Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Najlepsi - najgorsi leaderzy rajdow w etten  (Read 10698 times)
Radiel
Gość
« on: July 22, 2008, 07:24:22 AM »

W zwiazku z tym ze mozna zdrowo sie wkopac bedac w rajdzie prowadzonym przez jakiegos niemote - proponuje abyscie podali swoje typy w tym temacie

Ja jako najlepszych uwazam Carcasstro i Phineusa Ewidentnie dwoch najlepszych liderow - wymagaja jednak slepego posluszenstwa bo inaczej mozna dostac kicka (slusznie zreszta)

Najgorszy: Eliandil - dzieciak (grek) strasznie klnie i obraza ludzi (rowniez po grecku - znam pare slow w tym jezyku...on chyba mysli ze tylko on zna wiec zdrowo jedzie po ludziach przy akompaniamencie smiechu kolesi w tle  ktory czesto slychac na voicie), rowniez na ooc - co jeszcze byloby wybaczalne ale do tego kompletnie nie wie co to jakakolwiek taktyka - polegjaca na dopchaniu sie do lidera w rajdzie i krzyczenia "charge!, charge now!" najczesciej bez jakiegokolwiek zastanowienia co bardzo czesto konczy sie wpedzeniem w slepy zaulek i grupowym wipe'm.
Dramatem jest to ze na pvp nawet najgorszy chetny do dowodzenia jest lepszy niz zaden (nie ma chetnych)  wiec dzieciak to wykorzystuje i robi co mu sie podoba...

Ze mna tez zadarl kilka dni temu kiedy zwracalem mu uwage (wraz z innymi ludzmi) zeby zapanowal nad jezykiem - do tego stopnia na mnie naskoczyl ze zglosilem to ticketem.

Gosc obraza mnie na ooc (nie tylko mnie zreszta) cale szczescie ze mam dobra opinie na pvp u "normalnych", dobrych graczy (jak np. Carcasstro) wiec raczej mnie to nie boli a tylko wkurza. Uwazajcie na goscia!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 22, 2008, 08:56:21 AM »

ja jeszcze ztych lepszych bym powiedziala "Loge" - znam gostka nie z pvp, tylko z instancji, ale wiem od zaufanych ludzi, ze dobrze dowodzi.

A co do gowniarza, o ktorym pisze Radiel - mam nadzieje, ze ticket odniesie efekt i chlopak poniesie konsekwencje. Buractwo trzeba zwalczac, a widac, ze chlopak nie dorosl jeszcze do tego, by miec dostep do mmo:)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #2 on: July 22, 2008, 11:36:08 AM »

tia z Loge'em troche tez pogralem - glownie na pvp ;] dobrze leaduje ;]
co do Eliandila... maly chamski nolife, dzis przez cala noc gankowa gy luga z lm/mns i xxhunterami... noob... ale i tak moj warg podbil sobie o 200ratinga ;p
Radiel
Gość
« Reply #3 on: July 23, 2008, 06:55:22 AM »

Aaaa no oczywiscie ze Loge jeszcze - zapomnialem go wymienic....
Donlin
Przybysz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #4 on: July 23, 2008, 02:44:35 PM »

A co z Oaktree? :) Też przecież dobry jest.
Asmodeus
Gość
« Reply #5 on: July 23, 2008, 06:29:08 PM »

zajebiscie prowadzi deathtoyou   to pod nim  wycielismy 2 rajdy freepow  jednym rajdem na raz  i pare razy oba pod rzad.  :)
marokgd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #6 on: September 23, 2008, 12:33:42 PM »

czy Wy nie czytacie treahtow na codemasters? wiecie kto to jest Eliandil ? to bez watpeina najlepszy leader na wszystkich serwerach. Wy sie smiejecie . . . a z nim robia wywiady do greckich i amerykanskich czasopism komputerowych. Na kazdym serwerze sa l\tzw "lowcy taletnow" ich rola polega na znaleznienu pRo graczy i zaoferowania im np wspolpracy do tworzenia patchow czy recenzowania gier. Taktyka Eliandila jest prosta. . . walczymy wygrywamy alvbo waczymy i kazdy ginie . Nie jestes porabane latanie na okolo skalek albo campowanie w keepie po 3h. Na forum codemasters byl topic . . wypowiedzi na kiklanascie stron i pojawialy sie imona graczy : Eliandil , Carcastro , Darkz wspolnie z Jiomer ,Vinci , Oaktree , Alexandria . Reszta freepowych leaderow sa to gracze nowi i robia debile taktyki jak Eiden, Isoxorius z flankowaniem i mala iloscia renown . To ze Eliandil klnie to co z tego? jak jestes nobem to masz pojechane . . .  chcesz gwiazdke nie graj w moim raidzie !> taka zasada. Boisz sie zginac nie graj ze mna bo jestse cienki.

