielu polaków ma już ksywki podobne do twojej ;D.

Przyjmujemy cię więc chociaż ciekawi mnie jak obcokrajowcy będą wymawiać Brzetyslaw (może jak po hebrajsku dodadzą 'a' i będzie Barz). Zaraz wyśle sigile.
Dobromir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« Reply #2 on: October 04, 2011, 11:08:41 AM »

Jak by nie wymówił i tak nie zrozumiem co mówi, bo angielski znam ledwo co. Z tego samego powodu kontaktów poza gildiami polskimi nie będę szukał.

Wymawiają przypadkowe zlepki liter typu allkkjdjh to z tym tez sobie poradzą. Takie imię od razu wskazuje na Słowianina co ułatwia kontakty i tłumaczy wiele rzeczy.

Dzięki. Postaram się nie zawieść.
Pages: [1]
  Print