Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print  
Autor Topic: przyszłość LOTRO a ortografia :)  (Read 34018 times)
Sifar
Gość
« on: June 22, 2008, 09:25:24 AM »

Hej. znalazłem to gdzieś na internecie :
http://www.visionsofthering.com/expac_timeline.shtml
czy ktoś się orientuje czy tak ma wyglądać dodowanie booków oraz przyszłość "rozbudowy" LOTRO ?:)

a i takie statystyczne pytanie ; czy ktoś się orientuje ile mniej więcej LOTRO posiada graczy?
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #1 on: June 22, 2008, 11:57:53 AM »

IMO prawdopodobieństwo tych map wynosi ~ 50 %, ponieważ nie z każdym bookiem powstawała nowa kraina w LotRO. Na tej mapce natomiast jest pokazane, że z każdym bookiem dodadzą nową krainę.
A co do ilości graczy w LotRO to nie wiem ile ma aktywnych kont teraz ;).
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: June 22, 2008, 12:02:51 PM »

A jakie ma znaczenie ile kont jest aktywnych ? Zawsze ejst z kim pograc, zawsze mozna liczyc na dobra zabawe. Z tego co widze ludzi raczej przybywa jak ubywa. Co z tego, ze na przyklad w AoC gra milion osob jesli gra sie wiekszosci znudzila juz :P
Thorres
Gość
« Reply #3 on: June 22, 2008, 01:06:32 PM »

Znajomy który grywał długo w lotro zainteresował sie tym tematem jakiś czas temu i po "badaniach" stwierdził iż na dzień dzisiejszy populacja EU/US lotro wynosi około 800tyś. graczy.

Niewiedział tylko jak AoC wpływa na tą liczbe.

PS:
Niepytajcie mnie jakie zasoby internetowe przeszukiwał aby znaleźć tą liczbe bo niepytałem go oto.
CYAS-3
Gość
« Reply #4 on: June 22, 2008, 01:13:10 PM »

Thorres ale ten twój znajomy chyba coś przekręcił populacja Lotro to ponad 5 mln ludzi tak gdzieś wyczytałem jakiś czas temu 800 tyś to tyle osób gra w tibie xD
Thorres
Gość
« Reply #5 on: June 22, 2008, 04:16:37 PM »

Thorres ale ten twój znajomy chyba coś przekręcił populacja Lotro to ponad 5 mln ludzi tak gdzieś wyczytałem jakiś czas temu 800 tyś to tyle osób gra w tibie xD

No comment -_-

PS:
Raczej jest chyba na odwrót....
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: June 22, 2008, 05:37:06 PM »

Zapytajcie Funcomu najlepiej.
A ja powtarzam pytanie - na co komu ta wiedza ?

Co do przyszlosci gry to ja widze ja bardzo dobrze. Kolejny book tuz tuz, dodatek tez nie tak daleko, bedzie co robic. A ze jeszcze nie zrobilem wszystkiego co mozna do tej pory to nie przejmuje sie takimi rzeczami :)
CYAS-3
Gość
« Reply #7 on: June 22, 2008, 07:32:03 PM »

Wiesz co Thorres >:( >:( Poprostu śmieszne ;D
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #8 on: June 22, 2008, 10:21:41 PM »

A ja powtarzam pytanie - na co komu ta wiedza ?

Popieram... co za różnica czy jest 800k czy 5 mln jak i tak nam do rajdu do Rifta więcej niż 12 nie wejdzie? ::)
Thorres
Gość
« Reply #9 on: June 22, 2008, 10:25:35 PM »

Zapytajcie Funcomu najlepiej.
A ja powtarzam pytanie - na co komu ta wiedza ?
pory
Co do przyszlosci gry to ja widze ja bardzo dobrze. Kolejny book tuz tuz, dodatek tez nie tak daleko, bedzie co robic. A ze jeszcze nie zrobilem wszystkiego co mozna do tej to nie przejmuje sie takimi rzeczami :)

Nie Funcomu tylko Turbine!!!

A poco mi ta wiedza???
Ano z czystej ludzkiej ciekawości aby można było o czymś porozmawiać z kumplami przy pivie  :P
CYAS-3
Gość
« Reply #10 on: June 23, 2008, 12:07:59 AM »

Co ci powiem że w AoC gra już ponad 1 mln osób więc w Lotro chyba więcej trzeba troche popatrzeć,poszperać ,pomyśleć i po necie pogrzebać http://aoc.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=190&Itemid=1 W Lotro ma już ponad rok no więc chyba pewne jest "ciołku.. że więcej osób gra w Lotro i sie nie wykłucaj.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #11 on: June 23, 2008, 12:13:35 AM »

LOL - gdybyśmy szli takim tokiem rozumowania to Linage miałby ponad 20 mln graczy :D a AoC zdobyło tyle graczy bo wszyscy myśleli, że będzie to gra, która będzie lepsza od LotRO oraz WoWa.  ::) ::) ::)
CYAS-3
Gość
« Reply #12 on: June 23, 2008, 12:26:22 AM »

Ej wy czytacie to co piszecie?World of Warcraft ma grubo ponad 10 mln.
Thorres
Gość
« Reply #13 on: June 23, 2008, 12:53:56 AM »

Lotro ma już ponad rok no więc chyba pewne jest "ciołku.. że więcej osób gra w Lotro i sie nie wykłucaj.

Ciołku...??
ładnie, ładnie....  :-\ (niema to jak kogoś obrazić kiedy ktoś ma inne zdanie niż ty...)

PS:
Takie rozumowanie jest troche nielogiczne poniewaz jak by liczba graczy wzrastała od premiery to równoczesnie z tym powiekszała by sie liczba serverów. A liczba serverów od dłuższego czasu jest stała i niesą dodawane nowe.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #14 on: June 23, 2008, 08:02:18 AM »

Zapytajcie Funcomu najlepiej.
A ja powtarzam pytanie - na co komu ta wiedza ?
pory
Co do przyszlosci gry to ja widze ja bardzo dobrze. Kolejny book tuz tuz, dodatek tez nie tak daleko, bedzie co robic. A ze jeszcze nie zrobilem wszystkiego co mozna do tej to nie przejmuje sie takimi rzeczami :)

Nie Funcomu tylko Turbine!!!

A poco mi ta wiedza???
Ano z czystej ludzkiej ciekawości aby można było o czymś porozmawiać z kumplami przy pivie  :P


Fakt moj blad. Myslalem o jednym napisalem drugie.

A jesli z kumplami nie masz o czym rozmawiac przy piwie to proponuje o samej grze i jej swiecie, a nie o tym ile osob w nia gra.

Ja sie juz nie dokladam do tej dyskusji bo jak mowilem wczesniej, moim zdaniem do niczego nie prowadzi :)
Pages: [1] 2 3 ... 8
  Print