co do creepow : Fangwise, Speedygonzales, <--Ci dwaj zasluguja na pochwale.
Deathtoyou czy Crasher to 2camperow ktorych na otwartym polu sie jedzie polowa raidu bo graja jak wymoczki. Zaden z nich nie ma skilla zeby pobiegac solo i w grupie to widac. Te powalone melodyjki z benny hilla to zal. deathtoyou przegrywa solo na R9 z Vincim i wracam zaraz ze zrolowanym Trollem i na ooc leci tylko : what a nub . . shame for him do 30osob.

nie wiem w jakich raidach gracie ale jest to smieszne wydaje mi sie . . zreszta napotykajac twierdze na innych mapach wiekszego ranku niz 6 nie widzialem co mowi samo za siebie . i czemu biegacie z common dmg na etten ? obrazacie innych a jak taki Eliandil widzi tanka z coommmon dmg to cala gildia ma pojechana za to ze ktos z 50lv na etten lata z common .

Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #7 on: September 23, 2008, 01:12:56 PM »

zreszta napotykajac twierdze na innych mapach wiekszego ranku niz 6 nie widzialem co mowi samo za siebie . i czemu biegacie z common dmg na etten ?

Ten fragment wyraźnie zalatuje mi Vincim.
Ja tam nowy w Etten jestem (rank 4 zarówno na creepach, jak i na freepach), ale pamiętam jak Vinci wyśmiał wszystkich Hunterów z Twierdzy, że biegają z łukami na Common Dmg. Śmiał się wtedy również ze mnie, zupełnie nie rozumiem dlaczego - fakt, że nie miałem żadnych olejów, ale za to mój łuk standardowo robił Fire Dmg, czego już mu się sprawdzać nie chciało (na pewno mogłem mieć lepszy sprzęt, ale nie miałem i się źle z tego powodu nie czułem, bo po dwóch latach rywalizacji w Guild Wars, PvP w Ettens traktuję jako zabawę - jeśli to liderowi przeszkadza, jego prawo ze mną nie grać).
Co do przeklinania: Speedy przeklina bardzo dużo, ale nikt nie robi z tego problemu, bo nigdy nie wjeżdża personalnie na żadnego gracza - jak się nie słucha rozkazów, to jest kick i po sprawie, żadnego obrażania (niestety Eliandila oceniać mi nie wypada, bo z nim nigdy nie grałem).
Ze swojego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że Alexandria obraża się strasznie i szybko rejdżuje, Isoxorius rzeczywiście karze biegać dookoła mapy, ale nie stroni od walki, tylko ma trochę zbyt mało charyzmy i gracze potrafią się rozbiec mimo rozkazu walki do końca. Mogę dodać do osób nie wymienionych Selarne, który bardzo ładnie prowadzi i zawsze pod jego dowództwem wpada sporo Renown, niestety jego wadą jest chorobliwe sprawdzanie komunikatywności i ciągłe zabawy Rdy - Not Rdy.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #8 on: September 23, 2008, 01:21:48 PM »

