Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Co z gildią?  (Read 3612 times)
Dobromir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« on: December 04, 2011, 09:27:56 PM »

Jeśli kończysz przygodę w DDO to przekaż liderowanie jedynej osobie, której się jeszcze chce czyli mnie.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: December 05, 2011, 01:50:40 PM »

Miło cię znowu 'widzieć' mam nadzieję że już wszystko masz ok z tym dostawcą.

Sprawa wygląda następująco do tej pory było mniej więcej podobnie w moim przypadku, wchodziłem na maina bawiłem się na AH trochę z craftem i zbierałem tokeny w nadziei na coś na mój lvl. Więc tez niewesoło to wyglądało...

Owszem mam zamiar grać w SW:TORa, ale całkiem zarzucać gry w DDO nie zamierzam. Kicha w tej gildii polega przede wszystkim na jej liczebności mamy zwyczajnie za mało ludzi, te podania trochę chyba straszą. Wadą reklamowania się na stronie DDOpl jest zdecydowanie to że gildia przez 50% czasu antenowego nie chce działać ostatnio (co to odpalam to kicha). Powodem dla którego tak mało wchodziłem był prosty fakt, że nie miałem z kim grać, ani nawet pogadać bo w gildii byłem wyłącznie ja online. Teraz skoro wróciłeś to pisze w  tym właśnie temacie (specjalnie nie w tym drugim, bo Fallkę prosiłem o subskrypcję działu to ten wpierw zauważy) i sugeruje że trzeba zoorganizować wspólną politykę promocyjną bo w tym składzie (zrozumcie nic do was nie mam spoko jesteście) daleko nie zajedziemy bo jest nas zwyczajnie za mało i nigdy nie ma pewności że 2 osoby naraz będą zalogowane. Póki co nasza Reklama:
- jest reklamówka króciutka w info na MyDDO (prawie niemożliwe do znalezienia)
- jest reklama na forum DDOpl (myślałem nad odświeżeniem, ale to raczej jak zdobędziemy airshipa wtedy to będzie mieć większy sens)
- jest 'szkielet' stronki na fejsie http://www.facebook.com/pages/Twierdza-DDO/213469332054659?sk=wall wskazane by było cobyście lubię to kliknęli xD
I to póki co nasza reklama. Odzew? Cóż widać Dobromir i Fallka nikt więcej. Ja już nie znam innych miejsc poza głównym forum (gdzie nie mam pewności czy jest sens gildie jednonarodową reklamować) gdzie można by się zareklamować.

Coś trzeba zrobić by przeciągnąć na naszą stronę parę wartościowych jednostek, ale zdaje się że albo:
- wszyscy się boją podań (prawdopodobne)
- nie chcą bez airshipa (no cóż zostaje mieć nadzieję, że to to, bo brak dzięki Dobromirowi głownie ledwie pół rangi)

Krótko coś musimy zrobić skoro zaczynamy się byudzić ze snu jesiennego.

Na początek sugerowałbym pomyśleć może nad jakimś modelem reklamy nowym (tu jest stary akurat wówczas nie miałem office więc wirtualny https://docs.google.com/document/d/1gH1QREiUJbNcMp4D-UXcKAQpUpW2e4b0VCFRaDS6CrI/edit?hl=en_US)
Dobromir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« Reply #2 on: December 05, 2011, 07:02:29 PM »

Na reklamę pomysłu nie mam. Mogę jedynie zapewnić, że będę grać. Jeśli spotkam rodaka to będę próbował namówić.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: December 05, 2011, 07:18:43 PM »

Ok i zapomniałem ci w sumie powiedzieć jak byłem w grze, że razem z Fallką po przypadku Arsenlupina (tego gościa co do mnie odesłałeś) ustaliliśmy pewną zasadę mianowicie nazwijmy to 'wyłączność' w sensie żeby dana osoba nie miała 1 postaci w naszej gildii, a drugiej w jakiejś innej (tylko albo tu albo tu - wybór), żeby nie dochodziło to podbierania członków (których i tak mamy mało), bo nie sądzę, żeby zadziałało to w druga stronę, zresztą byłoby to trochę chamskie w stosunku do tej drugiej gildii (oczekujemy czegoś to zapewnijmy to innym). Dla mnie taka zasada wydaje się odpowiednia.

Na razie tyle mam nadzieję że Fallka doda swoje 3 grosze ;P
Dobromir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« Reply #4 on: December 07, 2011, 11:27:22 AM »

Trochę nie na temat, ale właśnie dobiliśmy (właściwie ja dobiłem) do 20 poziomu gildii. :)
 W depozycie leżą pieniądze na statek. Pozostaje żeby lider się zalogował i kupił.
Pages: [1]
  Print