Pages: [1] 2 3 ... 13
  Print  
Autor Topic: Informacje na temat nadchodzącego stres testu  (Read 41642 times)
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« on: November 16, 2011, 03:54:06 AM »

Na forum SW:TOR wyczytałem bardzo ciekawą informację dla obecnych testerów.
Fakt faktem że trzeba będzie pobrać kolejnych 20gb danych, jednak nie będzie potrzeby pobierania całego nowego klienta. To będzie zwykła łatka, patch.
Oraz
Zachowane zostaną postacie.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #1 on: November 16, 2011, 08:32:19 AM »

Czyli postacie które stożymy w becie będą dalej funkcjonować po wypuszczeniu gry? Myślałem, że tym wszystkim co testują teraz lub wcześniej grę testowali to zostaną zresetowane im postacie byśmy wszyscy zaczęli z tego samego poziomu wspólnie. Ale jeżeli tak nie jest to nie podoba mi się taka wiadomość za bardzo :/ To tylko moje zdanie
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: November 16, 2011, 08:41:16 AM »

Nie tak Modnok ;].
Postacie ze wcześniejszych etapów bety zostaną zachowane na stress testy i dalsze testowanie na nowym kliencie. Natomiast nie zakładam innej możliwości jak zupełny wipe przy premierze gry.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #3 on: November 16, 2011, 08:42:42 AM »

Ufff... bo zabrzmiało mi to inaczej ale teraz jestem spokojny :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #4 on: November 17, 2011, 01:58:42 PM »

Nadchodzący test planowany jest przez Bioware na ostatni weekend listopada. Podkreślam słowo "planowany":)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #5 on: November 21, 2011, 10:58:12 AM »

Bioware zaczęło rozsyłać maile z linkami do pobrania klienta na weekendowy test. Jeśli ktoś nie dostał jeszcze maila niech sprawdzi swtor.com/tester - ja miałem tam już link zanim dostałem maila.
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #6 on: November 21, 2011, 11:11:38 AM »

Jak wam się uda wbić to proponuję w weekend grać na Kissai Caste - to serwer EU , PVE

BTW klient jest od 8 rano do ściągnięcia - nawet jeśli jeszcze nie dostaliście maila wystarczy zaakceptować zaproszenie.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #7 on: November 21, 2011, 11:26:53 AM »

Może by tak odgórnie wybrać główny serwer na którym będziemy grali? Całą nasza gildia by się tam udała i tyle. Skoro padła propozycja Kissai Caste to już niech tak zostanie. Potrzeba by było jedynie rozesłania info po ludziach.

BTW gdzie znajdę info o tym programie którego używacie do rozmów?
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #8 on: November 21, 2011, 11:29:10 AM »

Nadal nic nie przesłali :/ Pewnie stopniowo wysyłają by wszyscy na raz nie ściągali... Miało by to tylko sens jak by faktycznie ci co dostali dziś ściągali dzisiaj ale przecież nie musi dziś może jutro z tymi co jutro dostaną i tym sposobem zrobią się do piątku korki prawdopodobnie :/ Ale to pewnie moje marudzenie tylko wynikające z frustrowania bo nie dostałem zapro do pobierania :D
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #9 on: November 21, 2011, 11:32:52 AM »

Może by tak odgórnie wybrać główny serwer na którym będziemy grali? Całą nasza gildia by się tam udała i tyle. Skoro padła propozycja Kissai Caste to już niech tak zostanie. Potrzeba by było jedynie rozesłania info po ludziach.

BTW gdzie znajdę info o tym programie którego używacie do rozmów?

Jeżeli mówisz tylko o becie to tak, serwer zaproponowany jest jak najbardziej dobrym pomysłem, ale gdy już gra wyjdzie to nie wiadomo jak się to potoczy bo system naszą cała gildie umieści na którymś z serwerów.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #10 on: November 21, 2011, 11:39:53 AM »

Temat jest o nadchodzącej becie więc logiczne jest to że o tym mówię :P.

Po za tym lepiej nie czekać na email, lepiej i pewniej będzie sprawdzić stronę testera.

Ja wsysam teraz, właśnie z tego powodu aby uniknąć ewentualnych korków.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #11 on: November 21, 2011, 11:49:32 AM »

Dzięki Earl za cynk. Po powrocie do domu trza będzie zapuścić ściąganie.

Możemy się umówić, że na ten moment serwer do stress testu wybierajcie Kissai Caste żeby pobiegac faktycznie razem.

Info w sprawie komunikatora głosowego postaram się zamieścić jeszcze dzisiaj.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #12 on: November 21, 2011, 12:03:42 PM »

Co do wyboru serwera - ja mam problem. Nie chcę sobie spoilowac nawet najmniejszego fragmentu fabuły przed premierą więc postanowiłem w betę grać tylko postaciami imperialnymi. Będzie ktoś jeszcze grał w becie po stronie Imperium?
Bart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


« Reply #13 on: November 21, 2011, 12:15:37 PM »

Ja mam postacie bo obu stronach na tym serwerze
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #14 on: November 21, 2011, 12:38:13 PM »

Kolejne pytanie brzmi czy "weekendowi" testerzy zostaną wpuszczeni na "zwykle" serwery bety. Na oficjalnym forum widziałem już prośby od testerów żeby serwery "zwykłe" i "weekendowe" były od siebie oddzielone.
Pages: [1] 2 3 ... 13
  Print