czy Wy nie czytacie treahtow na codemasters? wiecie kto to jest Eliandil ? to bez watpeina najlepszy leader na wszystkich serwerach. Wy sie smiejecie . . . a z nim robia wywiady do greckich i amerykanskich czasopism komputerowych. Na kazdym serwerze sa l\tzw "lowcy taletnow" ich rola polega na znaleznienu pRo graczy i zaoferowania im np wspolpracy do tworzenia patchow czy recenzowania gier. Taktyka Eliandila jest prosta. . . walczymy wygrywamy alvbo waczymy i kazdy ginie . Nie jestes porabane latanie na okolo skalek albo campowanie w keepie po 3h. Na forum codemasters byl topic . . wypowiedzi na kiklanascie stron i pojawialy sie imona graczy : Eliandil , Carcastro , Darkz wspolnie z Jiomer ,Vinci , Oaktree , Alexandria . Reszta freepowych leaderow sa to gracze nowi i robia debile taktyki jak Eiden, Isoxorius z flankowaniem i mala iloscia renown . To ze Eliandil klnie to co z tego? jak jestes nobem to masz pojechane . . .  chcesz gwiazdke nie graj w moim raidzie !> taka zasada. Boisz sie zginac nie graj ze mna bo jestse cienki.

co do creepow : Fangwise, Speedygonzales, <--Ci dwaj zasluguja na pochwale.
Deathtoyou czy Crasher to 2camperow ktorych na otwartym polu sie jedzie polowa raidu bo graja jak wymoczki. Zaden z nich nie ma skilla zeby pobiegac solo i w grupie to widac. Te powalone melodyjki z benny hilla to zal. deathtoyou przegrywa solo na R9 z Vincim i wracam zaraz ze zrolowanym Trollem i na ooc leci tylko : what a nub . . shame for him do 30osob.

nie wiem w jakich raidach gracie ale jest to smieszne wydaje mi sie . . zreszta napotykajac twierdze na innych mapach wiekszego ranku niz 6 nie widzialem co mowi samo za siebie . i czemu biegacie z common dmg na etten ? obrazacie innych a jak taki Eliandil widzi tanka z coommmon dmg to cala gildia ma pojechana za to ze ktos z 50lv na etten lata z common .




Eliandil=noob. nieraz z nim raidowalem... przy Carcasstro to on moze gary zmywac. Ixsuros(mimo jego genialnych taktyk) to camper...
przestalem grac juz dawno prawie z r7 na freepie. obecnie mam r6/r5/r4/r4 na creepach. Speedy jest geniuszem(inaczej nie powiem bo to kumpel z Tribu ;] )  przeklina wtedy gdy sie zdenerwuje... czyli gdy np. malo kto  assistuje RATowi.

btw wielokrotnie widzialem Eliandila z 2gwiazdkami+ wiec ta zasada to jakas pomylka jest?

Vinciego rozlozylem r4 wargiem...(sry: to powinno brzmiec: vinci ciebie wargiem r4 polozylem a przed moim BA uciekales w srodek lc ;/)
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #9 on: September 23, 2008, 01:59:39 PM »

Witamy Vinciego w naszych skromnych progach.

Twój post jest aż przesiąknięty uwielbieniem do samego siebie i samochwalstwem.
Prawda jest jednak zupełnie inna. Jesteś znany w Etten - a jakże, jednak nie jako RaidLeader, jaki dopisek dumnie nosisz obok nicku lecz jako kompletny idiota, któremu wychodzi tylko opowiadanie bzdur na OOC i zabawa w ninja looting.

Wspominasz o postach na oficjalnym forum? Wystarczy wpisać "Vinci" w wyszukiwarce i prawda okaże się zupełnie inna. To niestety Ty uchodzisz na tchórza, który biegnie po wsparcie jak dostaje cięgi na 1vs1.

Wracając do prawdziwych RL to za najlepszego uważam Selarne.
Czarna Mamba
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #10 on: September 23, 2008, 03:47:26 PM »

Po przeczytaniu opowiadania mojego dobrego kumpla Quinta bo tylko z takim zamiarem tu wpadlem :) Z ciekawosci postanowilem obadac dzial pvp ;) i co dobrego slychac (twierdza w The black packt ) i jak zobaczylem vinci the best RL to myslalem ze z krzesla w robocie spadne taki ubaw mialem thx :D

Tajemnica zdolnosci w dowodzeniu ludzmi, takich osobnikow jak Crasher Eliandil Isx jest prosta : jeden idzie na creepa drugi na freepa przy pomocy venta ustalaja miejsca i w jakiej kolejnosci maja sobie nawzajem wystawiac raidy dzieki temu nowicjusze lub pokolenie graczy "only raid"  w ich raidach mysla ze to walka i taktyka a tak naprawde sa farmieni bez litosci na przemian .

