Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print  
Autor Topic: Warhammer 40.000 - Eternal Crusade [was: Dark Millenium Online]  (Read 34051 times)
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #75 on: December 03, 2013, 08:33:57 PM »

Już prawie zapomniałem:

http://www.40k-universe.pl/2013/11/16/jest-pierwszy-game-play-z-eternal-crusade/

co prawda szału nie ma ale zawsze coś...
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #76 on: December 03, 2013, 09:07:54 PM »

Ech.. liczyłem na mmo w uniwersum 40k, ale chyba szybciej dostanę emeryturę. Już mi się książki kończą :P
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #77 on: December 03, 2013, 09:10:25 PM »

MMO nie ma, miało być, ale nie będzie :P
Filmik już od pewnego czasu w sieci i wygląda na to, że będzie to po prostu Space Marine w wersji na bardzo wielu graczy ;) Nie mam nic przeciwko, oby tylko nic nie cięło i było interesujące.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #78 on: December 04, 2013, 08:07:44 AM »

Ech.. liczyłem na mmo w uniwersum 40k, ale chyba szybciej dostanę emeryturę. Już mi się książki kończą :P

Ja przeszedłem już na angielskie wydania - trochę ciężko ale zawsze język się rozbuduje :)
A opcja Space Marine po sieci tez mi się podoba.
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #79 on: December 04, 2013, 01:43:04 PM »

Ja przeszedłem już na angielskie wydania - trochę ciężko ale zawsze język się rozbuduje :)
A opcja Space Marine po sieci tez mi się podoba.

Jakbyś czytał wersje Copernicusa to bys z pocałowaniem ręki czytał angielskie wersje. Szkoda, ze BL poleciała w kulki i zabrała prawa do tłumaczeń :( Fabryka Słów dawała rade.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #80 on: December 05, 2013, 02:45:44 PM »

Ja przeszedłem już na angielskie wydania - trochę ciężko ale zawsze język się rozbuduje :)
A opcja Space Marine po sieci tez mi się podoba.

Jakbyś czytał wersje Copernicusa to bys z pocałowaniem ręki czytał angielskie wersje. Szkoda, ze BL poleciała w kulki i zabrała prawa do tłumaczeń :( Fabryka Słów dawała rade.

Z wielkim bólem przeczytałem że BL wycofuje licencję na Fabryki - a Copernicusa nigdy nie czytałem - może i dobrze; A BL w kulki poleciała, bo tam gdzie BL ma w kraju swój oddział to dalej będzie tłumaczyć na inne języki - nie chcą tylko by zewnętrzne firmy tłumaczyły ich dzieła. Niemcy czy francuzi mają spokój - my bylibyśmy w raju gdyby BL otworzyła polski oddział, ale to się pewnie nie stanie;
Zaan
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Remember, remember the fifth of November


« Reply #81 on: March 30, 2017, 12:13:08 PM »

Odnawiam temat.
Czym nie jest Eternal Crusade to już wszyscy wiemy.   ;)
Powiem wam czym jest  :) Dla mnie który poświęcił już grze sporo czasu i rozegrał wiele meczy jest przyjemną budżetową strzelanką on-line na wiele wiele osób, nawet 60, która przeszła 2 tygodnie temu na Free to Play. Dużo myślenia strategicznego, na pewno więcej niż w grach od Dice, gdzie każdy sobie, bardzo fajne community, prawie zero flameu, mniej zręcznościowa niż wiele innych tego typu gier.
Założyłem oddział Twierdzy po stronie Chaosu, proszę poszukać mnie albo na Steam pod nickiem Zaan, lub w grze jako deafener. Jak to zawiedzie to dajcie znać na forum jak ktoś ma ochotę trochę pograć w miłym towarzystwie pod sztandarem Twierdzy  :)
Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print