Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Opinie/wrażenia o klasach  (Read 2659 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« on: May 11, 2009, 12:30:35 PM »

Może w wolnej chwili opiszecie wrażenia z grywalności waszych klas solo/ewentualnie pvp?

Ja do tej pory przetestowalem SM do lvl 17 - niezwykle plynne solo, po nabiciu 2k DP i zbufowaniu peta nastepne 2k DP lapie sie zanim buff zejdzie z peta, planujac neco aggro da sie solo bic po 2 moby 4*.

Kleryk do lvl 13 - zabija ok 1/3 razy wolniej niz SM, o wiele mniej skili do uzywania, solo nieco nudnawy, prawdopodobnie duzo wiecej funu w grupach.

Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #1 on: May 14, 2009, 12:01:19 AM »

Ja próbowałem już Spiritmastera(18), Chantera(26) i Sorca(20).
Jak dla mnie Sorc > Chanter > SM jeśli chodzi o fun płynący z gry.
SM nudny, łatwy ale praktycznie nie trzeba nic robić, mobki same schodzą, całą robotę odwala spirit,
Chanter ok - fajna klasa melee z dobrym leczeniem, ale też jakiś za łatwy, trzeba mieć ogromnego pecha żeby dać się nim zabić i przez to walki są jakieś mniej satysfakcjonujące :|
 za to Sorc to już inna bajka bo kopie ładnie ale jest strasznie miekki, więc trzeba się napocić, żeby zdejmować mobki zanim podejdą, a walka z wiecej niż dwoma to już masakra :)
worlock
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #2 on: August 30, 2009, 06:38:35 PM »

Zgadzam się gra Sorcem jest masakryczna jeżeli chodzi o trudność, owszem ma duży DPS ale ginie szybko jeżeli chodzi o załatwianie mobków to tylko pojedynczo, najlepiej wywabiać, niezłą klasą jest podobno Gladiator, ale szczegółowo się nie wypowiem ponieważ grałem nim tylko chwilkę. 
Pages: [1]
  Print