Co do Vinciego to wiem ze jest dobry tylko w fachu zlodzieja ogolnie uznanego na servie  i bajko-pisarza znajacego kilka przeklenstw w jezyku greckim obrazajac nagminie wielu fajnych ludzi przy swoich minimalnych zdolnosciach 1v1 ...

Moim typem the best RL jest Gildior pod wieloma nickami i po obu stronach no i stary dobry Carc. niestety po znerfieniu CC freepom juz nie potrafi tak dobrze wypasc na polu bitwy
marokgd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #11 on: September 23, 2008, 05:34:22 PM »

nie sadzialem ze twierdza jest taka dziwna . mam swojego creepa i freepa huntera. . . . ostatnio gadalem z jakims hunterem z twierdzy o dolaczeniu ale po tym co tu widze to jest to gorszy klan niz Guardians of Annumias albo Templeras of Eriador . . . .albo jestescie chorzy albo jeszcze nie skonczylisice gim albo lo naprawde czas sie w zyciu ogarnac. I ponoc sklepaliscie Barloga tak mi mowiono .. . co za klamstwo . A to z kim gram albo kogo w grze znam to moje zdanie . Zdecydowanie wole raidowac z Eli i Vincim i kosic wszystko niz biegac z Isx albo innym glabem i pkt nie miec.  Vinci ma reputacje jaka ma . . co zrobil jego sprawa .. . mi to nie przeszkadza ale jak jest w raidzie to siedzi na targecie i czuje ze target schodzi auitomatycznie a nie jak target tanka ktory biega z tarcza i bije jak npc chetnie bym zobaczyl was w starciu hunter vs hunter z Eliandilem czy Gannuren albo cpt vs cpt z Oaktreem czy Paramdirem lub champ vs champ z Vincim czy Adderoncem. I zamiast wyzywac tutaj ludzi od nobow i zlodziei dajcie posta z wygranym sparem i nie robcie wiochy ;pp jak ktos kradnie itemy to co z tego? mi nie ukradl nigdy i jest ok . Wam cos ukradl ? z tego co wiem to TNT nie raiduje z Twierdza tak wiec nie widze problemu. To czy ucieka przed creepm to jakis problem . . .widocznie jestes kiepski skoro Ci uciekl; p ja kocham pvp .. .warhamer jest poprostu boski pod tym wzgeldem i jedyne co slysze na pvp na snowburnie to o paru gosicach zawsze flame wars. Starlet powiedzial takie zdanie ostatnio : pple will vote on popular pple not on some1 that no1 knows . Pozdrawiam Twierdze ;p
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #12 on: September 23, 2008, 10:10:03 PM »

"Marokgd (1 month ago) Show Hide 0   Marked as spam Reply

Vinci (snowbourn) man champ
might 500
vita 408
agi : 231
overal morale 4.401
crit rate : 16.2 %

(.....) "
skopiowane z http://pl.youtube.com/watch?v=keu8iZSeewE&feature=related


pozdro :)


zapomnialbym: daj mi eliandila to mu chetnie zloje tylek :)
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #13 on: September 24, 2008, 12:41:47 AM »

"Marokgd (1 month ago) Show Hide 0   Marked as spam Reply

Vinci (snowbourn) man champ
might 500
vita 408
agi : 231
overal morale 4.401
crit rate : 16.2 %

(.....) "
skopiowane z http://pl.youtube.com/watch?v=keu8iZSeewE&feature=related


pozdro :)


zapomnialbym: daj mi eliandila to mu chetnie zloje tylek :)

Gratulacje dociekliwości Gilu... :D
Jak to mawiają w świecie dzieci neo... pwned! ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #14 on: September 24, 2008, 11:08:36 AM »

Offtop start:
a do tego ma swoj wlasny profil na fotce :D

Ech, a nie lepiej sie logowac pod wlasnym nickiem, a nie sciamniac i isc w zaparte?:)
Offtop stop.

ja tam lubie, jak Leomer prowadzi. Co prawda nie bylam z nim na pvp, ale jesli robi wszystko, jak na zwyklych rajdach, to musi byc to sama przyjemnosc:)
Pages: [1] 2
  Print